نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: کمک در مورد آواتار

سپاس ها
    9
    سپاس شده 2 در 2 پست

پیش فرض کمک در مورد آواتار

سلامآقا بهرام این اواتار من بسیار کوچ هست و میخوام بزگ کنم تمام تنظیمات وی بی رو رفتم ولی فرق نمیکنه اگر ممکنه راهنمایی کنید چگونه این اواتار رو بزگ کنم ؟خیلی یرم برای این اواتار ممنونوی بی من 4.0.8 هست

سپاس ها
    88
    سپاس شده 364 در 157 پست

پیش فرض پاسخ : کمک در مورد آواتار

درود اول یه پیشنهاد دارم که خیلی هم ضروری هست بهتره که هرچه زودتر [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] خودتون رو آپدیت کنید چون بسیار قدیمی هست این نسخه مورد استفاده شما . در پاسخ پرسش تون هم شما میتونید از تنظیمات گروه کاربری در بخشی که هم عرض و هم طول برای قرار دادن آواتار رو به صورت پیش فرض 80 پیکسل در نظر گرفته تغییر بدید و شاهد بزرگتر شدن آواتار خودتون باشید .

سپاس ها
    9
    سپاس شده 2 در 2 پست

پیش فرض پاسخ : کمک در مورد آواتار

نقل قول نوشته اصلی توسط Key Man نمایش پست ها
    درود اول یه پیشنهاد دارم که خیلی هم ضروری هست بهتره که هرچه زودتر ویبولتین خودتون رو آپدیت کنید چون بسیار قدیمی هست این نسخه مورد استفاده شما . در پاسخ پرسش تون هم شما میتونید از تنظیمات گروه کاربری در بخشی که هم عرض و هم طول برای قرار دادن آواتار رو به صورت پیش فرض 80 پیکسل در نظر گرفته تغییر بدید و شاهد بزرگتر شدن آواتار خودتون باشید .
    سلامعزیز من یاد ندارم از اموزش هم متوجه نشدم ممکنه این کارو برام بکنید و آپدیت گکنید ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)