نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: درخواست هک ثبت آی پی کاربران عضو و مهمان به محضه ورود در سایت

سپاس ها
    41
    سپاس شده 15 در 10 پست

Icon2008 درخواست هک ثبت آی پی کاربران عضو و مهمان به محضه ورود در سایت

درود

ممنون میشم این متن پایین من رو کامل بخونید.

حتما میدونید در MyBB به صورت پیشفرض کاربری که عضو شه در سایت از همون روز اول هر بار و با هر IP وارد سایت شه اون IP ثبت میشه

ولی vBulletian متاسفانه همچین سیستمه کارامدی نداره و فقط IP کاربرانی که پست ارسال کنن ثبت میشه

حالا از دوستان خواهش میکنم اگه هک ثبت کاربران عضو و مهمان(حالا مهمان نشد مشکلی نیست همون ثبت IP کاربران عضو باشه) هست قرار بدن یا نیست یکی لطف ساختنشو بکشه بدجوری نیاز در سایت من و خیلیای دیگه

خیلی از کاربران ممکنه بخوان سر وب مسترها رو شیره بمالن! با این سیستم دستشون رو میشه . در MyBB که حضور داشتم کاملا امنیت سایت بر قرار بود

بعد یه سیستم دیگه MyBB داره میخوام اونم با این هک یکی بشه ، اینه که کاربری در MyBB عضو شه بعد خروج بزنه و مجدد تلاش کنه برای عضویت سیستم اخطار میده با این IP تا 24 ساعت دیگر کاربری نمیتواند عضو شود. کلا تنظیماتش مثه MyBB دسته خودمون باشه که مثلا با این IPتا 24 ساعت یا 72 یا بیشتر نتونن عضو شن... تعداد IP رم بشه داد مثلا تو 24 ساعت فقط 2 IP مشابه بتونن عضو شن

الان خدای ناکرده فقط 10 دقیقه تو سایتم نباشم حتی ثبت نام رم لینک تایید ایمیل قرار بدم یه کاربری هست تند تند عضو میشه با نام های زشت و رکیک.

حتی حذف این همه نامی که عضو هم میشه کلی سختیو دردسر سازه IP شم همه جور بن کردم تاثییری نداشته تنها همین سیستم میتونه مانع شه وکارشو سخت کنه...بقیش دیگه با من
    در MyBB بودم کسی نفس نمیتونس بکشه در سایت ولی الان انصافا امنیت vBulletian از نظر کنترل کاربرا فوق العاده ضعیفه تنها چیزی که MyBB از vBulletian سرتره همین امنیت و کنترل کاربراشه
    به این هک اینم اضافه کنید که به کدوم گروه از کاربران دسترسی خروج از سایت رو بدیم.. در MyBB این پلاگینشم نصب کرده بودم
    بعضی کاربران تا عضو میشدن توهین میکردن زودی خروج میزدن ولی پلاگین بستن خروج گروه های مختلف رو نصب کردم و برای عضو ها و محروم ها بستم تا این مشکلمم رفع شه... واقعا سایتی که نشه کاربرانشو کنترل کرد هیچ وقت سایت خوبی نمیشه

و خیلی ممکنه ضد این حرف من در بیان و بخوان صورت مسئله رو پاک کنن با یه دلیل ساده مثه IP بن کنمو اینا. هرکی فکر میکنه میتونه سایتشو کنترل کنه کافیه ادرسه سایتشو برای من خصوصی کنه تا من بدم به اون کاربری که توهین میکنه ببینم میتونه با این سیستم امنیت ضعیف vBulletian کنترلش کنه.دوستان یادشون نره این مشکل ممکنه واسه خودشونم پیش بیاد اینکه کاربر تند تند بتونه عضو شه بهتره یا یک بار عضو شد با خطای سیستم مواجه شه؟

ممنون میشم دوستان یاری کنن و این سیستم مدیریتی کاربران رو بسازند که شدیدا نیازه و قطعا با نصب این سیستم بالایی که عرض کردم هیچ کاربری جرات نمیکنه پاشو بیشتر از گلیمش دراز کنه!
    سایت من که الان متاسفانه مجبوری عضویت رو بستم تا این هک رو پیدا کنم و نصب.

این هک رو به صورت کامل میشه ارائش داد یا جدا جدا.

1- بستن خروج برای گروه های خاص از کنترل پنل کاربری... و بستن خروج برای یک کاربر خاص اینم میتونه مفید واقع بشه.
    2-ثبت IP کاربران عضو و مهمان به محضه ورود در سایت یا فقط ثبت IP کابران عضو
    3-بسته شدن IP کاربرانی که در سایت یک بار عضو شدن تا 24 ساعت یا بیشتر ...تنظیم به عهده مدیریت باشد.

یک دنیا ممنون میشم یکی کمک کنه برای ساخت این هک..

هرکی مخالفه بگه موافقه سپاس بزنه!

2. کاربر روبرو از پست مفید sasha.021 سپاس کرده است .

seyyed_ahmad (10-20-2011)

سپاس ها
    158
    سپاس شده 1,468 در 583 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست هک ثبت آی پی کاربران عضو و مهمان به محضه ورود در سایت

آی پی همه کاربران در ویبولتین هم ثبت میشه.حتی اگر پستی نداشته باشند.

از قسمت مدیریت کاربران ، کاربر مربوطه رو جستجو کنید در قسمت مشخصات یک فیلد مونده به آخر آی پی کاربر رو نمایش میده

4. کاربر روبرو از پست مفید MR-ALIREZA سپاس کرده است .

mr.bahram (10-17-2011)

سپاس ها
    3,278
    سپاس شده 22,480 در 9,391 پست

از نظر مدیریت کاربران وی بی خیلی قوی هست
    همین که علی رضا گفت ، توی جستجوی ای پی بخش ادمین میشه تمام ای پی های کاربر و مشابه و حتی کاربرانی که با ای پی هم نام اومدن رو مشخص کنه ، توی پروفایل کاربر هم ای پی ثبت نامی رو مشخص می کنه
    در خصوص بستن خروج کاربران اخراجی هم یادمه یه هک بوده
    برای محدود کردن کاربران خاطی هم یه هک هست که اسمش اینه Miserable-users
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

6. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

سپاس ها
    41
    سپاس شده 15 در 10 پست

ممنون بابت پاسخگوییتون

اینکه میگید تمامی IP ها ثبت میشه من چندین بار تست کردم ولی ثبت نشده!

منظورم IP ثبت نام کاربر نیست ، من که MyBB بودم حدود 500 IP از من ثبت کرده بود

ولی الان که vBulletian هستم به هیچ عنوان تا پستی ارسال نکنم IP ثبت نمیشه تست کردم
    با یه IP وارد شدم IP رو یاداشت کردم در یه قسمت دوباره با یک IP دیگه وارد شدم دیدم ثبت نشده IP قبلی

اون مشکل دومی مهمتره واسه من

الان یکی هست هی با اکانت توهین عضو میشه در سایت و عضویت رو فعلا یه سوال امنیتی گذاشتم جوابش سخت

نمیشه کاری کرد یک بار عضو شد بعدش مجدد خروج زد برای عضویت مجدد مثه MyBB بگه شما تا 24 ساعت نمیتوانید با این IP عضو شوید

کسی میتونه این هک بالایی که گفتم رو بنویسه مبلغش رو اعلام کنه ممنون میشم

در ضمن در اینکه vBulletian خیلی سرتر از MyBB شکی نیست ولی منظورم بنده سیستم محرومیت و مدیریت کاربراست فقط مخصوصا بخش IP

8. کاربر روبرو از پست مفید sasha.021 سپاس کرده است .

سپاس ها
    3,278

درسته به اين نكته توجه نكرده بودم
    منتها براي محدود كردن كاربر از همون هك كه معرفي كردم مي تونيد استفاده كنيد و مقابله به مثل كنيد باهاش
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

10. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

سپاس ها
    41
    سپاس شده 15 در 10 پست

مرسی ممنون
    اون هکی که شما گفتید برای ورژن 4 نیست.
    نسخه من 4.1.5

12. کاربر روبرو از پست مفید sasha.021 سپاس کرده است .

سپاس ها
    3,278

نقل قول نوشته اصلی توسط sasha.021 نمایش پست ها
    مرسی ممنون
    اون هکی که شما گفتید برای ورژن 4 نیست.
    نسخه من 4.1.5
    برای نسخه 4 هم بود

براتون ضمیمه می کنم
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

14. 2 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

sasha.021 (10-20-2011), seyyed_ahmad (10-20-2011)

سپاس ها
    41
    سپاس شده 15 در 10 پست

کسی هک ثبت ip سراغ نداره؟
    و اجازه ندادن کاربرانی که با یک ip دوبار بالافاصله عضو شن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)