هاست ، میزبانی وب ، دامین ، سرور مجازی | میزبان پایتخت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: آموزش ویدیوی انتقال یک سایت یا انجمن ، از یک هاست به هاست دیگر

سپاس ها
    3,244
    سپاس شده 21,887 در 9,088 پست

Thumb آموزش ویدیوی انتقال یک سایت یا انجمن ، از یک هاست به هاست دیگر

سلام
    شب همگی دوستان خوش
    امشب میخوام اموزش انتقال یک هاست رو به هاست دیگر بدم
    قبل از این کار باید یه توضیحاتی رو خدمت شما دوستان بدم
    ما کلا به دو صورت می تونیم انتقال هاست بدیم
    یکی بصورت دستی و دیگری بصورت اتوماتیک
    در مورد اتوماتیک بودن باید دست رسی به روت سرور داشت تا از طریق ان این کار صورت بگیره که سعی می کنم در اموزش های اینده برای دوستانی که از وی پی اس های اختصاصی استفاده می کنن این اموزش رو نیز تهیه بکنم و قرار بدم
    منتها من چیزی که برای وب مستر الان مهم هست و دست رسی روت سرور رو هم نداره میخوام اموزش بدم
    در این نوع اموزش ما باید دو نکته رو در نظر بگیریم
    کل محتویاتی که ما میخوایم انتقال بدیم شامل دو مورد هست یکی اطلاعات فایل ها که هر چیزی که درون مسیر www هست میشه و دیگری اطلاعات دیتابیس که میتونه برای انجمن و یا ورودپرس و یا هر سی ام اس دیگری باشه ، مهم این هست که این دو مورد بصورت کامل و صحیح انتقال پیدا بکنن
    خب من طبق روش خودم میخوام پیش برم برای همین نیاز به دو برنامه معروف داریم یکی برنامه ای که بشه باهاش از دیتابیس بک آپ گرفت و ریستور کرد و دیگری برنامه ای که بشه فایل ها رو از هاستی به هاست دیگر انتقال داد ، مورد دوم زیاد مهم نیست چون از هر روشی که فکر می کنید درست هست میشه استفاده کرد من در اینجا هم از طریق خود FTP هاست سی پنل انتقال می دم و هم از طریق برنامه لچ و هم از طریق FTP اکانت دستی ، شما با هر کدوم که راحت هستید و میتونید ازش استفاده کنید ، مراحل انتقال خودتون رو پیاده کنید

من دوتا فایل برای این مورد ضمیمه می کنم یکی برنامه mysqldumper و یکی دیگر URLUP که نقش انتقال دهنده یا لچ میدم

اسم فایل backup-restor
    حجم فایل 177.23 MB
    لینک دانلود [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

2. 16 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

ali_85 (06-11-2012), AMIN007 (08-03-2011), Dante (10-03-2011), Devil (09-18-2012), esmaili2039 (12-30-2011), jafari5259 (12-26-2013), maskpm (07-26-2011), mikel (04-22-2012), mohre (12-09-2011), moonandsky (12-10-2012), MR-ALIREZA (07-26-2011), omid1744 (08-07-2012), perrfect_mann (08-14-2011), vahidcj7 (10-22-2012), webgard (05-21-2012), zarib (09-27-2012)

سپاس ها
    3,244

پیش فرض پاسخ : آموزش ویدیوی انتقال یک سایت یا انجمن ، از یک هاست به هاست دیگر

خب ما میخوایم این سایت sunweb.us را که داشتیم روش انجمن نصب می کردیم به هاست vbsk.in انتقال بدیم
    خب ما از طریق FTP خود هاست سی پنل ، بک آپ رو که شامل کل فایل های درون هاست اول بوده قرار دادیم درون هاست جدید
    الان میخوام از طریق برنامه URLUP فایل ها رو به هاست جدید انتقال بدیم
    برنامه رو نصب و ترانسفر می کنیم
    خب این هم روش دوم که مشاهده کردید
    من میخوام از طریق FTP نیز این کار و انجام بدم برای همین ، نیاز به اینترنت پر سرعت هست که بشه سریع تر این کار و انجام داد ، من ازطریق ریموت دسک تاپ این کار رو انجام خواهم داد
    این مورد سوم که از طریق FTP انجام میشه برای هاست هایی می باشد که تنها دست رسی FTP دارن و هیچ سیستم فشرده کردن فایل و یا بک آپ گیری ندارن ، معمولا برای هاست های با کنترل پنل پلاسک و ال ایکس ادمین صورت می گیره و هاست هایی که سیستم عامل ویندوز دارن
    من متاسفانه مرورگرم مورد پیدا کرده و باید یه بار تمام پنجره ها رو ببندم برای همین این پست ارسال و بسته و دوباره باز خواهم کرد

---------- Post added 07-26-2011 at 00:17 ---------- Previous post was 07-25-2011 at 23:55 ----------

خب این هاست قدیمی ای پی وی پی اس من رو بن کرده و برای همین اف تی پی نمی تونم وصل بشم
    برای همین من سعی می کنم فایل ها رو دانلود کنم بصورت فشرده و بعد از طریق اف تی پی به هاست جدید انتقال بدم
    خب تا اینجا ما 3 روش رو برای انتقال فایل ها اموزش دادیم
    تا موقعی که این فایل ها از طریق اف تی پی انتقال پیدا بکنن ما برنامه مای اسکیول دامپر رو برای بک آپ گیری نصب می کنیم روی هاست قدیم
    ما در اینجا هم میتونیم یوزر و پسورد اصلی هاست رو بدیم تا تمام دیتابیس ها رو نمایش بده هم میتونیم یوزر و پسورد دیتابیس ها رو قرار بدیم تا وارد هر دیتابیس بشیم
    من در اینجا یوز رو پسورد هاست و قرار میدم و در هاست جدید یوزر و پسورد دیتابیس
    به دو نوع میشه بک آپ گرفت ، یکی از کل تیبل ها و دیگری بصورت تیبل ، تیبل ، یعنی انتخاب بکنید و بعد برای بک آپ گیری اقدام بشه ،
    دوباره این مرور گر ما بهم ریخته و دوباره باید ببندم و از نو باز بکنم
    یکی از موارد این مرور گر موزیلا در ورزن جدید که اپدیت کردیم متاسفانه همین هست lol

---------- Post added at 00:34 ---------- Previous post was at 00:17 ----------

خب انگاری در این سرور جدید هم ای پی وی پی اس ویندوز ما بن شده و دیگه اف تی پی کار نمی کنه ، معمولا این موارد پیش میاد چون کانگش قوی باعث بالارفتن لود سی پی یو میشه و فایروال بن می کنه

خب ما از دو طریق اول هاست و انتقال میدیم و بعد میریم دنبال ریستور کردن دیتابیس ها
    فایل هایی دیتابیس رو از طریق برنامه ای که روی هاست قدیم نصب کرده بودیم و بک آپ گرفتیم دانلود و بعد روی هاست جدید در فلدر بک آپ برنامه ریخته و مسیر برنامه رو اجرا کردیم و دیدیم لیست بک آپ ها مشاهده شده و دیتابیس فروم رو انتخاب و بعد گذاشتیم ریستور بشه

کانفیگ ورد پرس رو باز کردیم و مشخصات دیتابیس رو درش قرار دادیم
    دیتابیس فروم کامل ریستور شد و الان میخوایم دیتابیس ورد پرس رو ریستور کنیم
    دیتابیس ورود پرس ریستور شد و صفحه اصلی مشاهده شد به تنظیمات ورود پرس میریم و مسیر جدید رو وارد می کنیم
    بعد از این کار ما وارد مسیر کانفیگ وی بی میشیم و مشخصات دیتابیس رو درش قرار میدیم تا سایت بیاد بالا
    در انتها مسیر ادمین ادمین رو وارد و یوزر و پسورد رو زده و وارد تنظیمات میشیم و ادرس جدید رو وارد می کنیم

سایت بصورت کامل ریستور شد
    موفق و پیروز باشید
    دوستار همیشگی شما
    بهرام
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

4. 13 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

4reza (04-26-2012), ali_85 (06-11-2012), Dante (10-03-2011), maskpm (07-26-2011), mikel (04-22-2012), mohre (12-09-2011), MR-ALIREZA (07-26-2011), ostadonline (07-30-2011), perrfect_mann (08-14-2011), seyyed_ahmad (08-03-2011), shahab_dvb s2 (03-17-2012), sina1415 (08-02-2011), zarib (09-27-2012)

سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

سلام .
    ممنون از این آموزشتون .
    فقط گفتم تذکر بدم که اگه موس هم در فیلم آموزشی نمایش داده میشد که دیگه واقعا عالی می بود . اما به هر حال خیلی مفید بود . مرسی .

6. کاربر روبرو از پست مفید aligol سپاس کرده است .

mr.bahram (09-16-2012)

سپاس ها
    11
    سپاس شده 0 در 0 پست

فایل دانلود خراب هست backup-restor.rar

سپاس ها
    3,244

اوکی شد میتونید دانلود کنید
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

سلام
    آقا لینک دانلود خرابه...
    بعد من یه سوال داشتم.من الان یه سایت دارم که کلا دیر بالا میاد و برای پخش آنلاین فیلم و صوت هم جون میکنه تا بالا بیاد میخواستم بدونم مشکل از هاستمه یا چیز دیگه...
    بعد اگه یه لطفی کنید چندتا از این سایتایی که تو زمینه ی هاست دهی خوبن و مورد اطمینانن بهم بدید.
    ممنون

سپاس ها
    882
    سپاس شده 238 در 125 پست

الله

بنظرم بهتره برای فایلهای صوتی و تصویری از هاستهای دانلود استفاده کنید . که هم مخصوص اینکارا هستن هم به سرور خودتون فشار نمیاد .
    من درحال حاضر دوتا هاست دانلود از شرکت

لینک دانلود هم به زودی بهرام خان درست میکنه .
    ویرایش توسط mr.bahram : 01-02-2013 در ساعت 15:46 دلیل: تبلیغات شرکت های هاستینگ ممنون میباشد

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

Choose the best

مجموعه تالارهای خانواده کوچ توسط

در سال 1389 آماده سازی و راه اندازی شده است.

سپاس ها
    29
    سپاس شده 18 در 18 پست

سلام
    ممنون از آموزش ولی من این آموزش رو 3 باره دانلود کردم و هر 3 بار با خطا روبه رو میشم و نمیتونم فایل رو اکسترک کنم ممنون میشم در خود فورم آپ کنید و یا لینک سالمی رو جایگزین کنیدد
    سپاس

سپاس ها
    3,244

نقل قول نوشته اصلی توسط plastic نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از آموزش ولی من این آموزش رو 3 باره دانلود کردم و هر 3 بار با خطا روبه رو میشم و نمیتونم فایل رو اکسترک کنم ممنون میشم در خود فورم آپ کنید و یا لینک سالمی رو جایگزین کنیدد
    سپاس
    شما میتونید فعلا از این استفاده کنید تا من لینک را تصحیح کنم

دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.bahram نمایش پست ها
    شما میتونید فعلا از این استفاده کنید تا من لینک را تصحیح کنم

لینک حذف شده

این فایل هم اکسترک [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] خطا میده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)