صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: وضعیت زوال آور وی بی اسکین!

سپاس ها
    49
    سپاس شده 94 در 53 پست

پیش فرض وضعیت زوال آور وی بی اسکین!

با سلام
    میدونم الان برادر بهروز میان میریزن سر من که تو جاسوسی و نفوذی قوای بیگانه ای ولی این حرفی که میزنم به نفع این سایت هست
    همونطوری که داریم میبینیم با توجه به پیشرفت روز افزون ویبالتین و پیشرفت تمامی سایتهای پشتیبانی ویبالتین وی بی اسکین که سالهاست به گردن ویبالتین حق داره و از اکثر سایتها به شدت بهتر هست در پشتیبانی روز به روز داره افت میکنه!

خوب جواب از نظر من چیزهای مختلفی میتونه باشه ولی شاید بزرگترینش اینه:
    وی بی اسکین زوال آوره!
    یعنی اینکه آدم از اینکه نیم ساعت توی وی بی اسکین بمونه حوصلش سر میرهو
    وضع بد گرافیکی سایت...بیش از حد جدی بودن مدیران و همچنین زیادی تخصصی بودن تاپیک ها به این امر شدت بخشیده
    الان توی سایتهای دیگه میبینید زیر یه تاپیک مدتها بحث و گفتگو صورت میگیره ولی اینجا تاپیک هایی که بشه ادامه داد به شدت کم هست و به صورت محدود میشه زیر یک تاپیک بیش از 4 پاسخ دید!
    مدیران سایت (از کوچیک تا بزرگ) بیش از حد جدی با مسائل برخورد میکنند (یه مقدار جدی بودن پرستیژ یه مدیرکل رو حفظ میکنه ولی زیادی جدی بودن و نهیب زدن به کاربران از محبوبیت شما میکاهه)
    درضمن همیشه وی بی اسکین تو کارهای گرافیکی ضعیفه!
    لوگو با اینکه بخاطر نستعلیقش کار شده روش ولی از لحاظ رنگ بندی مث اینه که یه بچه گرافیست (من نمیدونم کی ساخته از دستم ناراحت نشه) اونو طراحی کرده
    رنگ مرده [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] با این لوگو و رنگ بندی بد بقیه جاها باعث شده به شدت خسته کننده بشه این قالب!
    خلاصه این که وی بی اسکین جایی واسه موندن نیست بلکه جایی واسه استفاده و دور انداختنه
    من از سر علاقه و پیشینه ای که در وی بی اسکین دارم اینو میگم
    اگر وضع انجمن همینطور بمونه انجمن های دیگه خیلی از اسکین پیشی میگیرن و این نه به نفع خودتون هست نه به نفع ما!

2. 9 کاربر از پست مفید Mr.FranK سپاس کرده اند .

AMIN007 (08-27-2011), Eagle (07-28-2011), MaMaD (07-30-2011), MR-ALIREZA (07-27-2011), mr.iman (07-27-2011), mr.salar (07-27-2011), parsianman (07-28-2011), SANBOR (12-22-2011), seyyed_ahmad (07-27-2011)

سپاس ها
    158
    سپاس شده 1,466 در 579 پست

پیش فرض پاسخ : وضعیت زوال آور وی بی اسکین!

به شخصه ممنونم از فرانک عزیز بابت صحبت هایی که بی پرده زد.این انتقاد ها که مشخصا معلوم بود از روی دلسوزی هست مطمئنا برای بهتر شدن انجمن خیلی مفیده

بنده هم قبول دارم ضعف هائی هست.ولی خب بهرحال نقاط قوت خیلی بیشتر از ضعف هست.در مورد گرافیک به نظرم بهرام هم موافق این نظر هست که وی بی اسکین از وقتی یادمه زیاد وارد گرافیکی کردن سایت نشده.

بهر حال اینم یه تز هست.فرانک عزیزم شما الان سایت پشتیبانی خود [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] رو ببین.منظورت [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید].org هست.الان چندین ساله از همون [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] دیفالت داره استفاده میکنه.

یا به طور نمونه سایت ورد پرس فارسی.واقعا هیچ جذابیتی نداره پوسته سایت ورد پرس فارسی.ولی الان ببین ورد پرس محبوب ترین سیستم مورد استفاده توی ایرانه.

در مورد سایت های رقیب هم که تا حدودی میدونم خط اشارت رو حدس بزنم صحبت که زیاده.ولی به طور نمونه عرض میکنم که یک کاربری اینجا در مورد نصب هک گفته بود.
    یعنی هنوز نصب یک هک عادی رو یاد نداشت.بعد همین کاربر با همین نام کاربری اون طرف میشه کاندیدای مدیریت.

ما تا حدی که بشه تلاش میکنیم.سعی میکنیم راهنمائی کنیم هر چند میشه گفت همه هنوز هم و تا آخر عمر شاید در حال یادگیری باشیم.
    ولی وقتی بعضی افراد چشم هاشون رو بستن و نمی خوان پشتیبانی های غلط برخی به اصطلاح سایت های پشتیبانی رو ببینند چه میشه کرد؟

همین الان ما هم یه اطلاعیه بدیم همه کارها و خدماتی که برای شما انجام میگیره رایگان انجام میشه یقینا هزاران کاربر سرازیر میشن.
    ولی شعار وی بی اسکین این بوده که تا جائی که بتونه کمک و راهنمائی میکنه ولی جائی که قراره شخصا کاری برای سایتی انجام بده هزینش رو دریافت میکنه.
    به نظر من این شعار زیاد هم غیر قابل هضم نیست و درستشم همین هست.چون آدم در برابر هزینه ای که دریافت میکنه شرعا و وجدانا مسئوله.
    ولی در مقابل کاری که رایگان براش انجام میگیره هیچ گونه حق اعتراضی نداره.چون هیچ هزینه ای براش پرداخت نکرده و یقینا اون طور هم که بخواد خوب در نمیاد چون سریعا ازش میگذرن

واقعا شما ببین سایت هائی که توسط وی بی اسکین بالا میاد و بهشون خدمات ارائه میشه کدوم ناراضی هستن یا کدوم دچار مشکل شدن توسط وی بی اسکین؟

به نوعی هر کسی اینجا مونده و هر کسی اینجا هست " بدون شک " بهترین وب مسترهای ایران هستن.چون دنبال کار مفت و رهگذری نیستن.
    بلکه روز به روز خودشون در حال آموزش هستن و جائی که نیاز پیدا میکنند به اینکه یکی دوستان کارشون رو انجام بده هزینش رو پرداخت میکنند و به بهترین شکل کارشون انجام میشه.

الان یه نگاه به قسمت هک ها و پلاگین ها بنداز.مخصوصا ورژن 4.تقریبا روزانه آپدیت میشه با هک و پلاگین های جدید.یعنی کسی که اینجاست یه موردش تضمین شدست و اون هم دریافت جدیدترین هک ها و پلاگین هائی که در میاد.

از نظر آموزشی هم که با اضافه کردن بخش ویدیئوئی دیگه حرفی برای گفتن نمی مونه.

در کل حرفم اینه وقتی کسی و جائی حرفی برای گفتن داره هیچ وقت زمین نمی مونه و هیچ وقت رو به زوال نمیره.چون عاقبت نیازمند هستیم که به جائی که نیاز داریم مراجعه کنیم و در خصوص ویبولتین حجت بر وی بی اسکین از نظر کیفیت خدمات تموم شدست.

بازم تشکر میکنم فرانک عزیز بابت این حست نیتت و این دلسوزی.واقعا آدم افتخار میکنه به حضور عزیزانی چون شما

4. 6 کاربر از پست مفید MR-ALIREZA سپاس کرده اند .

AMIN007 (08-27-2011), Eagle (07-30-2011), mr.bahram (07-28-2011), mr.salar (07-28-2011), Patira (07-29-2011), seyyed_ahmad (07-28-2011)

سپاس ها
    46
    سپاس شده 103 در 42 پست

سلام و وقت به خیر خدمت دوستان

نظر من درباره وی بی اسکین این هست که من این سایت و مدیریت سایت آقا بهرام رو به عنوان پشتیبان و یکی از مراجع ویبولتین می دونم , تا حالا نشده خود من یک موردی رو از بهرام بخام که خطایی درش کرده باشه همه وقت و همه جا هم برای من پاسخ گو بوده و هست ,

از نظر پاسخ دهی به سوالات هم که هر موقع من به این سایت سر زدم یک سوال هم بی جواب نمونده این مورد قطعا در هیچ سایتی تا حالا اتفاق نیافتاده , استایل سایت رو قبول دارم کمی با بی حوصلگی درست شده و به نظرم سایتی که اسمش اسکین هست باید استایلی در حد خودش داشته باشه , و به نظرم سایتها باید با هم رقابت داشته باشن تا پیشرفت سایت بیشتر بشه

این رو هم اگر کسی به سایت علاقه مند هست باید این انگیزه رو به مدیریت سایت بده تا اون هم بیاد وقت بزاره تا یه چیز خوب درست کنه , خب وقتی همه فقط برای مشکل خودشون میان تو سایت و هی سوال می کنن و زود جواب می خان اون انگیزه و وقت برای آدم پیدا نمیشه که بخاد به سایت خودش هم برسه ,

انتقاد کردن خوبه ولی به شرط اینکه برای پیشرفت باشه و نه تنه زدن و بعد بحث رو به مسخره کشیدن باشه .

6. 5 کاربر از پست مفید ProgReza سپاس کرده اند .

AMIN007 (08-27-2011), Eagle (07-30-2011), mr.bahram (07-28-2011), Patira (07-29-2011), seyyed_ahmad (07-28-2011)

سپاس ها
    3,178
    سپاس شده 32 در 20 پست

درود.
    چیزی که مشخصه تو وی بی اسکین شخص خودم سوال بی جواب و یا اینکه دیر پاسخ بده واسم نبوده حالا چه آقا بهرام و چه اقا بهروز و چه بقیه دوستان خیلی زود پاسخ دادند. من تو انجمن وی بی ایران عضو ویژه هستم و خدایی اونجا هم مشکل خاصی مثل همینجا نبوده و خیلی هم کمک کردن بهم . ولی آموزشهای اولیه و مقدماتی وی بی رو از اینجا شروع کردم و خدایی هم خیلی راضیم از نحوه پاسخگویی به مشکلات و کامل بودن آمورشها . ایشالله تمام سایتهای پشتیبانی وی بی ، موفق و مکمل هم باشن یه روزی . چه قدیمی چه جدید و چه با ادعا و چه بی ادعا
    در مورد داشتن استایل اختصاصی و کار روی گرافیک فعلی سایت وی بی اسکین هم موافقم با نظر دوستمون هر چند ادمین محترم نظر خودشو اعلام کردند.
    ویرایش توسط seyyed_ahmad : 07-28-2011 در ساعت 19:13

8. 4 کاربر از پست مفید seyyed_ahmad سپاس کرده اند .

Eagle (07-30-2011), MR-ALIREZA (07-29-2011), mr.bahram (07-28-2011), Patira (07-29-2011)

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

ممنون از همه دوستان که نظر های خودشون رو اعلام کردن منتها کاش ما رو با سایت وی بی ایران مقایسه نمی کردید ، به نظرم این دو سایت هیچ شباهتی با هم ندارن که بخوایم مقایسه کنیم با هم .
    من هم موافق هستم با استایل اختصاصی ولی دوستان این چند مورد رو برای من روشن کنن ممنون میشم
    1 همه انتظار دارن استایل رو برای دانلود قرار بدیم و اگر قرار ندیم ادم بده هستیم
    2 یوزری که میاد و سفارش طراحی میده انتظار داره یه استایل مناسب براش نصب بکنیم وقتی استایل اختصاصی رو ببنه چه نظری در خصوص استایل های ازاد پیدا می کنه ؟
    3 این استایل رو ما تهیه کردیم و یکی هم امد و با دلاوری و غیره ریپ زد ، چیزی که بارها توی سایت های ایرانی دیدیم ، به نظرتون این انگیزه برای این کار میگذاره ؟
    4 این خیلی مهم هست ، الان استایل فعلی سایت چه ایرادی داره ؟
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

10. 3 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

Eagle (07-30-2011), Patira (07-29-2011), seyyed_ahmad (07-29-2011)

سپاس ها
    49
    سپاس شده 94 در 53 پست

خوب بقیه چیزیی که گفتم اصلا فهمیده نشد ولی خدا رو شکر گرافیک رو همه خوب گرفتن
    بهرام عزیز این استایل رنگ بندی زیبایی نداره
    رنگش مرده هست و آدم رو خسته میکنه
    درضمن از لحاظ گرافیکی هم اصلا روش کار نشده یعنی من ترجیح میدم قالب دیفالت رو بذارم ولی اینو نذارم چون اون خیلی زیباتره
    اینهمه قالب رایگان که زیبا و گرافیکی هستن و همه سایتا دارن ازش استفاده میکنن
    درضمن چه ایرادی داره شما یه قالب زیبا بسازید و روی سایت خودتون بذارید بعد واسه دانلود هم بذارید؟
    نهایتش اینه که کپی رایت رعایت نمیشه از زیرش پاک میکنن دیگه این قالب به نام شما شده و تفاوتی نداره کپی رایت
    مثل قالب مای بی بی هلپ که تازه سایت رقیبش هم اونو واسه دانلود گذاشت ولی هنوز به نام مای بی بی هلپ شناخته میشه(البته خیلی هم سایت غرور آفرینی نیست!)
    در کل اینکه من از ریپ میترسم و از اختصاصی بودن و غیره بهانه هست وگرنه اینهمه سایت با قالب اختصاصی همشون میترسن؟
    چرا وضع بهترین مرجع ویبالتین(الان از این کلمه چیزی دستگیرتون شد؟) باید این باشه در حالی که سایتهای دیگه دارن بهترین کارهای گرافیکی رو ارائه میدن

12. 2 کاربر از پست مفید Mr.FranK سپاس کرده اند .

Eagle (07-30-2011), seyyed_ahmad (07-29-2011)

سپاس ها
    397
    سپاس شده 469 در 253 پست

من کاره ای نیستم که جواب بدم ولی حرفمو میگم !

حالا بهرام اومد و یه قالب اختصاصی شیک زد بگو خب !

بعد یکی اومد ریپ کرد و گذاشت واسه دانلود !

دیگه قالب اختصاصی نمیشه ! میشه رایگان

ما اول از همه باید فرهنگمون رو درست کنیم !

اینجا انجمن پشتیبانی ویبولتین هست ! خود ویبولتین هم همونطور که دوستمون اشاره کرد از قالب دیفالت استفاده می کنه !

شما خدمات و کاربرد های وی بی اسکین رو بگین !

این همه آموزش متنی و ویدیویی !
    و هیچ سوالی که بی پاسخ نمونده !

بازم معذرت میخوام که خارج از محدوده خود حرف زدم :دی

14. 3 کاربر از پست مفید mr.salar سپاس کرده اند .

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

اول از همه دوستان به این نکته ها توجه کنید
    ما انجمن پشتیبانی نیستیم برای ویبولیتن بلکه انجمن های تخصصی و اموزشی ویبولتین هستیم و برای مشتریان خودمون می گیم پشتیبانی در سایت
    دوم اینجا سایت گرافیکی نیست و سایت ویبولتین هست و برای همین تمام محور ما دور ویبولتین میچرخه ، چیزی که بارها به دوستان اشاره کردم نسبت به درخواست ایجاد انجمن های سی ام اس دیگر
    سوم الان یه چیزی به ذهن من رسید ، این وضعیت زوال آور درست هست که عنوان این تاپیک شده ؟
    در اخر هم یک استایل از نظر گرافیک شناخته نمیشه از نظر بهتر اجرا شدن شناخته میشه اگر تمام مشکل این هست که استایل مناسب نیست ، خوب ایرادی نداره استایل پیش فرض رو برای سایت انتخاب می کنیم ، کاری که خود سایت ویبولتین هم پیاده کرده
    درکل ما چیزی که محور ویبولتین باشه رو طی کردیم نه حاشیه های ان ، یه سوال از تمام دوستان دارم ، کدام یک از شما ها برای زیبایی سایت میاید و برای رفع مشکلات و اموزش اهمیتی قاعل نیستید ؟
    لطفا همه در این نظر سنجی هم شرکت بکنن و نظر خودشون رو بگن
    1 همه انتظار دارن استایل رو برای دانلود قرار بدیم و اگر قرار ندیم ادم بده هستیم
    2 یوزری که میاد و سفارش طراحی میده انتظار داره یه استایل مناسب براش نصب بکنیم وقتی استایل اختصاصی رو ببنه چه نظری در خصوص استایل های ازاد پیدا می کنه ؟
    3 این استایل رو ما تهیه کردیم و یکی هم امد و با دلاوری و غیره ریپ زد ، چیزی که بارها توی سایت های ایرانی دیدیم ، به نظرتون این انگیزه برای این کار میگذاره ؟
    4 این خیلی مهم هست ، الان استایل فعلی سایت چه ایرادی داره ؟
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

16. 3 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

سپاس ها
    3,178
    سپاس شده 32 در 20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.bahram نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستان که نظر های خودشون رو اعلام کردن منتها کاش ما رو با سایت وی بی ایران مقایسه نمی کردید ، به نظرم این دو سایت هیچ شباهتی با هم ندارن که بخوایم مقایسه کنیم با هم .
    من هم موافق هستم با استایل اختصاصی ولی دوستان این چند مورد رو برای من روشن کنن ممنون میشم
    1 همه انتظار دارن استایل رو برای دانلود قرار بدیم و اگر قرار ندیم ادم بده هستیم نه واسه چی آدم بده هستین و از اسمش معلومه قالب اختصاصی پس باید اختصاصی خود انجمن باشه تا بااون شناخته بشه
    2 یوزری که میاد و سفارش طراحی میده انتظار داره یه استایل مناسب براش نصب بکنیم وقتی استایل اختصاصی رو ببنه چه نظری در خصوص استایل های ازاد پیدا می کنه ؟خوب اونم به این فکر میفته که اگه استایل سفارشی خوبه ، خوب بیاد سفارش بده تا خودشم سفارشی داشته باشه
    3 این استایل رو ما تهیه کردیم و یکی هم امد و با دلاوری و غیره ریپ زد ، چیزی که بارها توی سایت های ایرانی دیدیم ، به نظرتون این انگیزه برای این کار میگذاره ؟خدایی درست میگین و کلی از انگیزه ها از بین میره ولی خوب میشه این سختی رو هم مثل خیلی از سختیهای دیگه مثل تتلاش برای دیداس و هک کردن و خراب کردن با موفقیت پشت سر گذاشت.
    4 این خیلی مهم هست ، الان استایل فعلی سایت چه ایرادی داره ؟استایل فعلی که بد نیست . استایل خود من هم تو انجمنم همینه ولی آبیش و انجمن پربازدید تفریحی پاتوق یو هم از همین استایل ابی رنگش تا چند روز پیش استفاده می کرد. ولی من میگم استایل وی بی اسکین باید خیلی از استایلی که من استفاده میکنم یا بقیه سرتر باشه.البته نظرمو گفتم بهرام جان
    در آخر هم من اصلا مقایسه با وی بی ایران نکردم بهرام جان . منظورم این بود با اینکه اونجا عضو ویژه هستم ولی قبلش خیلی از اموزشها رو اینجا یاد گرفتم و منبع بسیار جامع و خوبی هست قصد مقایسه نبود .

18. کاربر روبرو از پست مفید seyyed_ahmad سپاس کرده است .

Eagle (07-30-2011)

سپاس ها
    186
    سپاس شده 485 در 200 پست

درد به تمام عزیزان

دلایلی که من وی بی اسکین را انتخاب کردم

1- کاملا در هدف کاریش تخصصی هست و مانند بعضی سایت ها تفرحیش نکرده .
    2- بار اطلاعاتی کامل و از همه مهمتر نگه داشتن حق کپی رایت
    3- دزد نیستش - واسه اینکه 1 کاربرو جذب خودش کنه نمیاد واسش قالب 1 سایت را ریپ کنه
    4- انتقاد پذیر هستش البته انتقادهای سازنده

شکر خدا قالب سایت هم هیچ مشکلی نداره
    و اما در مورد اون دوستمون که گفتند قالب سایت خسته کننده هستش و آدمو سریع خسته میکنه باید بگم که دوست من شما وقتی توی 1 سایت تفریحی بری و بخوای هی توش چرخ چرخ بزنی اون موقع هستش که قالبش اگر بد باشه خسته کننده میشه واست اما اینجا که تفریحی نیست که بخوای توش بگردی که چشماتو اذیت کنه کسی که میاد تو سایت دنبال 1 مطلب خواستی میگرده و بعد از پیدا کردنش دیگه سایتو میبنده پس لزوم خاصی نیست که بخواد قالبش عوض بشه .

شما سایت خود ویبولتین را نگاه کن کی قالبش را عوض کرده ؟ از همون قالب دیفالت داره استفاده میکنه البته با کمی تغییر و خیلی هم زیباست .

البته 1 چیزی هم من بگم بهرام جان اگر 1 خورده روی رنگ بندی قالب تجدید نظر کنی خیلی بهتره من 1 کوچولو حق را به این دوستمون میدم .

اگر خواستی دنیا تغیییر کنه اول نگاهتو تغییر بده

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

20. 2 کاربر از پست مفید Mr.Mohammad سپاس کرده اند .

سپاس ها
    49
    سپاس شده 94 در 53 پست

ای بابا چه گیری افتادیم
    آقا واسه اینکه سایتتون جذاب بشه یه قالب بهتر انتخاب کنید که زیبا تر باشه
    نمیخواید؟
    خوب سایتتون جذاب نمیشه انتخاب نکنید
    هرکی میاد میگه لوگو و قالب جدید انتخاب کنید دیگه هی گیر دادن نمیخوایم
    من که خودم از قالب دیفالت استفاده میکنم و فعلا هم قصد تعویض ندارم
    من نمیفهمم محمد جون شما انتقاد پذیری رو چی تعریف میکنی داداش

---------- Post added at 02:22 ---------- Previous post was at 02:10 ----------

درضمن من فک میکنم به این میگن زوال که سایت رقیبتون که یه قرن بعد شما باز شده رنکش یک سوم شما هست و الان 55 تا کاربر آنلاین داره ولی شما 7 تا کاربر آنلاین دارین
    آدمو به غلط کردن میندازین که واستون دلسوزی کنه!

22. 2 کاربر از پست مفید Mr.FranK سپاس کرده اند .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع