نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: درخواست کمک فوری cms

سپاس ها
    1
    سپاس شده 0 در 0 پست

Bow درخواست کمک فوری cms

با سلام من vb cms را نصب کردم اما مشکلی که دارم مطالبی که روی صفحه اصلی قرار میدم عکساش و مطلب خیلی کوچک است و میخوام بزرگتر بشه واقعا ممنون میشم.برای من اینجوریه:

ومیخوام اینجوری بشه:

وهمینطور این دو ویجت را هم میخوام همینطوری که عکس را هم نشان بده:

سپاس ها
    46
    سپاس شده 40 در 17 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست کمک فوری cms

قاعدتا ، از طریق فایل php ای که مربوط به این قسمت باشه باید حلش کرد ، شاید داخل ایندکث باشه شاید هم یه اسم دیگه داشته باشه ، پیدا کن و از تگ img سایز رو تغییر بده ظاهرا 150*200 هست ، که میتونی تغییر بدی به width="300" height="200"i تا درست بشه ...

3. کاربر روبرو از پست مفید ashkan 261 سپاس کرده است .

asphalt30000 (06-12-2011)

سپاس ها
    1
    سپاس شده 0 در 0 پست

نه من توی content چیزی ندیدم خواهش میکنم یکی کمکم کنه من چند روزه دنبالشم

سپاس ها
    46
    سپاس شده 40 در 17 پست

توی صفحه اصلیت ctrl+u بزن و اینجا قرار بده ، امیدوارم ازین طریق جاشو پیدا کنم

سپاس ها
    1
    سپاس شده 1 در 1 پست

باید [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] سایت رو دستکاری کنی.

سپاس ها
    54
    سپاس شده 172 در 64 پست

درود!
    این کار تقریباً میشه بگی اختصاصیه!
    پیشنهاد میشه به مدیر سایت N1-Music (سایتی که تصاویر رو ازش گذاشتید) آقای lvlehrad مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری در این زمینه بگیرید که ایشون در این زمینه تخصص بیشتری دارند!
    اما برای اینکه پاسختون رو هم داده باشم باید به خدمتتون عرض کنم که می بایست از طریق ادمین سی پی > تنظیمات CMS انجمن، تنظیمات مربوطه را در بخش های "مدیریت ستون ها (Grids)" ، "مدیریت سبک و طرح بندی" و "Widgets" انجام بدین!
    در بخش مدیریت ستون ها می بایست اندازه ها را به نحوی بدین که بتونین یه CMS منو دو طرفه و زیبا داشته باشین!
    در بخش مدیریت سبک و طرح بندی افزونه ها را می بایست به نحوی تنظیم کنید که با ستون ها هماهنگ و یکپارچه شوند!
    در بخش Widgets می بایست افزونه های CMS را اضافه و فعال کنید.... می تونید افزونه ها رو با طور کامل مدیریت (ویرایش و حذف) کنید!
    موفق باشید!

سپاس ها
    25
    سپاس شده 14 در 8 پست

درست کردنش زیادم سخت نیست فقط باید یکمی تو سیستم CMS [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] بچرخی
    برای شروع فلا اینکارها رو بکن
    موس رو جلوی the front page یه علامت مداد ظاهر میشه که روش کلیک کنی ویرایش صفحه اصلی باز میشه.
    از ستون سمت چپ جلوی عبارت "ستون مطالب" منو رو باز کن و "ستون 3" رو انتخاب کن.
    (تا اینجا صفحه اصلیت شبیه صفحه اصلی سایتی که معرفی کردی میشه، یعنی سه ستونه میشه)

گزینه زیرش یعنی عبارت "در هر صفحه" جلوی هر عددی قرار بدی تعداد مطالب در صفحه هست که پیشنهاد میشه ضریب 3 باشه چون سه ستونه کردی قالب رو.

برای اینکه اون پائین صفحات بعدی رو نشون بده تو همین قسمت ستون سمت چپ عبارت "صفحه بندی لینک ها" رو "بله" قرار بده.

اینکارها رو بکنی صفحه اصلیت شبیه همین سایته میشه و البته بجای اینکه مطلب بزاری باید عکس بزاری و لینک زیرش عین همین سایته.

برای اینکه ستون سمت چپ قالب شبیه سایتی که معرفی کردی بشه، باید اول ویجت های مورد نظر رو بسازی که اینطوری که من دیدم هر دو ویجت مورد استفاده این سایت از نوع HTML هست. (کدهاش رو میتونی از سورس صفحه برداری)

اسلاید شوی اون بالا هم یه ویجت HTML هست و به نظر میاد این اسلاد شو رو با فلش ساختن و کدهاش روتو این ویجت قراردادن

چیز خاص دیگه ای هم نداره

اگر مشکلی داشتی بپرس بلد باشم پاسخ میدم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)