نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نیاز به مدیر روابط عمومی برای اداره داخلی سایت

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض نیاز به مدیر روابط عمومی برای اداره داخلی سایت

سلام
    حدود 1 ساعت پیش با یکی از دوستان که در سایت عضو هست داشتم صحبت میکردم و بهم یه پیشنهاد خوبی داد
    قبل از بیان پیشنهاد در خصوص صحبتی که کردیم بگذارید بگم
    صحبت ما در این خصوص بوده که وی بی اسکین همه جوره داره بصورت تیم عمل می کنه و همه حرفه ای ها رو دور خودش جمع کرده تنها ایرادی که داره اینه که پروژه هایی که انتخاب میکنه یا میشه اون طوری که باید انتخاب و بیان بشه نیست
    من در جواب این شخص گفتم به حدی فشار کاری زیاد هست و مواردی هست در زندگی روزمره خودمون که دیگه نمیرسیم بخوایم به این موارد در سایت بپردازیم و بیایم بیان بکنیم از طرفی هم وقتی بیان بشه و دیگه دنبال نشه ممکنه بعضی ها بیان و سو استفاده هایی بکن
    در جواب گفت وقتی همین که شما بیان نمی کنید دوستان شما رو حمایت نمی کن و برای همین باعث میشه همیشه بار این موارد رو تنهایی به دوش بکشید

بهم پیشنهاد داد اول از همه مدیر هایی رو انتخاب بکنم
    من برای انتخاب مدیر برعکس سایت هایی دیگر چون این سایت جنبه اموزشی و تخصصی داره و با اطلاعات و مال دوستان سرو کار داره نمی تونم هر شخصی رو مدیر بکنم و باید از فی لت ر قوی رد بشه و یا اموزش هایی لازم رو بهش بدم تا برامون کار بکنه
    بعد بهم گفت برای بخش داخلی یه مدیر انتخاب بکن که مسئولیت روابط عمومی باشه و برای تبلیغات سایت و معرفی بهتر سایت فعالیت بکنه یعنی صحبت هایی که با تیم هایی دیگر شده و یا پروژه های که جنبه حمایت بوده و یا صحبت هایی که در حاشیه زده شده و بیان بکنه

برای همین از دوستان و یا دوستی که تمایل داره در این مورد ما رو یاری بده دعوت می کنم تا خودش رو به ما معرفی بکنه تا پل ارتباطی باشه بین ما و بچه های دیگر برای بحبود بخشیدن معرفی سایت

این کار خیلی مهم هست که یه تیم بخش روابط عمومی قوی داشته باشه
    من برای مثال وقتی به نمایشگاه رسانه هایی دیجیتال و یا الکامپ رفتم با استقبال وب مستر ها و مدیران شرکت هایی بزرگ و معتبری روبرو شدم که خیلی ها رو طراحی کرده بودیم
    و یا سایت ما در صفحه پیوند ها به عنوان مرجع [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] ثبت شده
    و یا همکاری نزدیک با بهروز کمالیان مدیر سایت اشیانه در خصوص کارهای سایت
    و راه اندازی و حمایت ازاد انجمنهایی مردمی و گروه هایی خاص که به نوعی فرهنگی بیان میشه

منتظر نظر و پیشنهاد شما دوستان هستم
    و لطفا اونهایی که فکر می کنن واقعا می تونن یاری بدن بیان و خودشون رو معرفی بکنن

موفق و پیروز باشید
    بهرام
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

2. 5 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

4058127 (11-24-2010), Bir-Music (11-24-2010), mr.behrooz (11-24-2010), mr.iman (11-24-2010), noyasystem (07-11-2017)

سپاس ها
    207
    سپاس شده 188 در 108 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به مدیر روابط عمومی برای اداره داخلی سایت

نمی دونم چی بگم فقط ما خودمون تازه داریم یه چیزایی یاد می گیریم / اون بحث آموزشی که گفتین خیلی مهمه، هنوز دنبال اون کلید طلایی می گردیم!

4. 4 کاربر از پست مفید Faridman سپاس کرده اند .

4058127 (11-24-2010), Bir-Music (11-24-2010), mr.behrooz (11-24-2010), mr.iman (11-26-2010)

سپاس ها
    3,268

مورد اموزش تنهای در خصوص مدیریت بخش هایی تخصصی هست نه در خصوص فردی که بخواد وارد تیم بشه و روابط عمومی رو برعهده بگیره ، این شخص باید خودش وارد باشه
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

6. 4 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

aliactive (11-29-2010), Bir-Music (11-24-2010), mr.behrooz (11-24-2010), mr.iman (11-26-2010)

سپاس ها
    3,268

مدیران انتخاب شدن

maskpm; mr.iman; tofane69;

با تشکر از همه دوستانی که درخواست داده بودن

موضوع بسته شد
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

8. 4 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

maskpm (11-26-2010), mr.behrooz (11-26-2010), mr.iman (11-26-2010), mr.salar (06-22-2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع