نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل در تغییر پسورد ادمین سایت

سپاس ها
    3
    سپاس شده 0 در 0 پست

مشکل در تغییر پسورد ادمین سایت

با سلام . من قبلا از آقا بهرام گل راهنمایی گرفتم و ایشون فرمودند برم از قسمت یوزرها در دیتا بیس و از اونجا قسمت پسورد رو عوض کنم و منم همین کارو کردم و درضمن دکمه md5 رو که پسورد رو به صورت رمز درمیاره رو نیز زدم ولی هرچی میزارم نمیتونم بوسیله این پسورد وارد سایت بشم .

بعد یه سئوال دیگه داشتم البته میدونم خیلی مسخره هست ولی بخدا من تا حالا با وی بی کار نکردم و میخوام بدونم برای وارد شدن به قسمت ادمین و مدریت سایت باید چه آدرسی رو تایپ کنم ؟

بازم از شما ممنونم

سپاس ها
    19
    سپاس شده 19 در 5 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در تغییر پسورد ادمین سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط mprince نمایش پست ها

بعد یه سئوال دیگه داشتم البته میدونم خیلی مسخره هست ولی بخدا من تا حالا با وی بی کار نکردم و میخوام بدونم برای وارد شدن به قسمت ادمین و مدریت سایت باید چه آدرسی رو تایپ کنم ؟

بازم از شما ممنونم
    سلام

برای وارد شدن به قسمت مدیریت سایت، در قسمت پایین (سمت چپ) سایت، گزینه "مدیریت سایت" وجود داره، همین طور از آدرس [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] هم میشه وارد قسمت مدیریت سایت شد که البته به جای example باید نام سایت خودتون رو وارد کنید.

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در تغییر پسورد ادمین سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط mprince نمایش پست ها
    با سلام . من قبلا از آقا بهرام گل راهنمایی گرفتم و ایشون فرمودند برم از قسمت یوزرها در دیتا بیس و از اونجا قسمت پسورد رو عوض کنم و منم همین کارو کردم و درضمن دکمه md5 رو که پسورد رو به صورت رمز درمیاره رو نیز زدم ولی هرچی میزارم نمیتونم بوسیله این پسورد وارد سایت بشم .

بازم از شما ممنونم
    شما به من مشخصات سایت رو ( یوزر و پسورد هاست ) بهم پیغام خصوصی بکنید تا براتون انجام بدم .. آموزشش یکمی سخت و گفتنش هم از نظر امنیت خوب نیست ..

4. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

cdcenter (05-31-2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)