صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: دانلود استایل Key Man 2 طراحی شده توسط Key Man استایل Key Man ( ورژن دوم )

سپاس ها
    88
    سپاس شده 364 در 157 پست

Icon17 دانلود استایل Key Man 2 طراحی شده توسط Key Man استایل Key Man ( ورژن دوم )

درود بر دوستان گرامی حدود 1ماه و خورده پیش [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]ی رو طراحی و منتشر کردم که مورد توجه عده زیادی قرار گرفت . من همون روز قول دادم که اگر این استایل مورد توجه قرار بگیره نسخه پهن و یا فلوید اون رو هم منتشر کنم متاسفانه مد درگیر مسائل شخصی بودم تا اینکه دیروز بالاخره مشکلات رفع شد و تونستم وقت کنم و روی نسخه قبلی کار کنم و علاوه بر پهن کردن عرض این استایل تغییرات چشمگیری در رنگ و همچنین بخش های گوناگون این استایل ایجاد کنم اما بریم سر اصل مطلب و شرح بدیم که چه تغییرات ایجاد شده

اول از همه استایل از نسخه فیکد به نسخه فلوید تبدیل شد

رنگ بندی استایل پر رنگ تر شد

بعضی از بخش های استایل که مشکلات رنگ بندی و نا خانا بودن رنگ لینک ها بود بر طرف شد

بخش های مختلفی از استایل همانند هدر ویرایش شد

بخش های مختلفی از استایل بوردر و سایه های رنگی قرار گرفت که اگر کمی دقت کنید تغییرات رو متوجه میشید و غیره ....

نقل قول از پست قبلی

+ اینکه چندین قسمت برای لینک کردن بخش های مورد نظر در اون تعیبه شده که به راحتی میشه در ناوبار هم لینک اونها رو تعوضی کرد و هم تصاویرشون رو سرچ انجمن یا استایل به سرچ گوگل متصل شده شما میبایست برای صحیح اعمال شدن اون وارد قسمت Navbar استایل بشید و دو قسمتی رو که به این صورت نوشته شده ( KEYMAN2 ) رو تغییر بدید و آدرس انجمن خودتون رو قرار بدید
    همچنین محل ویرایش تصاویری که در هدر میباشد هم در Navbar قرار دارد که به راحتی میتونید اونها رو هم ویرایش کنید .

استایل برای نسخه های 4.1.3 و 4.1.4 و 4.1.5 و 4.1.6 و 4.1.8 4.1.7 آماده شده است و بدون هیچ مشکلی نصب میشود .

موضوع مهم دیگری هست و اون اینکه که دیده شد که بعضی از دوستان کم لطفی کردند و بعد از دانلود و نصب استایل قبلی کپی رایت رو حذف کردند من از تمامی دوستان خواهش میکنم که چنین کاری رو نکنند

در صورتی که دیده شد استایل استفاده شده و کپی رایت حذف شده انجمن ویبی اسکین مختار است به هر شکلی که مایل است با فرد یا افراد خاطی برخورد کند .

مشکلی بود بگید تا حل بشه

ورژن 4.1.8 اضافه شد .

پیروز باشید .
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست 2.png   1.png  
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط Key Man : 11-22-2011 در ساعت 20:00

2. 18 کاربر از پست مفید Key Man سپاس کرده اند .

30nobar (05-04-2012), Dr@gon (11-03-2011), Eagle (01-18-2012), GalaXy (05-15-2012), mahdia (12-24-2011), MaMaD (11-03-2011), moeinreza (01-19-2012), mohammad tavakol (03-22-2012), mohre (01-20-2012), MR-ALIREZA (12-23-2011), mr.bahram (11-03-2011), orojlo (01-24-2012), Peyman2 (12-17-2011), saeid.azm (12-18-2011), salman (02-29-2012), seyyed_ahmad (11-04-2011), shamstalk (12-22-2011), sumaan (03-01-2012)

سپاس ها
    232
    سپاس شده 182 در 81 پست

پیش فرض پاسخ : دانلود استایل Key Man 2 طراحی شده توسط Key Man استایل Key Man ( ورژن دوم )

زياد در مورد كپي رايت سخت نگير داداش

چيزيه كه بين مردم جا افتاده و كاريش هم نمي شه كرد

4. 2 کاربر از پست مفید MaMaD سپاس کرده اند .

dr.01011 (05-21-2012), Key Man (11-03-2011)

سپاس ها
    1
    سپاس شده 2 در 1 پست

پیش فرض پاسخ : دانلود استایل Key Man 2 طراحی شده توسط Key Man استایل Key Man ( ورژن دوم )

درود آقا دستت درد نکنه کارت خیلی درسته راستی مخطار است نه مختار است درسته موفق باشی.

6. 2 کاربر از پست مفید yas3 سپاس کرده اند .

Key Man (11-03-2011), seyyed_ahmad (11-04-2011)

سپاس ها
    88
    سپاس شده 364 در 157 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط yas3 نمایش پست ها
    درود آقا دستت درد نکنه کارت خیلی درسته راستی مخطار است نه مختار است درسته موفق باشی.
    درود ممنون بابت نظر و مهمتر از اون گوشزد غلط املائی

راستش کلمات عربی و معانیشون همیشه مشکلاتی رو هم به همراه دارن و ...

پیروز باشید .

8. کاربر روبرو از پست مفید Key Man سپاس کرده است .

MaMaD (11-03-2011)

سپاس ها
    9
    سپاس شده 0 در 0 پست

درود
    دکمه های شبکه اجتماعی را در این ورژن قرار ندادید ؟؟؟
    مشکلی هم داشتم و اون اینکه سرچ گوگل بعد از تعویض آدرس سایت در ناو بار باز هم هیچ پستی و نیاورد که مجبور شدم [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] و برگشت بزنم و از سرچ دیفالت استفاده کنم ...
    موفق و شاد باشید
    ویرایش توسط alini : 12-23-2011 در ساعت 12:29

سپاس ها
    88
    سپاس شده 364 در 157 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alini نمایش پست ها
    درود
    دکمه های شبکه اجتماعی را در این ورژن قرار ندادید ؟؟؟
    مشکلی هم داشتم و اون اینکه سرچ گوگل بعد از تعویض آدرس سایت در ناو بار باز هم هیچ پستی و نیاورد که مجبور شدم قالب و برگشت بزنم و از سرچ دیفالت استفاده کنم ...
    موفق و شاد باشید
    درود خیر ، قرار ندام چون توی وبسایت هایی که این استایل رو نصب کرده بودند همگی این بخش رو بلا استفاده گذاشته بودند ، من هم گفتم حتمأ نباشه بهتره !

در مورد سرچ انجمن هم اگر دقیقأ مثل اون بخشی که راهنمایی کردم عمل کنید مطمئن باشید نیاز به برگشت زدن بخشی نیست .

پیروز باشید

سپاس ها
    118
    سپاس شده 80 در 47 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Key Man نمایش پست ها
    در صورتی که دیده شد استایل استفاده شده و کپی رایت حذف شده انجمن ویبی اسکین مختار است به هر شکلی که مایل است با فرد یا افراد خاطی برخورد کند .
    با سلام
    عموماً آدمی نیستم که سر ناسازگاری بذارم و بیشتر همرنگ جماعتم

اما دوست عزیز
    من آدمی هستم که رو بازی میکنم و از پنهانکاری خوشم نمیاد
    از هیچی هم نمیترسم عزیزم و یه مقدار هم مغرورم

من این کار رو کردم و برداشتم و اولش کلاً اون رو حذف کردم و چند روزی روی سایت گذاشتم
    بعد دوباره گذاشتم ولی لینکش رو برداشتم

چند تا مورد رو میگم ، تو میتونی هر برداشتی که خواستی بکنی ( من آنچه شرح بلاغ است به تو میگویم تو خواه پند گیر و خواه ملال )

1 : کپی رایت یه چیزه و لینک کردن به یه جای دیگه یه چیز دیگه ( اونم پروفایل شخصی )
    2 : وقتی میذاری برای عموم اینجوری صحبت کردن اصلاً خوب نیست عزیزم
    3 : ته ته خونه پرش اینه که من بن میشم ، از اون بد تر سایتم میره هوا ، از اون بدتر هم اینه که هر چی تلاش کردم برای سایتم نابود میشه
    اما هیچ وقت یه چنین حرفی رو نمیخورم عزیزم

اگر هم از این قشیه ناراحت میشید ، بگید که قالبش رو پاک کنم

یه خواهش : از بن شدن متنفم اگر مشکل دارید فقط کافیه بهم پ خ بزنید که دیگه نیا ، مطمعن باشید که هرگز نخواهم اومد ( دوستی بنده با آقا بهرام هم ادامه دار خواهد بود حتی خارج از نت )
    در انتها جای داره که از جانب حق دور نشم و بگم واقعاً کارت درسته دوست عزیز و قالبش یکی از قالبهاییه که دوستش دارم

ار همه دوستان خوبم عذر خواهی میکنم که ......

یا حق

سپاس ها
    88
    سپاس شده 364 در 157 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eagle نمایش پست ها
    با سلام
    عموماً آدمی نیستم که سر ناسازگاری بذارم و بیشتر همرنگ جماعتم

اما دوست عزیز
    من آدمی هستم که رو بازی میکنم و از پنهانکاری خوشم نمیاد
    از هیچی هم نمیترسم عزیزم و یه مقدار هم مغرورم

من این کار رو کردم و برداشتم و اولش کلاً اون رو حذف کردم و چند روزی روی سایت گذاشتم
    بعد دوباره گذاشتم ولی لینکش رو برداشتم

چند تا مورد رو میگم ، تو میتونی هر برداشتی که خواستی بکنی ( من آنچه شرح بلاغ است به تو میگویم تو خواه پند گیر و خواه ملال )

1 : کپی رایت یه چیزه و لینک کردن به یه جای دیگه یه چیز دیگه ( اونم پروفایل شخصی )
    2 : وقتی میذاری برای عموم اینجوری صحبت کردن اصلاً خوب نیست عزیزم
    3 : ته ته خونه پرش اینه که من بن میشم ، از اون بد تر سایتم میره هوا ، از اون بدتر هم اینه که هر چی تلاش کردم برای سایتم نابود میشه
    اما هیچ وقت یه چنین حرفی رو نمیخورم عزیزم

اگر هم از این قشیه ناراحت میشید ، بگید که قالبش رو پاک کنم

یه خواهش : از بن شدن متنفم اگر مشکل دارید فقط کافیه بهم پ خ بزنید که دیگه نیا ، مطمعن باشید که هرگز نخواهم اومد ( دوستی بنده با آقا بهرام هم ادامه دار خواهد بود حتی خارج از نت )
    در انتها جای داره که از جانب حق دور نشم و بگم واقعاً کارت درسته دوست عزیز و قالبش یکی از قالبهاییه که دوستش دارم

ار همه دوستان خوبم عذر خواهی میکنم که ......

یا حق

درود بر شما

بزارید با بخشی که اون رو در صحبت ها تون در این متن قرمز کردم مخالفت بکنم .

ببینید وقتی شما از یک محصول استفاده میکنید یعنی پزیرفتید که به قوانین انتشار دهنده اون عمل کنید مگر اینکه اون محصل اوپن سورس باشه در غیر اینصورت شما یک ناقض کپی رایت شناخته میشید .

پس چون من اومدم و استایل رو به صورت عمومی برای استفاده قرار دادم نمیتونیم بپزیریم که شخصی از اون استفاده کنه و کپی رایت اون رو حذف کنه .

اینی که من اومدم لینک دادم به پروفایل شخصی خودم هم دلیل بر این نمیشه که بنده خودخواه هستم و یا دوست دارم مورد توجه قرار بگیرم این کاری هستش که سوال هاست در مورد کپی رایت یک محصول این چنینی انجام میشه .

من نمیتونم بپزیرم که وقت خودم رو بزارم و یک استایل رو از پایه بسازم و اون رو برای دانلود عمومی بگزارم و شخصی که از اون استفاده میکنه بتونه به راحتی قوانینی که من به صورت کاملأ طیعی برای خودم و محصولم قائل هستم رو زیر پا بگزاره !! غیر از اینه ؟

در پایان بهتره که این قانون کپی رایت رو که سوال ها هستش در کشور ما از یاد ها رفته با استفاده و رعایت کردن قوانین یک محصول کوچیک یاد بگیریم که بعد ها برای استفاده از محصولات بزرگتر دچار مشکل نشیم .

با سپاس از شما .

13. 2 کاربر از پست مفید Key Man سپاس کرده اند .

Eagle (01-18-2012), mohammad tavakol (03-22-2012)

سپاس ها
    118
    سپاس شده 80 در 47 پست

ممنونم از این که به این موضوع جواب دادی عزیزم

حالا یه سوال :
    دستور میدی پاکش کنم قالب رو یا این که به همون روال ادامه بدم ؟

در ضمن از این که این موضوع رو به حاشیه کشیدم عذر میخوام
    به محض معلوم شدن این موضوع این پست ها رو پاک کنید که اسپم نباشه

سپاس ها
    88
    سپاس شده 364 در 157 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eagle نمایش پست ها
    ممنونم از این که به این موضوع جواب دادی عزیزم

حالا یه سوال :
    دستور میدی پاکش کنم قالب رو یا این که به همون روال ادامه بدم ؟

در ضمن از این که این موضوع رو به حاشیه کشیدم عذر میخوام
    به محض معلوم شدن این موضوع این پست ها رو پاک کنید که اسپم نباشه
    درود دگر بار

راستش پیشنهاد من برای شما طراحی یک استایل اختصاصی مختص برای انجمن خودوتون هست که میتونه شامل پکیج برندینگ فری باشه و کپی رایت شاملش نشه اما اگر در نهایت فکر میکنید که اون کپی رایت مشکلی در پیشرفت سایت و انجمنتون وارد میکنه من با حذفش مشکلی نخواهم داشت .

پیروز باشید .

16. 4 کاربر از پست مفید Key Man سپاس کرده اند .

Eagle (01-19-2012), meysam_8070 (02-24-2012), mohammad tavakol (03-22-2012), princo (04-01-2012)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع