نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مشکل در قالب

سپاس ها
    65
    سپاس شده 16 در 9 پست

پیش فرض مشکل در قالب

با سلام

من قبلا [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] vb4style رو که همون قالب قبلی وی بی اسکین بود رو نصب کردم ویه سری مشکلات بعد از آپگرید در پروفایل کاربری پیش اومد. حالا که اون قالب رو هم پاک کردم در قالب پیش فرض ویبولتن هم مشکل هست. یعنی دقیقا پروفایل کاربری مثل قالب قبلی شده در صورتی که من پاکش کردم.

الان شما که قالب رو حذف کردید و با قالب پیش فرض وی بی هستید مشکلی در پروفایل ندارید. اگه میشه راهنمایی کنید که چطوری باید این مشکل رو حل کنم؟

تمام هکها رو هم غیر فعال کردم ولی باز مشکل حل نشد.

این هم تصویرش:

که باید اینطوری باشه مثل سایت شما ببینید حتا دکمه ه ای ارسال پاسخش هم فرق میکنه :

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در قالب

نقل قول نوشته اصلی توسط goyafilter نمایش پست ها
    با سلام

من قبلا قالب vb4style رو که همون قالب قبلی وی بی اسکین بود رو نصب کردم ویه سری مشکلات بعد از آپگرید در پروفایل کاربری پیش اومد. حالا که اون قالب رو هم پاک کردم در قالب پیش فرض ویبولتن هم مشکل هست. یعنی دقیقا پروفایل کاربری مثل قالب قبلی شده در صورتی که من پاکش کردم.

الان شما که قالب رو حذف کردید و با قالب پیش فرض وی بی هستید مشکلی در پروفایل ندارید. اگه میشه راهنمایی کنید که چطوری باید این مشکل رو حل کنم؟

تمام هکها رو هم غیر فعال کردم ولی باز مشکل حل نشد.

این هم تصویرش:

که باید اینطوری باشه مثل سایت شما ببینید حتا دکمه ه ای ارسال پاسخش هم فرق میکنه :

شما این [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] رو نصب بکن ببین درست نمایش میده یا نه
    من فکر می کنم توی استایل پیش فرض تغییرات اعمال کردید که این مورد رو نمایش میده
    و یه احتمال دیگر هم هست که ممکنه سبک پروفایل توسط کاربر تغییر کرده باشه ، به حالت دیفالت برگردونید و تست بزنید

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)