صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: چند سوال ابتدائی

سپاس ها
    29
    سپاس شده 19 در 13 پست

پیش فرض چند سوال ابتدائی

با عرض سلام و خسته نباشید

1)توی تایپک ها همه نوع تغییر روی اسم کاربران مثل عوض کردن اسم,کشیدن خط,بزرگ کردن فونت بود اما در باره بولد کردن اسم توضیحی داده نشده بود... مثلا در همین سایت شما اسم مدیر کل بولد هست میخواستم بدونم کدش چی هست و کجا باید بگذارم؟

2)آیا گذاشتن بر چسب ها فقط کمک به جستجو در سایت میکند یا در جستجوی مرورگرها مثل گوگل یا... هم تاثیر دارد؟

3) در هنگام گذاشتن کلمات کلیدی که برای موتور های جستجو هست چه تعداد کلم میتوان گذاشت؟ آیا بیشتر بودن این کلمات بهتر است؟ و فقط باید کلمه هارا گذاشت یا در جای دیگر باید باز تنظیمات انجام داد؟

4اکثر کارها احتیاج به آپلود در هاست داره, من میخواستم مثلا یک عکس یا فایلی را در هاست آپلود کنم اما هیچ چیزی بلد نیستم... خیلی گشتم اما آموزشش را ندیدم اگر هست میشه لطف کنید لینکش را بدهید؟که اصلا باید کجای هاست برم و چطوری اپلود کنم...چون هیچ چیزی از آن نمیدانم

با تشکر ممنون از شما
    ویرایش توسط asemoni : 06-12-2010 در ساعت 19:57

سپاس ها
    187
    سپاس شده 489 در 202 پست

پیش فرض پاسخ : چند سوال ابتدائی

نقل قول نوشته اصلی توسط asemoni نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید 1)توی تایپک ها همه نوع تغییر روی اسم کاربران مثل عوض کردن اسم,کشیدن خط,بزرگ کردن فونت بود اما در باره بولد کردن اسم توضیحی داده نشده بود... مثلا در همین سایت شما اسم مدیر کل بولد هست میخواستم بدونم کدش چی هست و کجا باید بگذارم؟ 2)آیا گذاشتن بر چسب ها فقط کمک به جستجو در سایت میکند یا در جستجوی مرورگرها مثل گوگل یا... هم تاثیر دارد؟ 3)اکثر کارها احتیاج به آپلود در هاست داره, من میخواستم مثلا یک عکس یا فایلی را در هاست آپلود کنم اما هیچ چیزی بلد نیستم... خیلی گشتم اما آموزشش را ندیدم اگر هست میشه لطف کنید لینکش را بدهید؟که اصلا باید کجای هاست برم و چطوری اپلود کنم...چون هیچ چیزی از آن نمیدانم با تشکر ممنون از شما

1-برای بولد کردن اسم شخصی باید در پروفایل کاربر در بخش عنوان کاربری کد <b> را به عنوان اضافه کنید و Html عنوان کاربری را فعال کنید .

2- در سرچ موتورهای جستجو هم تاثیر میذاره .

3- برای آپلود در هاست اگر منظورتون فایلهایی مثل [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] و ... می باشد که از بخش زیر میتوانید استفاده کنید :

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

اما اگر منظورتان آپلود کردن فایلهایی مثل عکس - موسیقی - و ... برای استفاده کاربراتون باید در هر پستی که میخواهید فایلی داشته باشید بر روی فایلهای ضمیمه کلیک کنید .

اگر خواستی دنیا تغیییر کنه اول نگاهتو تغییر بده

3. کاربر روبرو از پست مفید Mr.Mohammad سپاس کرده است .

asemoni (06-12-2010)

سپاس ها
    29
    سپاس شده 19 در 13 پست

دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما من منظورم از آپلود این است مثلا این مطلب را ببینید:

در اینجا گفته شده: شماره user rank file path مسیر ستاره آپلود شده را بدهید
    این آپلود کجاست و چطوری باید انجام داد؟

یا مثلا وقتی میخواهیم [replacer_img] این شکلک را بگذاریم گفته شده بود که باید در هاست آپلود بشه و ادرش را بگذاریم توی بخش مدیریت اینکار را باید کجا انجام داد؟ و نحوه اینکار چگونه هست؟
    منظورم آپلودش هست

ممنون

سپاس ها
    249
    سپاس شده 106 در 57 پست

3) در هنگام گذاشتن کلمات کلیدی که برای موتور های جستجو هست چه تعداد کلم میتوان گذاشت؟ آیا بیشتر بودن این کلمات بهتر است؟ و فقط باید کلمه هارا گذاشت یا در جای دیگر باید باز تنظیمات انجام داد؟
    تعداد باید مناسب باشه به گونه ای که بتونه کلمه های مهم مربوط به اون تاپیک رو در بین خود داشته باشه
    بعد از قرار دادن کلمات احتیاجی به تنظیمات نیست

این آپلود کجاست و چطوری باید انجام داد؟

یا مثلا وقتی میخواهیم [replacer_img] این شکلک را بگذاریم گفته شده بود که باید در هاست آپلود بشه و ادرش را بگذاریم توی بخش مدیریت اینکار را باید کجا انجام داد؟ و نحوه اینکار چگونه هست؟
    منظورم آپلودش هست
    شما هاست رو مثل یه درایو از کامپیوتر خودت در نظر بگیر و آپلود رو هم همون کپی کردن در هاست
    شما وقتی به هاستت وارد میشی باید روی پوشه ها کلیک کنی... در بین پوشه ها یه پوشه می بینی که پوشه های زیر درش هست (معمولا این پوشه forum یا forums اسمشه): (دقت کن این تصویر از هاست نیست بلکه از کامپیوترم هست. شما روی هاستت باید نام این پوشه ها رو داشته باشی)

تمام فرومت با این پوشه هاست که پا برجاست در واقع فروم در هاست میشه این پوشه ها...

حالا سیستم وی بی یه جوری هست که مثلا برای تصاویرش که در هر جای انجمن هست با قرار دادن پوشه ای به نام images تمام تصاویر رو در این پوشه ذخیره میکنه... شما وارد این پوشه شوید می بینید که تمام عکس هایی که امکان داره هر جای فروم باشه در این پوشه هست
    خوب حالا چون این درجه های کاربری یه تصویر هست شما باید وارد این پوشه بشی و تصاویرت رو تو یکی از پوشه های پوشه images بذاری... پس وارد پوشه مربوط به درجه کاربری میریم که پوشه rank هست

در اینجا شما درجه ها یا عنوان های کاربری که به شکل تصویر درآوردی رو اینجا باید آپلود (کپی) کنی... برای این کار از پایین هاست روی upload files to current directory کلیک می کنی یه صفحه برات باز میشه از اونجا تصاویرت رو تو این پوشه میریزی...

حالا میری به ادمین سی پی و از سمت راست درجه های کاربر رو انتخاب میکنی ... یه درجه اینجا تعریف میکنی و برای مسیر تصویر کافیه که نام این تصاویر رو به این صورت وارد کنی:
    images/ranks/member.gif
    به جای member نام فایلهات رو می نویسی... اینجوری از طریق ادمین سی پی به تصاویرت دسترسی پیدا میکنه

همین!
    ویرایش توسط E110 : 06-12-2010 در ساعت 21:14

6. 4 کاربر از پست مفید E110 سپاس کرده اند .

ar@sh (06-12-2010), asemoni (06-12-2010), mr.bahram (06-12-2010), seyyed_ahmad (06-26-2010)

سپاس ها
    93
    سپاس شده 50 در 36 پست

خب حالا من یه سوال واقعا ابتدایی دارم طوری که روم نشد براش تاپیک ایجاد کنم. از صاحب این تاپیک معذرت میخوام که اینجا پست میکنم ، دیدم اسم تاپیک سوالات ابتداییه گفتم اینجا پست کنم.

چطور میتونم متنی رو که در انجمن لینک میکنم رنگی هم بکنم؟ یعنی اون متن لینک شده به رنگ دلخواه من نمایش داده بشه؟

سپاس ها
    837
    سپاس شده 5,125 در 2,338 پست

باید در قسمت تنظیمات [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] به تمام تنظیمات استایل خودتون برید و نحو نمایش لینک در هر هیک از قسمتها خالی بزارید یعنی هیچ کد رنگی توش نباشه

شمــاره تمــاس : 09198389479
    021-22602917
    طـراحی انواع وب سایت شرکتی و شخصی
    فروش ویژه سرور مجازی و اختصاصی

سپاس ها
    93
    سپاس شده 50 در 36 پست

ای وای!!!
    من رنگهای همه لینکها رو پاک کردم حالا الکی یه قسمتهایی از سایتم بنفش نشون میده لینکا رو ، یه قسمتهای دیگه ای اصلا رنگش رفته، همه تیک ها رو هم زدم که به حالت استایل مادر برگرده بازم درست نشد. چیکار کنم من حالا؟

سپاس ها
    837

شما فایل xml استایل بدون تغییرتونو روی لوکال بیارید بالا بعد کدهایی که میخوایید تغییر بدید

021-22602917

سپاس ها
    93
    سپاس شده 50 در 36 پست

ببین من فایل xml قالب رو نداشتم چون یه نفر دیگه برام طراحیش کرده بود و کلا همش از دست رفت!!!
    از توی خود هاست سایتم میتونم xml این قالب رو پیدا کنم؟ چیزی به اسمش پیدا نکردم تو هاست
    در نهایت مجبور شدم یه قالب جدید نصب کردم.

این سوال منو جواب بدین لطفا:

اگه بخوام رنگ گروه کاربری برای یه قالب با قالب دیگه متفاوت باشه چیکار باید بکنم؟ راهی برای این کار هست؟

سپاس ها
    837

نه چنین چیزی تقریبا" ممکن نیست.

در ضمن بارها گفتیم که دوستان عزیز قبل نص هک بک اپ بگیرید قبل تغییر توی قالب خروجی بگیرید قبل تغییر در زبان خروجی بگیرید
    حالا اگه دوست دارید قالبو برام ارسالش کنید درستش کنم بدم بهتون

021-22602917

13. کاربر روبرو از پست مفید mr.behrooz سپاس کرده است .

E110 (06-28-2010)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)