صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: آموزش ویدیویی ایجاد یک انجمن از 0 تا 100 توسط انجمنهای وی بی اسکین vbskin.ir

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

Thumb آموزش ویدیویی ایجاد یک انجمن از 0 تا 100 توسط انجمنهای وی بی اسکین vbskin.ir

سلام
    با عرض شرمندگی برای کندی سرعت نوشتن ، چون ساعت 11:30 دقیقه شب هست و بنده خیلی خیلی خستم
    خب میخوایم یک انجمن [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] ورژن 4 راه اندازی کنیم
    در این اموزش تصویری من سعی کردم بخش بندی کنم تا مقدار حجم فایل های ویدویی زیاد نشه و بتونم برای دانلود لینک کنم
    برای همین منظور من قبل از هر شروع توضیح میدم که چه کاری رو شروع و به کجا رسوندیم
    الان فایل های وی بی رو درون مسیر هاست آپلود کردیم و میخوایم دیتابیس و بسازیم و به فایل کانفیگ بشناسونیم
    ادامه کار را مشاهده کنید

-====================-

قسمت اول

اسم فایل install-a
    حجم فایل 68.21 MB
    لینک دانلود [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

قسمت دوم

اسم فایل install-b
    حجم فایل 80.87 MB
    لینک دانلود [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

قسمت سوم

اسم فایل install-c
    حجم دانلود 182.59 MB

قسمت چهارم

اسم فایل install-d
    حجم دانلود 203.6 MB

قسمت پنجم

اسم فایل e-1
    حجم دانلود 38.06 MB

اسم فایل
    e-2
    حجم دانلود 76.11 MB
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

2. 15 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

ali_85 (06-10-2012), AMIN007 (07-23-2011), bobfox (01-08-2013), davood01 (11-28-2012), dostanforumes (06-19-2013), E110 (07-23-2011), javaty123 (08-16-2011), m.f.a (07-25-2011), mohsen90002 (08-27-2011), naruto3 (02-16-2012), nioton (02-21-2012), payam87 (04-02-2014), sami10 (04-12-2013), seyyed_ahmad (08-17-2011), zakaria (11-15-2011)

سپاس ها
    3,268

پیش فرض پاسخ : آموزش ویدیویی ایجاد یک انجمن از 0 تا 100 توسط انجمنهای وی بی اسکین vbskin.ir

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    دوباره قرار هست یک اموزش تهیه کنیم
    این اموزش از سری آموزش های نصب و راه اندازی یک انجمن کامل می باشد
    برای این منظور ما یاد اوری می کنیم از کاری که در سری قبل انجام دادیم
    در سری قبل ، انجمن بصورت کامل بر روی هاست نصب شده و فارسی ساز و تنظیمات اولیه سیستم پیاده سازی شد
    حالا ما میخوایم در این اموزش یک [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] جدید نصب کنیم به همراه فارسی یا تغییر فونت دادن استایل دیفالت خود انجمن ، بعد از این کار به ساخت تعدادی انجمن و زیر انجمن میپردازیم

استایلی که میخوایم امشب نصب کنیم همان استایل فارسی شده توسط بخش اموزشی فارسی سازی استایل های انگلیسی می باشد
    خب در اینجا من یک اشتباه کرده بودم و فلدر استایلی که فارسی کرده بودیم رو از لوکال اشتباهی کپی کرده بودم و برای همین وقتی در هاست اپلود شد متوجه شدم درست کار نمی کنه و نسخه سالم رو قرار دادم

خب در اینجا ما استایل رو نصب کردیم و چنتا انجمن هم ساختیم ، الان که انجمن رو ساختم می بینم فونت بخش صفحه اصلی تاهوما نیست و این یکمی با بقیه جاهای سایت جور در نمیاد برای همین من سعی می کنم این بخش ها رو تاهوما کنم

خب دو مورد دیگر نیز ما انجام دادیم یکی این که در بخش فایل های ضمیمه ، فایل های ضمیمه ای که تعریف شدن رو مقدار جدیدی براشون قرار دادیم و همچنین پسوند rar را برای آپلود درست کردیم
    در قسمت فیلد های مشخصات کاربری نیز ، فیلد ها رو معنی کردیم
    توجه داشته باشید گذینه اول که محل زندگی هست رو درست ترجمه کنید و باید حتما محل زندگی باشه ، چون در پست بیت نمایش میده و اگر چیز دیگری مشخص بشه تنظیمات پست بیت نیز باید تغییر کنه ، بقیه موارد مهم نیستن و قابل تغییر ، اما ایجاد فلد مشخصات جدید رو در اینده در قسمت افزودن تیم محبوب و غیره اموزش خواهیم داد

اموزش ما به پایان رسید
    موفق باشید
    شب خوش
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

4. 8 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

ali_85 (06-11-2012), AMIN007 (07-23-2011), bobfox (01-08-2013), dostanforumes (06-19-2013), javaty123 (08-23-2011), naruto3 (02-16-2012), seyyed_ahmad (08-17-2011), zakaria (11-15-2011)

سپاس ها
    3,268

پیش فرض پاسخ : آموزش ویدیویی ایجاد یک انجمن از 0 تا 100 توسط انجمنهای وی بی اسکین vbskin.ir

با سلامی دوباره خدمت شما دوستان عزیز وی بی اسکین
    امشب میخوایم مراحل ایجاد یک وب سایت را از 0 تا 100 ادامه بدیم
    در روزهای گذشته موارد رو تا حدودی کامل کردیم و امشب مرحله به نصب هک ها و تنظیم انها میپردازیم
    من این مرحله رو بصورت تنها پیداده می کنم تا دوستان بصورت کامل اشنا بشن
    برای این منظور همیشه باید یادتون باشه هک ها و پلاگینهای رو دانلود و استفاده کنید که میدونید سالم هستن و درست اجرا میشن ، از هر جایی دانلود نکنید چون ممکن هست باگ و شل درونشون داشته باشن
    برای راحتی کار من یه سری از هک ها و پلاگینهایی که مد نظرم بوده رو اماده کردم و میخوام نصب بکنم
    نصب هک و پلاگین به دو صورت هست
    1 هک هایی که نیاز به آپلود کردن فایل های دارن درون هاست
    2 هک هایی که نیاز به اپلود کردن فایلهایی درون هاست ندارن
    3 هک هایی که نیاز به تغییراتی درون استایل دارن
    این سه مورد میتونن تنها و یا با هم باشن
    بهترین حالت برای اپلود کردن هک ها درون هاست استفاده از برنامه ftp هست ، چون در این برنامه میتونید سریع به پوشه هایی که میخواید دسترسی پیدا کنید

اگر هک بخصوصی بود که نیاز به توضیح بیشتری داشت حتما در ادامه خواهم در اینجا نوشت

---------- Post added at 01:31 ---------- Previous post was at 00:55 ----------

خب توسیعه می کنم حتما از جایی سرویس بگیرید که از امکانات خوبی برخوردار باشه
    الان این بار دومی هست که ای پی من بسته میشه lol
    من فایل ها رو فشرده و دوباره اپ کردم و از طریق هاست ، خارجش کردم تا قرار بگیره در مسیر سایت

-==============-
    خب در اینجا ما میخوایم دو پلاگین خیلی مهم که برای وب مسترها کاربرد خیلی خوبی داره را نصب کنیم
    یکی وی بی سیو هست و دیگری سایت مپ
    ابتدا وی بی سیو رو نصب می کنیم
    کار نصب خیلی ساده هست شما باید اول تمام فایل ها رو درون مسیر انجمن ریخته و بعد دست رسی فایل config.xml را روی 666 قرار بدید و سپس تنظیماتی که مد نظرتون هست و نسبت به چیزی که میخواید از داخل هک انجام بدید ( من سعی م یکنم یه اموزش هم برای این مورد تهیه بکنم و توضیح کاملی بدم که چطور وی بی سیو و سایت مپ و کارهای وب مستری رو انجام بدیم برای سایت خودمون ، ولی در اینجا تنظیمات سایت مپ رو خواهم گفت )

در اینجا پسورد های اولیه رو قرار میدیم و بعد ذخیره می کنیم
    خب در اینجا می بینید وقتی ما میخوایم وارد یک بخش بشیم با ارور 404 مواجه میشیم
    این دلیلش این هست که ما فایل htaccess رو درون مسیر اصلی سایت اپلود نکردیم
    خب وی بی سیو ما کامل نصب شد و اماده پیکر بندی می باشد

الان میخوایم سایت مپ رو نصب بکنیم
    برای این کار همین مراحل همیشگلی رو طی می کنیم یعنی تمام فایل ها رو درون مسیر انجمن ریخته و پلاگین رو اپلود م یکنیم
    وقتی سایت مپ و وی بی سیو رو با هم نصب می کنیم دیگر نیازی نیست فایل htaccess سایت مپ رو قرار بدیم و تنها برای خود وی بی سیو کافی هست
    خب کار نصب و تنظیم و اجرای سایت مپ تمام شد

-===========-

نصب سی ام اس اول انجمن یعنی همان vbadvanced این سی ام اس نصبش ساده هست ولی باید ماژول بندی بشه که به بهروز میگم حتما یک برنامه اموزشی برای این بخش تهیه کنه ، تهیه سایت هایی موزیک بسیاری رو بهروز بر عهده داشته

---------- Post added at 02:03 ---------- Previous post was at 01:31 ----------

خب ظاهرا ورژنی که من انتخاب کرده بودم از توی هاردم برای ورژن 4 نبوده
    پس میرم و از سایت سازنده دانلود می کن
    بعد از نصب ما فایل vbacmps_install.php را در مسیر ادمین سایت دلیت می کنیم از هاست
    خب ما باید برای این که فایل index رو درست بکنیم به یه سری اصلاعات بدست بیاریم
    برای بدست اوردن اطلاعات فایل forumpath را در مسیر فروم قرار میدیم و اجراش می کنیم
    فایل cmps_index را با یه ادیتور باز می کنیم و تغییرات و اعمال و در مسیر قبل از فروم قرار میدیم
    خب اشتباهی که اول کردم این بود که من $forumpath = 'furum'; رو وارد نکرده بودم یعنی اسم فلدری که وی بی درش هست
    مسیر رو اجرا کنید می بینید سایت کامل میاد بالا

-================-
    خب اینجا من میخوام بازی های انلاین رو هم نصب بکنم تا دوستان نحوه نصب و اجرا و تنظیم و نصب بازی ها رو اموزشی یاد بگیرن

خب ما ویرایش بخش پست بیت رو بیخیال میشییم فعلا و میگذاریم برای زمانی که میخوایم برای پست بیت سی اس اس نویسی و کلاس تعریف بکنیم
    خب میخوایم بازی به اینها اضافه کنیم
    برای این مورد سه پسوند دارم ما یکی tar ، zip ، rar اینها رو نسبت به پسوند خود درون فلدر هایی که در مسیر فروم هستن قرار میدیم
    خب نصب و راه اندازی این سیستم بازی های انلاین هم تمام شد
    در اخر من چنتا از این هک هایی که نیاز به فایل ندارن رو نصب م یکنم

در اموزش بعدی تنظیمات دقیق تر و فارسی سازی این هک ها رو اموزش خواهم داد
    شب همگی خوش
    بهرام
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

6. 6 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

ali_85 (06-11-2012), bobfox (01-08-2013), javaty123 (08-23-2011), mohsen90002 (08-27-2011), naruto3 (02-16-2012), zakaria (11-15-2011)

سپاس ها
    3,268

آموزش قسمت سوم اضافه شد
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

8. 6 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

algor93 (07-30-2011), AMIN007 (07-28-2011), javaty123 (08-23-2011), mohsen90002 (08-27-2011), naruto3 (02-16-2012), zakaria (11-15-2011)

سپاس ها
    3,268

با سلام خدمت شما دوستان عزیز وی بی اسکین
    امید وارم نماز و روزه های همه شما عزیزان مورد قبول حق باشه
    خب امشب میخوام مراحل نصب انجمن 0 تا 100 را طی بکنیم
    در این قسمت من میخوام گروه های کاربری را ویرایش و ایجاد کنم و مجوزهای انجمن را تغییر بدم برای مشاهده کاربران و از همه مهم تر فارسی سازی کلمات انگلیسی را در انجمن همراه با نصب مکمل های فارسی ساز اموزش بدم

برای شروع من میخوام مکمل های فارسی ساز هک های که نصب کردیم رو اموزش بدم
    خوب به مراحلی که طی می کنم دقت کنید ، تمام فایل های زبان در انجمن موجود می باشد
    خب برای این که من بخوام یه جمله انگلیسی را فارسی بکنم باید چنتا هک برای تست و نمایش نصب بکنم
    خب آموزش فارسی سازی هک ها از طریق مکمل فارسی ساز و جستجوی عبارت های انگلیسی و قرار دادن معادل انجام شد
    لازم به ذکر هست که برای اولین بار در ایران ، سایت وی بی اسکین یعنی من به ساخت مکمل های فارسی ساز هک ها اقدام کرده و ساختم و از آن روز به بعد سایت ها و افراد زیادی امدن و این روند رو ادامه دادن
    یه هک جالب دیگر هم هست که برای فارسی سازیش می تونیم اقدام کنیم این فارسی سازی هک فکر کنم اموزش رو تکمیل کنه چون باید کاراکتر های html را در نظر بگیریم
    این هکی هست که کاربران را مجبور میکنه بعد از وارد شدن به سایت تاپیک مورد نظر رو مطالعه کنه
    خب اموزش فارسی سازی بصورت کامل تمام شد
    از الان به بعد میخوایم بریم سراق گروه های کاربری
    برای این کار من یه یوزر تست ثبت نام می کننم

---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 22:55 ----------

گروه کاربری شماره 1 مهمان هست که تنها مجوزهایی که داره برای دیدن موضوعات و انجمن و بخش های مختلف سایت هست یعنی نه میتونه موضوعی ارسال بکنه نه تشکر در کل یعنی نمی تونه سایت رو بروز بکنه و تنها نقش مشاهده کننده را دارد که این مشاهده کننده هم میتونه نسبت به دست رسی که ما دادیم باشه
    اگر این گذینه غیر فعال باشه این گروه کاربری یک گروه "توقیف شده" است . قرار میگیره و با پیغام قرمزی که می بینید مواجه میشیم
    یعنی این گروه جزو گروه توقیف شده ها هست یعنی شماره 8 که بصورت دیفالت میشه
    پس ما از این طریق میتونیم مجوزهای اصلی رو برای گروه کاربری مشخص بکنیم که چه بخشی رو بتونن ببین و چه بخشی رو نببین
    این مجوزها تنها برای گروه کاربری 1 نیست بلکه برای همه گروه ها هست منتها ما از گروه 1 شروع کردیم که کمترین امکانات رو در سایت دارد
    گروه کاربری بعدی شماره 2 یا عضو سایت هست هم میتواند مشاهده کند و هم میتواند در سایت فعالیت داشته باشد ولی با امکانات و محدودیت هایی کم ، مثل ویرایش کردن پست های خودش در یک زمان مشخص یا تعداد پیغام خصوصی هایی که دارد و یا از همه مهم تر مقدار فایل های پیوستی و البوم و گروه های دسته جمعی در این گروه تنظیم میشن
    دقت کنید
    من همیشه مقدار اواتار و عکس شخصی رو این مقدار ها قرار میدم
    خب این هم از گروه کاربری شماره 2 که گروه کاربری اعضای سایت هست
    من الان میخوام گروه سرپرست سایت را ویرایش بکنم که مجوز وارد شدن به مدیریت انجمن رو نیز داره
    مدیریت داخلی انجمن ها که شماره 7 هست نیز به همین شکل تنظیم میشه منتها با نداشتن دست رسی modcp
    خب دراینجا من میخوام مدیریت کل سایت رو درست بکنم همراه با تغییر رنگ گروه مدیریت
    این تغییر رنگ و برای زمان اخر گذاشته بودم تا دوستان مراحل رو بصورت یک جا طی نکنن و اموزش ها جدا جدا باشه
    ما اول ادمین رو نسبت به نوعی که میخوایم تنظیم م یکینم
    خب همه اموزش ها درون سایت موجود هست منتها من ایجاد اصلی کد رو توسط فرانپیج اموزش می دم
    من اصلا هواسم نبود
    این کد که ما میسازیم شامل همه کاراکتر هست و در اصل متن در اینجا قرار میگیره
    ما قسمت سمت چپ رو برداشتیم و در اینجا قرار دادیم
    قسمت راست و نیز برداشتیم و در سمت چپ قرار دادیم
    اگر بخوایم بلد و یا حالتی هم بدیم با همین روش اقدام می کنیم
    و اگر بخوایم کلاس یا موردی هم اضافه بکنیم باز همین اموزش هست
    در کل من هسته اولیه رو اموزش میدم در اینجا و دوستانی که علم بیشتری در زمینه طراحی دارن میتوانند این ها رو با هم ترکیب و استفاده بهتری ببرن
    خب گروه های کاربری دیگر رو نیز طبق همین اموزش می تونید تغییر رنگ بدید
    من سرپرست سایت رو سبز می کنم
    خب این اموزش ویرایش گروه کاربری بود
    برای ساخت گروه کاربری جدید میتونید به دو صورت عمل کنید ، اگر گروهی دارید که شبیه ان درون گروه شما وجود داره میتونید از گروه شبیه الگو بگیرید بصورت زیر
    دقت کنید در این قسمت من عنوان کاربری رو خالی گذاشتم
    دلیل این کار هم این هست که میتونم با استفاده از یک بخش دیگر از تنظیمات ادمین ، نسبت به تعداد پست هر کاربری عنوان کاربری ان را تغییر بدم ولی نکته اینجا هست که برای کاربرانی تغییر می کنه که در این بخش عنوان کاربری چیزی نوشته نشده باشه
    خب این گروه ها رو با هم ویرایش کردیم و یا ساختیم
    حالا میخوایم این اعضا را به این گروه ها وارد کنیم
    من یه یوزر تست ساختم که میخوام اول مدیریت کل بهش بدم ، این اموزش برای اونهایی هست که نیاز به چند مدیر کل دارن درون سایت
    گروه کاربری نخستین گروه کاربری هست که مجوزها و اعمال های اولیه کاربر براش مشخص میشه یعنی اگر یه کاربری میخواد مدیر بخش بشه باید جزو گروه نخسیتن بشه
    برای همین من گروه نخستین رو برای مدیریت یوزر انتخاب و ذخیره کرده ، بعد از ذخیره یه نوشته قرمز میاد که میتوان مجوزها و اختیارات کاربر رو بمنظور مدیریت ادمین مشخص کرد
    خب در اینجا چون من دو بار انتخاب کردم دفعه دوم ظاهر نشد ، وقتی به هر دلیلی اون قسمت فراموش شد باید از این مسیر وارد محوزهای مدیریت شد
    با دادن مجوز ها امکانات ویرایش یوزر هم امد ، نگران این نباشید چون یوزر اصلی که شماره 1 هست رو نمیتونن دلیت و یا ویرایش کنن
    هواسم نبود که در فایل کانفیگ ویرایش رو اعمال نکردیم ، با اموزش تبدیل کردن انجمن های دیگر به وی بی که کانفیگ رو تنظیم کرده بودیم قاطی کردم

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

یک شخصی که بخواد درون انجمنی مدیریت و ابزار های میدریتی داشته باشه نیازی نیست که جزو گروه مدیریت باشه
    باید مدیریت اون انجمن براش فعال بشه ، برای نمونه یوزر اسپارک سان رو ما بصورت کاربر می بینیم و میخوام مجوز مدیریت یک انجمن رو بهش بدم
    مجوزهایی که میخوایم رو بهش میدیم و ذخیره ، اگر یه زمانی مجوزها رو خواستیم تغییر بدیم و یا لیست مدیران انجمن ها رو ببیینم به این قسمت میریم
    پس دقت کنید یوزری که گروه مدیر داره و دست رسی مدیریت انجمن بهش دادید و الان از گروه مدیریت اومده پایین ، دست رسی مدیریت انجمن رو هم ببندید براش
    می بنیید از تغییر گروه کاربری ، گروه کاربری نخستین روی کاربر عادی هست و گروه کاربری اضافی روی ادمین سایت و برای همین مدیریت کل ور پیدا کرده
    میریم ببینیم چه مجوزهایی رو داره
    عین یک مدیرکل هست با این تفاوت که از تعداد پیغام خصوصی ها و رنگ و مجوزهای گروه کاربری یوزر استفاده می کنه
    میخوایم در این قسمت یه نگاهی به بخش مدیریت انجمن داشته باشیم با یوزر اسپارک

تا اموزش بعدی دوستان
    سربلند و پیروز باشید
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

10. 6 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

ali_85 (06-11-2012), bobfox (01-31-2014), javaty123 (08-23-2011), mohsen90002 (08-27-2011), naruto3 (02-16-2012), zakaria (11-15-2011)

سپاس ها
    9
    سپاس شده 7 در 2 پست

آقا بهرام اگه میشه تو فیلم های بعدی که میزارید با یه نرم افزاری باشه که نشون بده موس کجا هست و کجا رو کلیک میکنید تو این فیلم من بارها صفحه رو نگه میدارم و دوباره پخش میکنم تا ببینم شما روی چی کلیک کردید
    سوالی که برای من پیش اومده در فیلم اول در دقیقه 20 ، در این عکس هست که براتون میزارم میخواستم ببینم بعد اینکه این ها رو انتخاب کردیم کجا رو کلیک کنیم ؟

12. 5 کاربر از پست مفید javaty123 سپاس کرده اند .

ali_85 (06-11-2012), AMIN007 (01-28-2012), mr.bahram (08-23-2011), naruto3 (02-16-2012), sir-hamid (12-22-2011)

سپاس ها
    3,268

در اموزی های بعدی دارم این کار رو می کنم و به زودی با صدا این کار صورت میگیره
    باید گذینه change رو بزنید تا وارد مرحله بعدی بشید
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

14. 2 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

javaty123 (08-23-2011), naruto3 (02-16-2012)

سپاس ها
    9
    سپاس شده 7 در 2 پست

متشکرم از توضیحاتتون
    آقا بهرام من هر دو رو انتخاب میکنم ولی تا change رو میزنم صفحه من با صفحه داخل فیلم متفاوت هست ؟
    ممکنه مربوط به ورژن وی بی باشه ؟
    وی بی که دارم روش کار میکنم 4.1.5 هست

عکس سمت راست چیزی هست که روی سیستم من نمایش داده میشه و سمت چپ چیزی که در فیلم شما هست

==================================================

آقا بهرام در فیلم شما تا هر دو رو تیک میزنید و ویرایش رو میزنید دو جدول بقل هم باز میشه و در نهایت سیو یا ذخیره رو میزنید
    برای من تکی باز میشه و من تک تک این کارو کردم ولی با این خطا مواجه شدم
    ممنون میشم راهنماییم کنید

ویرایش توسط javaty123 : 08-23-2011 در ساعت 20:33

16. 2 کاربر از پست مفید javaty123 سپاس کرده اند .

ali_85 (06-11-2012), naruto3 (02-16-2012)

سپاس ها
    3,268

این کار طی این اموزش توضیح داده شده
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

18. 2 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

javaty123 (08-24-2011), naruto3 (02-16-2012)

سپاس ها
    3,268

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    امشب از سری اموزش های نصب و راه اندازی انجمن از 0 تا 100 را میخوایم ادامه بدیم
    فکر می کنم این اموزش اخری باشه از این اموزش اصلی
    یه نگاهی به انجمن میندازیم تا ببینیم چه کارهای شده و چه کارهایی مانده
    خب یه نگاه کلی انداختیم و امشب میخوایم یک استایل جدید همراه با ویرایش استایل که شامل سی اس اس های پست بیت و ویرایش های [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] هست اعمال کنیم
    یه سری ایکون و درجه کاربری هم میخوایم اعمال کنیم
    امشب اینترنت ما بهم ریخته و در هنگام آپلود یک بار قطع شد
    خب استایل رو نصب کردیم و الان میخوایم پست بیت رو ویرایش کنیم
    طبق اموزشی که قبلا توی سایت قرار دادیم عمل می کنیم
    انگاری این اینترنت ما میخواد امشب حسابی بازی در بیاره
    آموزش رو تا اینجا نگه میداریم تا اینترنت درست بشه و دوباره بیایم
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

20. 4 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

mohsen90002 (08-27-2011), multisat2007 (01-13-2012), naruto3 (02-16-2012), Shohre (08-26-2011)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)