صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: آموزش قرار دادن دکمه Googel +1 در انجمن ویبولتین همراه با افکتی بسیار زیبا

سپاس ها
    186
    سپاس شده 485 در 200 پست

New آموزش قرار دادن دکمه Googel +1 در انجمن ویبولتین همراه با افکتی بسیار زیبا

مدت ها از شروع به کار پروژه گوگل + گذشته است و هر روز کارایی این سیستم بین وب مستران بیشتر میشه و افراد بیشتری از این سیستم برای بالا بردن اعتبار و آمار خود در گوگل استفاده میکنند .

برای استفاده از این سیستم هر روز افزونه ها و آموزش های زیادی برای قرار دادن دکمه گوگل + برای درج در مطالب در انواع سیستم های مدیریت محتوا و انجمن ساز ارائه میشه . و آموزشی که امروز قصد دارم آن را قرار دهم در انجمن ها و سایت های خارجی و ایرانی مانند وی بی اسکین ([برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]) قرارگرفته است و به نوعی تکراری میباشد اما من این آموزش را کامل تر کردم تا شما همراه با این آموزش ، جلوه ی زیبایی به دکمه گوگل + خود داده باشید .

برای این کار شما اول باید به قسمت وبمستر پلاس وان گوگل بروید تا دکمه را دریافت کنید ([برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید])

کد HTML:
    <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js"></script>

سپس سایز دکمه را انتخاب کنید و Advanced options را بزنید و در قسمت URL to +1 آدرس سایت خودتون رو تایپ کنید سپس از کدی که در باکس زیر گزینه Advanced options ساخته میشود کد زیر را جدا کنید :
    حالا در ویرایش [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] خودتون در قسمت headinclude کد <!–/ CSS Stylesheet –> را پیدا کنید و بعدش کدی را که از سایت گوگل برداشته اید قرار دهید .
    حالا برای نمایش این دکمه در تمام صفحات انجمن خود وارد header قالبتون شوید و کد زیر را آخر تمام کدها قرار دهید :
    کد PHP:
    <!-- Googel +1 Button By Ariyanet.NET -->
    <
    style type="text/css">
    .
    ariyanet {
    backgroundrgb(169,210,254);
    backgroundrgba(20,150,204,0.7);
    background: -moz-linear-gradient(toprgba(169,210,254,0.7), rgba(20,150,204,0.7));

border:1px solid #d7dee3;

color:#000000;

font-size:11px;

line-height:22px;

padding-top3px;

padding:5px 14px;
        -
    webkit-border-radius8px;
        -
    moz-border-radius8px;

border-radius8px;    

text-align:center;

text-shadow2px 2px 3px #ffffff;
    }
    </
    style>
    <
    div class="ariyanet" style="position:fixed;left:2px;bottom:2px;z-index:1000;">
    از مطالب سایت خوشم آمد :
    <
    g:plusone></g:plusone>
    </
    div>
    <!-- /
    Googel +1 Button By Ariyanet.NET --> 
    با این کد دکمه گوگل + شما در مرورگر فایرفاکس به شکل زیر خواهد شد

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    و در مرور گرهایی که از Css به خوبی پشتیبانی نمی کنند مانند Internet Explorer به صورت زیر نمایش داده خواهد شد

توجه داشته باشید که اگر قصد دارید تا رنگ های پس زمینه را عوض کنید کافیست که در کد بالا برای مرور گر اینترنت اکسپلورر کد[CODE]
    کد PHP:
    backgroundrgb(169,210,254);
    backgroundrgba(20,150,204,0.7); 
    و برای مرورگر فایر فاکس کد

کد PHP:
    background: -moz-linear-gradient(toprgba(169,210,254,0.7), rgba(20,150,204,0.7)); 
    را ویرایش کنید
    در ضمن در کد های بالا برای معرفی رنگ از rgb استفاده شده است و شما برای مشخص کردن کد رنگ های میتوانید از سایت که کد رنگ ها را به شما میدهند استفاده کنید ([برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید])

دمو : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

منبع : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

اگر خواستی دنیا تغیییر کنه اول نگاهتو تغییر بده

2. 14 کاربر از پست مفید Mr.Mohammad سپاس کرده اند .

aha903 (09-24-2011), bmbmbmbm (04-30-2012), britishh (11-22-2011), car20 (09-14-2011), khayyamrad (09-16-2011), managerman (03-24-2013), mr.bahram (08-15-2011), mr.salar (09-14-2011), N@SER (11-11-2011), naruto3 (02-16-2012), roman2009 (08-17-2011), seyyed_ahmad (08-15-2011), Shohre (08-15-2011), vvlo (11-22-2011)

سپاس ها
    84
    سپاس شده 35 در 20 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش قرار دادن دکمه Googel +1 در انجمن ویبولتین همراه با افکتی بسیار زیبا

با سپاس از شما

من هم در قالب ديفالت خود وي بي كد <!–/ CSS Stylesheet –> رو پيدا نكردم و كدهايي رو كه گفته بوديد در پايان كدهاي موجود در headinclude قرار دادم و كد دوم رو هم در قسمت پايان تمام كدهاي فوتر انجمنم قرار دادم و الان ظاهرا درست شده اما .....

من نمي دونم اين لينك انجمن كه در قسمت ابتداي كار در گوگل پلاس وارد كرديم براي چه منظوري بود و ازش چه استفاده اي مي شه ؟! شايد قسمتي رو جا انداخته باشم نمي دانم / لطفا راهنمايي كنيد .
    با سپاس
    ویرایش توسط car20 : 09-14-2011 در ساعت 12:49

4. کاربر روبرو از پست مفید car20 سپاس کرده است .

naruto3 (02-16-2012)

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش قرار دادن دکمه Googel +1 در انجمن ویبولتین همراه با افکتی بسیار زیبا

هدر اصلی سایت ما رو نگاه بندازید ، یک امار پلاس در بالا داره که نشون میده قبلا کیا امتیاز دادن
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

6. 2 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

car20 (09-14-2011), naruto3 (02-16-2012)

سپاس ها
    84
    سپاس شده 35 در 20 پست

وقتي توي گوگل پلاس وارد شديم فقط لينك url رو وارد كرديم ( يعني همون آدرس سايت خودمون رو ) نه دكمه اي براي ذخيره بود نه چيزي ؟

الان هم كه وارد اين قسمت بشم خبري از آدرسي كه قبلا وارد كردم نيست ، متوجه منظورم مي شويد ؟
    ببينيد اين دوستمون دو تا كد داده كه براي من و شما فرقي نداره درسته ؟ توي گوگل پلاس من بايستي كاري انجام دهم ؟
    كلا از كجا بفهمم كه درست داره كار مي كنه ؟

ممنون از شما

8. کاربر روبرو از پست مفید car20 سپاس کرده است .

naruto3 (02-16-2012)

سپاس ها
    84
    سپاس شده 35 در 20 پست

خب فهمیدم اشکالم چی بود , من به جای درج کدی که گوگل پلاس بهم داده بود تنها کد زیر رو در انتهای headinclude قرار داده بودم .
    کد:
    <script type="text/javascript" src="https://apis.google.com/js/plusone.js"></script>
    با سپاس

10. کاربر روبرو از پست مفید car20 سپاس کرده است .

naruto3 (02-16-2012)

سپاس ها
    19
    سپاس شده 9 در 8 پست

این سایت کد رنگ باز نمیشه ..
    من نتونستم کد رنگ قرمز رو پیدا کنم .. نمیشه از کد رنگ 6 رقمی حروف استفاده کرد ؟؟

12. کاربر روبرو از پست مفید مجهول سپاس کرده است .

naruto3 (02-16-2012)

سپاس ها
    24
    سپاس شده 2 در 2 پست

در فایر فوکس +1 نمایش داده نمیشه ولی اینترنت اکسپرولر مشکلی نداره سایت منو با این دو تست کنید متوجه میشید ممنونم یکی کمک کنه : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

14. کاربر روبرو از پست مفید rezasat سپاس کرده است .

naruto3 (02-16-2012)

سپاس ها
    397
    سپاس شده 469 در 253 پست

واسه من با موزیلا درست هست

16. کاربر روبرو از پست مفید mr.salar سپاس کرده است .

naruto3 (02-16-2012)

سپاس ها
    3,268

من هم تست کردم هم با کروم و هم با موزیلا ، موردی نداشته و نمایش میداد
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

18. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

naruto3 (02-16-2012)

سپاس ها
    2
    سپاس شده 8 در 7 پست

تو سرعت بارگیری و لود سایت خیلی تازگی ها مشکل داره

ایران داره گوگل را ف ی ل ت ی ر میکنه انگار چون من از مخابرات اینترنت ای دی اس ال گرفتم بازم بعضی وقت ها گوگل را برام باز نمیکنه

و از بس دیر میاره فایرفاکس خطا میگره میشه کاری کرد فایل جاوای گوگل را از هاست خودمون بخونه

20. کاربر روبرو از پست مفید pop_0098 سپاس کرده است .

naruto3 (02-16-2012)

سپاس ها
    3,268

نقل قول نوشته اصلی توسط pop_0098 نمایش پست ها
    تو سرعت بارگیری و لود سایت خیلی تازگی ها مشکل داره

ایران داره گوگل را ف ی ل ت ی ر میکنه انگار چون من از مخابرات اینترنت ای دی اس ال گرفتم بازم بعضی وقت ها گوگل را برام باز نمیکنه

و از بس دیر میاره فایرفاکس خطا میگره میشه کاری کرد فایل جاوای گوگل را از هاست خودمون بخونه
    فایلش رو ضمیمه کردم
    منتها نمیدونم این روش کار می کنه یا نه در اجرای برنامه
    کافیه در هاست خودتون اپلود و مسیر رو در کد گوگل قرار بدید
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

22. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

naruto3 (02-16-2012)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع