صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: استایل فارسی HighlightOrange 4.1.3 فارسی شده توسط جهان آفلاین

سپاس ها
    115
    سپاس شده 65 در 32 پست

پیش فرض استایل فارسی HighlightOrange 4.1.3 فارسی شده توسط جهان آفلاین

سلام به تمامی کاربران سایت خوب این [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] مشکی هستش که با 1 ساعت وقتیکه روش گذاشتم تونستم رنگش رو به کل تغییر یدهم امیدوارم بپسندید چون سایت ویبی ایران هم این [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] رو آبی کرده من هم آبی را براتون درست کردم امیدوارم مورد قبول باشه دوستانیکه رنگ های دیگه رو می خواهن در همین تایپیک بفرمایند تا درست کنم با تشکر

دمو:
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    دمو اصل قالب:

لینک دانلود

2. 4 کاربر از پست مفید vahid_music سپاس کرده اند .

alibother (06-02-2011), mohsenelf (07-07-2011), mr.bahram (06-02-2011), seyyed_ahmad (06-15-2011)

سپاس ها
    202
    سپاس شده 29 در 20 پست

پیش فرض پاسخ : استایل فارسی HighlightOrange 4.1.3 فارسی شده توسط جهان آفلاین

سلام من مشکی این قالبو می خواستم
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

سپاس ها
    88
    سپاس شده 364 در 157 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid2day نمایش پست ها
    سلام من مشکی این قالبو می خواستم
    درود این استایل با سه رنگ منتشر شده ( آبی ، نارنجی ، سبز ) کدوم رو میخواید منظورم این ها هستش یک نگاه بندازید و بگید کدوم رو میخواید تا بعد از فارسی سازی قرار بدم .

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

سپاس ها
    21
    سپاس شده 3 در 3 پست

سلام
    آقا این قالب روی ورژن 4.1.5 یک کم به هم میریزه :

باید چه کار کنم؟

سپاس ها
    3,278
    سپاس شده 22,484 در 9,395 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m.bahr نمایش پست ها
    سلام
    آقا این قالب روی ورژن 4.1.5 یک کم به هم میریزه :

باید چه کار کنم؟
    بد نیست قبل ارسال پست یه جستجو توی سایت بکنید
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

7. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

m.bahr (09-12-2011)

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)