نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دو سوال یکی درمورد نظر سنجی و دیگری درمورد ساخت فیلد خصوصی

سپاس ها
    47
    سپاس شده 6 در 4 پست

پیش فرض دو سوال یکی درمورد نظر سنجی و دیگری درمورد ساخت فیلد خصوصی

سلام به همگی
    نماز روزه همه قبول .
    من دوتا سوال داشتم که خیلی ممنون میشم کسی بتونه کمکم کنه .
    یکی درمورد نظر سنجیه و یکی دیگه در مورد ساخت فیلد .
    من با اینکه مدیرکل هستم اما نمیتونم تو تاپیک هایی که قبلا کاربرا ایجاد کردن ( و حتی تاپیک های قدیمی خودم) نظرسنجی ایجاد کنم! هرجا رو میگردم چیزی براش پیدا نمیکنم. فقط موقعی که دارم یه تاپیک جدید میزنم میشه نظرسنجی رو قرار داده بعدش اصلا نمیشه .
    تو تنظیمات هم مشخص کردم که بتونم نظرسنجی بزنم و تو نظرسنجی شرکت کنم! اما انگار نه انگار .
    کسی میتونه کمک کنه ؟

سوال دوم :
    من چطور میتونم یه همچین فیلدی بسازم که فقط خود کاربر و ادمین کل بتونه ببینه؟ و تو صفحه مشخصاتشم معلوم نباشه؟
    اگه فیلد خصوصی بسازم کاربرای انجمن میتونن ببینن فقط افرادی که عضو انجمن نیستن و یا بن شدن نمیتونن ببینن .
    اگه عمومی باشه هم که نمیشه همه میبینن .
    میخوام یه فیلدی بسازم مثل شماره شناسنامه ( مثلا) که فقط خود فرد و ادمین کل بتونه ببینه نه کس دیگه و تو صفحه پروفایلشم نمایش داده نشه .
    پیشاپیش خیلی ممنونم

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض پاسخ : دو سوال یکی درمورد نظر سنجی و دیگری درمورد ساخت فیلد خصوصی

نقل قول نوشته اصلی توسط Coderx نمایش پست ها
    سلام به همگی
    نماز روزه همه قبول .
    من دوتا سوال داشتم که خیلی ممنون میشم کسی بتونه کمکم کنه .
    یکی درمورد نظر سنجیه و یکی دیگه در مورد ساخت فیلد .
    من با اینکه مدیرکل هستم اما نمیتونم تو تاپیک هایی که قبلا کاربرا ایجاد کردن ( و حتی تاپیک های قدیمی خودم) نظرسنجی ایجاد کنم! هرجا رو میگردم چیزی براش پیدا نمیکنم. فقط موقعی که دارم یه تاپیک جدید میزنم میشه نظرسنجی رو قرار داده بعدش اصلا نمیشه .
    تو تنظیمات هم مشخص کردم که بتونم نظرسنجی بزنم و تو نظرسنجی شرکت کنم! اما انگار نه انگار .
    کسی میتونه کمک کنه ؟

سوال دوم :
    من چطور میتونم یه همچین فیلدی بسازم که فقط خود کاربر و ادمین کل بتونه ببینه؟ و تو صفحه مشخصاتشم معلوم نباشه؟
    اگه فیلد خصوصی بسازم کاربرای انجمن میتونن ببینن فقط افرادی که عضو انجمن نیستن و یا بن شدن نمیتونن ببینن .
    اگه عمومی باشه هم که نمیشه همه میبینن .
    میخوام یه فیلدی بسازم مثل شماره شناسنامه ( مثلا) که فقط خود فرد و ادمین کل بتونه ببینه نه کس دیگه و تو صفحه پروفایلشم نمایش داده نشه .
    پیشاپیش خیلی ممنونم
    سوال اول من متوجه نشدم نمی تونید شرکت بکنید یا بسازید ؟
    اگر منظور ساختن هست ، توی تاپیک از ابزار های موضوع ویرایش موضوع رو بزنید و نظر سنجی ایجاد کنید
    در مورد سوال دوم هم باید از همان طریق اقدام کنید که گفتید و این مورد تنها برای خود یوزر و مدیر نمایش میده
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

3. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

Coderx (08-26-2011)

سپاس ها
    47
    سپاس شده 6 در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.bahram نمایش پست ها
    سوال اول من متوجه نشدم نمی تونید شرکت بکنید یا بسازید ؟
    اگر منظور ساختن هست ، توی تاپیک از ابزار های موضوع ویرایش موضوع رو بزنید و نظر سنجی ایجاد کنید
    در مورد سوال دوم هم باید از همان طریق اقدام کنید که گفتید و این مورد تنها برای خود یوزر و مدیر نمایش میده
    سلام .
    دستتون درد نکنه از این جواب دادید .
    در مورد سوال اول باید بگم نمیتونم نظرسنجی بسازم ( یعنی کاربرا تاپیک زدن بعد یادشون رفته نظرسنجی بزارن چند روزی هم گذشته! بعد من که میرم این امکان حتی برای من هم نیست که نظر سنجی بزنم! اصلا گزینه ای برای این وجود نداره! نه تو ابزارهای موضوع نه وقتی ویرایش موضوع رو میزنم!)
    عکسها رو آپلود کردم که ببینید منظورم چیه.
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست 3.jpg   1.jpg   2.jpg   4.jpg   5.jpg  

ویرایش توسط Coderx : 08-25-2011 در ساعت 22:57

سپاس ها
    47
    سپاس شده 6 در 4 پست

من [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] ها رو عوض کردم .
    از 6 تا قالب 4 تا این نظر سنجی رو ندارن ( قالب دیفالت - قالب Shiny - قالب Movaraو قالب Aesthetica )
    سه تا قالب دیگه هم هست که البته این قالب ها رو کاربرا نمیتونن انتخاب کنن .
    یکی قالب creative هست .(یکی همون Movara که بالا گفتم ) و یکی دیگه هم قالب Aesthetica که دوباره امپورت کرده بودمش برای تست . یعنی تغییرات تو قالب رو تو این میدادم و بعد وقتی اکی بود میبردم تو قالب اصلی .الان توی این قالب نظرسنجی هست! اما تو قالب اصلی نیستش!! )
    یعنی الان فقط قالب های Creative که دست نخورده هست و قالب Aesthetica یی که برای تست استفاده میکنم نظر سنجی دارن بقیه ندارن اصلا!! )
    چیکار کنم ؟ چرا اینطور شده ؟
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست 11.jpg   13.jpg  
    ویرایش توسط Coderx : 08-26-2011 در ساعت 00:51

سپاس ها
    47
    سپاس شده 6 در 4 پست

خب خداروشکر مشکل رو فهمیدم از کجا بود .
    من موقع ویرایش کردن اینها برای اضافه کردن هک (علامت گذاری تاپیک بعنوان حل شده/حل نشده) بخش مربوط به نظرسنجی رو حذف کرده بودم .
    توی threadtoolsتو بخش [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]ها سرچ کردم . و کد نظر سنجی رو اضافه کردم :) و الان درست شد شکر خدا :)
    کد بخش نظرسنجی اینه :
    کد:
                        <vb:if condition="$show['addpoll']">
                            <li><a href="{vb:raw $vboptions.vbforum_url}{vb:if "$vboptions['vbforum_url']", '/', ''}poll.php?{vb:raw session.sessionurl}do=newpoll&amp;t={vb:raw threadid}">{vb:rawphrase add_a_poll_to_this_thread}&hellip;</a></li>
                        </vb:if>
    کد بالا رو بعد از
    کد:
                        <li>
                            <vb:if condition="$show['subscribed']">
                                <a href="{vb:raw $vboptions.vbforum_url}{vb:if "$vboptions['vbforum_url']", '/', ''}subscription.php?{vb:raw session.sessionurl}do=removesubscription&amp;t={vb:raw threadid}" 
                                    rel="nofollow">{vb:rawphrase unsubscribe_from_this_thread}</a>
                            <vb:else />
                                <a href="{vb:raw $vboptions.vbforum_url}{vb:if "$vboptions['vbforum_url']", '/', ''}subscription.php?{vb:raw session.sessionurl}do=addsubscription&amp;t={vb:raw threadid}" 
                                    rel="nofollow">{vb:rawphrase subscribe_to_this_thread}&hellip;</a>
                            </vb:if>                    
                        </li>
    گذاشتم و حل شد .

7. کاربر روبرو از پست مفید Coderx سپاس کرده است .

mr.bahram (08-26-2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع