نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: از مدریان و استاید بزرگ خواهش میکنم کمکم کنید خیلی فوری ازتون خواهش میکنم

سپاس ها
    4
    سپاس شده 1 در 1 پست

Icon9 از مدریان و استاید بزرگ خواهش میکنم کمکم کنید خیلی فوری ازتون خواهش میکنم

مدیران عزیز و اساتید بزرگ سایت وی بی اسکین اعلان حدود 4 روز هست فروم من یه نوع ویروس عجیب گرفته گه فقط با مرور گر اینترنت اگسپلوره میتونن وارد سایت شوند و اگه هم انتی ویروس طرف فعال باشه نمتیونه بیاد و بالزدید سایتم همین جور داره پایین میاد و تمام مدیرانم و همه کاربرانم را دارم از دست میدم به هر دری زدم نتونستم درست کنم و این ویروس را از بین ببرم و عکس این اروی که با مرور گر موزیلا میخواد وارد شوند را بهتون نشون میدام میزارم و ازتون خواهش میکنم التماس میکنم کمکم کنید تا این ویروس شناسی کنم و حذف کنمش [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید][برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

از شما خواهش میکنم اگه میدونید این چه ویروسی هست بگید تا من از شرش خلاص بشم ازتون خواهش میکنم توروخدا کمکم کنید

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض پاسخ : از مدریان و استاید بزرگ خواهش میکنم کمکم کنید خیلی فوری ازتون خواهش میکنم

کیوان جان همانطور که در تلفن خدمت شما عرض کردم و قرار شد اینجا هم برای یاد اوری مجدد بگم
    بهتره دامنه سایت رو عوض بکنی و دامنه هایی قبلی رو روی هاست ثبت نکنی
    بعد از بنر های تبلیغاتی یا ادرس [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] یه میزبان پیدا بکنید ولی قبلش حتما بگید مورد خودتون رو بهشون تا مشخص بشه میتونن کمک بکن یا خیر
    در نهایت وقتی میزبان رو انتخاب کردید بگید موردی بود با من هم می تونن تماس بگیرن تا صحبتی باهاشون داشته باشم
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

3. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

federal.police (12-26-2010)

سپاس ها
    4
    سپاس شده 1 در 1 پست

پیش فرض پاسخ : از مدریان و استاید بزرگ خواهش میکنم کمکم کنید خیلی فوری ازتون خواهش میکنم

اقا بهرام واقعا از شما کمال تشکر را دارم انشالله که با کمک شما بتونم این مشکل را حل کنم من فردا با شما تماس میگیرم اقا بهرام اگه ناراحت نمیشید با تشکر دوست عزیز اقا بهرام و با تشکر از سایت خوبتون و پر محتواتان

---------- Post added at 03:41 ---------- Previous post was at 03:40 ----------

فقط این پست را تا 2 روز پاک نکنید ممنون میشم مرسی از شما

5. کاربر روبرو از پست مفید federal.police سپاس کرده است .

mr.bahram (12-21-2010)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع