نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: چجوری میشه بک آپ هاست از سرور رو روی لوکال ریستور کرد و انجمن رو تو سیستم بالا آورد؟

سپاس ها
    249
    سپاس شده 106 در 57 پست

پیش فرض چجوری میشه بک آپ هاست از سرور رو روی لوکال ریستور کرد و انجمن رو تو سیستم بالا آورد؟

سلام دوستان

یه مشکلی پیش اومده که نیاز دارم بک آپ چند روز پیش انجمن رو بیارم بالا... امروز رو خود سایت این کارو کردم و مطالب مهی که میخواستم رو برداشتم و مجدد بک آپ جدیدترو ریستور کردم... ولی مرورگرم هنگ کرد و همه مطالب پرید!
    دیگه نمیتونم به دلایلی برای دست یابی به اون مطالب این کارو رو سایت انجام بدم

چجوری میتونم خود انجمن رو روی سیستمم بیارم بالا؟ اصلا میشه؟
    هم بک آپ تو هاست رو دارم. هم بک آپ my sql dumper رو دارم.
    راهنمایی میفرمایید؟

ضمنا من جستجو کردم و تاپیک مشابهی پیدا نکردم

منتظر کمکتون هستم :-)

سپاس ها
    834
    سپاس شده 5,119 در 2,336 پست

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه بک آپ هاست از سرور رو روی لوکال ریستور کرد و انجمن رو تو سیستم بالا

شما اول easy php نصب میکنید روی سیستم و بعد my sql dumper نصب میکنید و بک اپ ریستور میکنید فایلهارم که توی سیستم خودتون قرار میدید و فایل کانفیگ تنظیم میکنید وتمام

شمــاره تمــاس : 09198389479
    021-22602917
    طـراحی انواع وب سایت شرکتی و شخصی
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    فروش ویژه سرور مجازی و اختصاصی

3. کاربر روبرو از پست مفید mr.behrooz سپاس کرده است .

E110 (07-21-2011)

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض پاسخ : چجوری میشه بک آپ هاست از سرور رو روی لوکال ریستور کرد و انجمن رو تو سیستم بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط E110 نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه مشکلی پیش اومده که نیاز دارم بک آپ چند روز پیش انجمن رو بیارم بالا... امروز رو خود سایت این کارو کردم و مطالب مهی که میخواستم رو برداشتم و مجدد بک آپ جدیدترو ریستور کردم... ولی مرورگرم هنگ کرد و همه مطالب پرید!
    دیگه نمیتونم به دلایلی برای دست یابی به اون مطالب این کارو رو سایت انجام بدم

چجوری میتونم خود انجمن رو روی سیستمم بیارم بالا؟ اصلا میشه؟
    هم بک آپ تو هاست رو دارم. هم بک آپ my sql dumper رو دارم.
    راهنمایی میفرمایید؟

ضمنا من جستجو کردم و تاپیک مشابهی پیدا نکردم

منتظر کمکتون هستم :-)
    چه جالب من توی جستجو نوشتم اموزش ریستور کردن بک آپ در لوکال مطالب زیادی اومد
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

5. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

E110 (07-23-2011)

سپاس ها
    249
    سپاس شده 106 در 57 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.behrooz نمایش پست ها
    شما اول easy php نصب میکنید روی سیستم و بعد my sql dumper نصب میکنید و بک اپ ریستور میکنید فایلهارم که توی سیستم خودتون قرار میدید و فایل کانفیگ تنظیم میکنید وتمام
    سلام
    آقا بهروز من تا ریستور کردن پیش رفتم ولی ارور میده:
    این بخشی از ارور هست:
    کد:
    MySQL-ERROR  [replacer_a] Error in Query:

`language` (`languageid`,`title`,`userselect`,`options`,`languagecode`,`charset`,`imagesoverride`,`dateoverride`,`timeoverride`,`registereddateoverride`,`calformat1override`,`calformat2override`,`logdateoverride`,`locale`,`decimalsep`,`thousandsep`,`phrasegroup_global`,`phrasegroup_cpglobal`,`phrasegroup_cppermission`,`phrasegroup_forum`,`phrasegroup_calendar`,`phrasegroup_attachment_image`,`phrasegroup_style`,`phrasegroup_logging`,`phrasegroup_cphome`,`phrasegroup_promotion`,`phrasegroup_user`,`phrasegroup_help_faq`,`phrasegroup_sql`,`phrasegroup_subscription`,`phrasegroup_language`,`phrasegroup_bbcode`,`phrasegroup_stats`,`phrasegroup_diagnostic`,`phrasegroup_maintenance`,`phrasegroup_profilefield`,`phrasegroup_thread`,`phrasegroup_timezone`,`phrasegroup_banning`,`phrasegroup_reputation`,`phrasegroup_wol`,`phrasegroup_threadmanage`,`phrasegroup_pm`,`phrasegroup_cpuser`,`phrasegroup_accessmask`,`phrasegroup_cron`,`phrasegroup_moderator`,`phrasegroup_cpoption`,`phrasegroup_cprank`,`phrasegroup_cpusergroup`,`phrasegroup_holiday`,`phrasegroup_posting`,`phrasegroup_poll`,`phrasegroup_fronthelp`,`phrasegroup_register`,`phrasegroup_search`,`phrasegroup_showthread`,`phrasegroup_postbit`,`phrasegroup_forumdisplay`,`phrasegroup_messaging`,`phrasegroup_inlinemod`,`phrasegroup_plugins`,`phrasegroup_cprofilefield`,`phrasegroup_reputationlevel`,`phrasegroup_infraction`,`phrasegroup_infractionlevel`,`phrasegroup_notice`,`phrasegroup_prefix`,`phrasegroup_prefixadmin`,`phrasegroup_album`,`phrasegroup_socialgroups`,`phrasegroup_award`,`phrasegroup_kbank`,`phrasegroup_kbank_award`,`phrasegroup_kbank_hide`,`phrasegroup_modpm_text`,`phrasegroup_modpm_title`,`phrasegroup_angadver`,`phrasegroup_vbanonymizer`,`phrasegroup_adv_portal`,`phrasegroup_adv_portal_cp`)  VALUES ('4','Persian  (Fa)','0','0','fa','UTF-8','','','','','','','','','.',',','a:972:{s:9:\"1_day_ago\";s:18:\"یک  روز پیش\";s:10:\"1_hour_ago\";s:20:\"یک ساعت  پیش\";s:12:\"1_minute_ago\";s:22:\"یک دقیقه  پیش\";s:10:\"1_week_ago\";s:20:\"یک هفته  پیش\";s:14:\"a_closed_forum\";s:19:\"انجمن  بسته\";s:6:\"accept\";s:10:\"پذیرش\";s:6:\"action\";s:12:\"فعالیت\";s:14:\"active_members\";s:32:\"کاربران  نیمه فعال\";s:20:\"active_subscriptions\";s:30:\"فعال  کردن اشتراک\";s:15:\"add_new_folders\";s:44:\"اضافه  کردن پوشه های  تازه\";s:16:\"add_subscription\";s:32:\"اضافه کردن  اشتراک\";s:19:\"add_x_to_buddy_list\";s:44:\"افزودن %1$s  به ليست  دوستان\";s:17:\"add_x_to_contacts\";s:61:\"اضافه کردن  %1$s در لیست تماس های  شما\";s:5:\"admin\";s:21:\"مدیریت  سایت\";s:19:\"admin_control_panel\";s:37:\"صفØ$Ù‡ کنترل  مدیریت Ú©Ù„\";s:23:\"admin_required_register\";s:680:\"[COLOR=\"#161616\"]در  صورتی Ú©Ù‡ برای اولیÙ† بار از ایÙ† سایت دیدن  Ù…یÚ©Ù†ید برای استفاده کامل از تمام امکانات  سایت لازم است Ú©Ù‡ [replacer_a]  Ú©Ù†ید امکان ارسال مطلب Ùˆ دانلود فایÙ„ Ùˆ  همچنیÙ† دسترسی به انجمن هایی Ú©Ù‡ فقط اعضا  ثبت نام شده امکان دسترسی به آن را دارند  از امتیازات ثبت نام در سایت Ù…یباشد.\";s:29:\"administrator_decided_x_quiet\";s:85:\"The administrator has decided that %1$s should be quiet for a while.\";s:34:\"administrator_may_disabled_account\";s:439:\"ممکن است شما هنوز نام کاربریتان را فعال نکرده باشید.\r\n\r\n[replacer_a]
    \";s:15:\"advanced_search\";s:27:\"جستجوی   پیشرفته\";s:3:\"age\";s:4:\"سن\";s:14:\"ain_nocopy_add\";s:10:\"add  forums\";s:18:\"ain_nocopy_cheater\";s:150:\"you are smart enough to  write better topics, why you don\'t try to [replacer_a]  to introduce your skills rather than  copy/paste.\";s:14:\"ain_nocopy_exc\";s:14:\"exclude  forums\";s:24:\"ain_nocopy_needjava_text\";s:250:\"you are redirect to  this page because you don\'t enable javascript in your browser.
     please try to enable javascript in this browser to make it easy to read topics. 
    [/COLOR]
    الآن که وارد انجمن هم میشم... این ارور رو دارم:
    کد:
    Fatal error: The requested language does not exist, reset via tools.php. in [path]\includes\class_core.php on line 3061

البته مرحله کانفیگ رو نرفتم هنوز... برم این مرحله رو حل میشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.bahram [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    چه جالب من توی جستجو نوشتم اموزش ریستور کردن بک آپ در لوکال مطالب زیادی اومد
    سلام
    آقا بهرام
    مطمئن باشید من قبل از ایجاد هر تاپیکی اول سرچ میکنم
    فقط به خاطر پایین بودن اطلاعات من و اینکه بعضی از موارد رو برای اولین باره که میخوام تجربه کنم شاید خوب سرچ نکنم
    مثلا درباره همین موضوع من اصلا نمیدونستم باید بک آپ خود ادمین سی پی رو دانلود کنم و ازش استفاده کنم و یا اینکه از برنامه msd استفاده کنم
    به خاطر همین تاپیک زدم تا بتونم اول پاسخ این سوال رو بدونم (تاپیک دومی که شما معرفی کردید برای من از نظر من کارا نبود)
    البته بگم که در مورد بک آپ گرفتن از انجمن کاملا این تاپیک برای من بدرد بخور بود و کاملا استفاده بردم و از این روش استفاده میکنم

تاپیک اولی که معرفی کردید... دوستمون هم فقط بک آپ از هاست داشتند و موضوع مجددا تک بعدی بود. البته من در سرچم اصلا به این تاپیک برخورد نکردم.

چند روز پیش یه تاپیک زدم که بعد از چند ساعت محو شد و به ترش منتقل شد:
    باور کنید من هنوز دلیل انتقال این تاپیک به اونجا رو نفهمیدم
    من هنوز که میگردم جواب این دو سوال رو در انجمن پیدا نکردم

من یه مطلبی رو جسارتا بگم آقا بهرام...
    بعضی از کاربران تازه وارد هستند که هدفشون تخریب انجمن هست... یه سوال پیش پا افتاده میکنند که هرکسی کاملا احساس میکنه ایشون میخوان مدیران رو به بازی بگیرند. منتقل کردن تاپیک ایشان و محروم کردن طرف از انجمن ها شاید بهترین تصمیم باشه. البته خیلیا هستند که واقعا جواب این سوال رو نمیدونند و هدفشون یادگیری هست که باید درست فرق بین این اشخاص فهمیده بشه که شما این تشخیص رو میدید و حرفی نیست
    ولی در مورد دوستانی میخوام صحبت کنم که مدتی در انجمن هستند و حداقل با ساختار ظاهری انجمن وی بی اسکین آشنا هستند. به نظر شما بهتر نیست تاپیک این افراد مستقیما به ترش منتقل نشه؟ و اول مشکل این دوستان بررسی بشه و بعد این مورد انجام بشهو یا اینکه نهایتا تاپیک این دوستان قفل بشه. به ترش بردن نهایت سخت گیری هست.

در تاپیکی که من آخرین بار در این پست لینک دادم... من در یکی از سوالات فقط خواستم محل [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] رو بپرسم.
    من میدونم که کدی که گوگل برای +1 میده رو شما هرجای قالب بذاری نمایش داده میشه ولی من محل اون قسمت از انجمن تو قالب رو میخوام. الآن یکی میگه این همه تاپیک +1 داریم باز طرف اومده تاپیک زده. ولی هدف من قرار دادن صرفا این عبارت در فروم نیست....
    سوال بعدیشم در تاپیک باز همین مورد رو داره که دیگه نیازی به توضیحش نیست

مجددا عرض کنم من ابتدای سخن عبارت جسارتا رو به کار بردم
    سایت مال شماست و شما مدیر هستید هر جور دوست دارید میتونید اداره کنید و با هر سیاستی که بخواید رفتار کنید.
    در هر صورت یکی مثل من برای رفع مشکلاتش تابع خواهد بود. این فقط یک نظر شخصی بود

7. کاربر روبرو از پست مفید E110 سپاس کرده است .

mr.bahram (07-23-2011)

سپاس ها
    834
    سپاس شده 5,119 در 2,336 پست

با استفاده از فایل tools.php زبان سایت روی انگلیسی قرار بدید و دوباره زبان فارسیو نصب کنید و تمام

در مورد نظرتون هم مشورت میکنم

شمــاره تمــاس : 09198389479
    021-22602917
    طـراحی انواع وب سایت شرکتی و شخصی
    فروش ویژه سرور مجازی و اختصاصی

9. کاربر روبرو از پست مفید mr.behrooz سپاس کرده است .

E110 (07-24-2011)

سپاس ها
    3,268

فعال سازی ارسال پیغام خصوصی برای دونستن دلیل دلیت و انتقال فعال شد
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

11. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

E110 (07-24-2011)

سپاس ها
    249
    سپاس شده 106 در 57 پست

سلام
    کجاست این فایل؟
    آقا بهروز خیلی خلاصه توضیح میدید کلا!
    زبان msd رو باید تغییر بدم؟

الان این ارورها چی رو میگه؟

بی زحمت در مورد این هم راهنمایی کنید:

13. کاربر روبرو از پست مفید E110 سپاس کرده است .

Sh_Eagle (07-29-2011)

سپاس ها
    3,268

نقل قول نوشته اصلی توسط E110 نمایش پست ها
    سلام
    کجاست این فایل؟
    آقا بهروز خیلی خلاصه توضیح میدید کلا!
    زبان msd رو باید تغییر بدم؟

الان این ارورها چی رو میگه؟

بی زحمت در مورد این هم راهنمایی کنید:
    توی اینجا راهنمایی می کنیم که دنبال چه چیزی باشید
    منابع اموزشی توی سایت هست وقتی برید سراق اونها میتونید خیلی راحت کار رو پیش ببرید
    در خصوص تاپیکی هم که لینک دادید همین موضوع حاکم هست
    جستجو
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع