صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: مشکل در امنیت سایت

سپاس ها
    5
    سپاس شده 1 در 1 پست

Icon17 مشکل در امنیت سایت

سلام من یه چند هفته هست که با [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] آَنا شدم و روی سایتم نصبیدمش ولی هنوز هیچ بحثی رو توش را ننداخته بودم
    که توسط یه گروه نمیدونم چیچی هکیده شد باید چیکار کنم تا دیگه این مشکل پیش نیاد؟
    در ضمن فایلهای تو فولدر فروم در هاستم سر جاشن
    به نظر شما چطور سایتم رو هک کردن؟
    این آدرسش:
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    درستش نکردم تا شما هم یه سری بهش بزنید و نظر بدید

2. کاربر روبرو از پست مفید sajadgreat سپاس کرده است .

seyyed_ahmad (08-31-2011)

سپاس ها
    397
    سپاس شده 469 در 253 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در امنیت سایت

دورود
    از
    کدوم شرکت هاست گرفتید ؟

ا
    گه پانل دامین داشته باشید می تونید dns رو تغییر دهید
    بر
    ای هاست هم تو wht تاپیک بزنید

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط zartoshti نمایش پست ها
    آقا معذرت میخوام
    مسئولین هاست انگار سر به تیره تراب گذاشتن و فعلاً دارن یه سوالات نکیر و منکر جواب میدن
    تو یک هفته گذشته آبروم رو پیش تمام کاربرام بردن و هیچ جوابی ندارم بهشون بدم و فقط دارم میگم شرمنده ام
    البته واقعاً تصمیم گرفتم به دادسرای ویژه جرائم اینترنتی شکایت کنم و چون یه نموره پارتی هم دارم میدونم که گریه شون رو در میارم تا دیگه اینجوری با آبروی کسی بازی نکنند
    به خدای عالم تمام شرایطم رو براشون شرح داده بودم و حتی نمونه فکسی که برام فرستادن و از محاسن سایتشون گفتند رو هم نگه داشتم
    بهم گفتند که ما 24 ساعته در سه شهر تهران ، گرگان و ساری پشتیبانی آنلاین داریم و همچنین کانادا هم به طور 24 ساعته پشتیبانی میکنه اما اگر من شما رو پشتیبانی کردم اونها هم همینطور
    هاستم که به قول خودشون هک شد گفتند بکاپ یک هفته پیش رو ریستور میکنیم بعد گفتند تو یک هفته گرشته هیچ فعالیتی انجام نشده !!!!!! بعد گفتند بکاپ یک ماه گذشته رو ریستور میکنیم باز گفتند هیچ اطلاعاتی ذخیره نشده !!!!! گفتم بابا جان من خودم یک نفر که عضو سایت بوده ؛ نبودم ؟ نام کاربری خودم یک نفرو برگردونید که دیگه لال شدند و جواب ندادند
    بالاخره هاست رو پاک کردند و من هم دوباره ویبولتین رو نصب کردم و شروع کردم به کار کردن تا اینکه یک دفعه بدون اینکه هیچ پلاگین یا هکی نصب کرده باشم سایت بالا نیومد
    الان هم از سه روز پیش تا حالا دارم بهشون ایمیل میزنم اما انگار ایمیلهام وسط راه میرسه دست اجنبی ها و پاکش میکنند
    تلفنشونم هم فقط میگه دی دی دی ( اون هم با یه ریتم زجر آور که یعنی خط خرابه )
    واقعاً نمیدونم باید چی کار کنم
    شما راه حای دارید بهم بدید ؟
    اول بگید ببینم خودم میتونم سایت رو درست کنم و dns رو تعمیر کنم ؟
    دوم اینکه هاست خوب که مثل این نباشه سراغ دارید تا از اون فضا بگرم ؟
    خداوکیلی زحمات و پول و وقتش به کنار ، آبروم پیش کاربرام رفته
    خواهش میکنم اگر راهی داره کمکم کنید
    مورد شما رو کاملا درک می کنم و ابراز هم دردی
    هیچ چیزی بد تر از جواب ندادن و یا جواب سر بالا دادن نیست
    از نظر فنی شما هیچ کاری نمیتونید بکنید چون دست رسی روت ندارید به سرور و تنها یک میزبان ساده هستید که دارید از منابع استفاده می کنید
    اما در خصوص هاست یکی از دلایلی که بنده خودم هاستی به شخصی معرفی نمی کنم و میزبانی هاست ندارم ، همین دردسرهاش هست ، همه چیز تا زمانی که عادی هست خوبه و هر زمان که از حالت عادی میاد ، زندگی و کار و همه چیز بهم میریزه
    من همیشه به وب مسترها گفتم این مورد رو که اول از همه شما خودتون وظیفه نگهداری از هاست خودتون رودارید و بعد میزبانی که شما انتخاب می کنید
    برای تجربه عرض می کنم
    1 هاست ماهیانه تهیه بشه
    2 همیشه هاست رو از مشتریان هاستینگ امار بگیرید
    3 بک آپ خودتون تهیه کنید با هر روشی که بلد هستید و دانلود کنید و بر روی هاست های دیگه نگه دارید
    4 ازشون بخواید بک آپ اتوماتیک داشته باشن
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

5. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

mr.salar (09-11-2011)

سپاس ها
    26
    سپاس شده 22 در 15 پست

آقا به خدا بکاپ گرفتم اما اصلاً روی هاست جواب نمیده
    بعد از کلی بد و بیراه گفتن و خط و نشون کشیدن امروز دیدم سایتم این ارور رو میده و البته بگم که وقتی عکسهای داخل هاست رو دیدم متوجه شدم که این عکس ها مال نسخه قبلیه که ریخته بودم یعنی ورژن 4.1.4 و بعدش که ورژن 3.8.7 رو ریختم تازه انگار یادشون اومده باشه که یکی مثل منم هست بکاپ رو ریستور کردن
    یعنی واقعاً نمیدونم چجوری توضیح بدم
    اونا گفتن تو ساییت هیچی نیست و برش گردوندن به روز اول که انگار تازه خریده بودمش اما الان می بینم که محتویات داخل هاستم مال ورژن قبلیه که یک مرتبه پاکش کرده بودم
    تلفنشون جواب نمیده ، ایمیلشون جواب نمیده و . . .
    الان سایتم این ارور رو میده :
    Fatal error: The requested language does not exist, reset via tools.php. in [path]/includes/class_core.php on line 3861
    که تا اونجایی که من فهمیدم معنیش اینه که سهیت از این زبان پشتیبانی نمیکنه یا وجود نداره
    واقعاً دیگه داره گریه ام در میاد

این هم خط 3861 در آدرسی که داده بودند و در هاست گشتم وپیدا کردم :
    trigger_error('The requested language does not exist, reset via tools.php.', E_USER_ERROR);

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط zartoshti نمایش پست ها
    آقا به خدا بکاپ گرفتم اما اصلاً روی هاست جواب نمیده
    بعد از کلی بد و بیراه گفتن و خط و نشون کشیدن امروز دیدم سایتم این ارور رو میده و البته بگم که وقتی عکسهای داخل هاست رو دیدم متوجه شدم که این عکس ها مال نسخه قبلیه که ریخته بودم یعنی ورژن 4.1.4 و بعدش که ورژن 3.8.7 رو ریختم تازه انگار یادشون اومده باشه که یکی مثل منم هست بکاپ رو ریستور کردن
    یعنی واقعاً نمیدونم چجوری توضیح بدم
    اونا گفتن تو ساییت هیچی نیست و برش گردوندن به روز اول که انگار تازه خریده بودمش اما الان می بینم که محتویات داخل هاستم مال ورژن قبلیه که یک مرتبه پاکش کرده بودم
    تلفنشون جواب نمیده ، ایمیلشون جواب نمیده و . . .
    الان سایتم این ارور رو میده :
    Fatal error: The requested language does not exist, reset via tools.php. in [path]/includes/class_core.php on line 3861
    که تا اونجایی که من فهمیدم معنیش اینه که سهیت از این زبان پشتیبانی نمیکنه یا وجود نداره
    واقعاً دیگه داره گریه ام در میاد

این هم خط 3861 در آدرسی که داده بودند و در هاست گشتم وپیدا کردم :
    trigger_error('The requested language does not exist, reset via tools.php.', E_USER_ERROR);
    این خطا رو توی جستجوی گوگل سایت سرچ کنید ، برای رفع ایراد توضیحات داده شده

The requested language does not exist, reset via tools.php
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع