صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: سوال در مورد خرید لایسنس 3.8.4

سپاس ها
    31
    سپاس شده 33 در 14 پست

پیش فرض سوال در مورد خرید لایسنس 3.8.4

سلام.
    با وجود آمدن نسخه ی 4 من میخوام لایسنس 3.8.4 بخرم (دائمی) آیا این لایسنس هنوز به فروش می رسد؟
    منقضی نمی شود؟
    با سپاس

سپاس ها
    67
    سپاس شده 50 در 30 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد خرید لایسنس 3.8.4

شما در هر دو تا تاپیک هر مورد رو جدا گانه برسی می کنید ؟
    نه اون تاپیک در مورد خرید لایسنس 4 بود

این تاپیک در مورد خرید لایسنس 3.8.4

نه برای 3 ما پک امنیتی اگر امد می تونید استفاده بکنید
    در کل خبری که متوجه شدم این هست که اخرین ورژن سری 3 ورژن 3.8.7 هست که باز هم مشخص نیست دقیق
    نه آخرین پک 3.8.6 pach level 1 هست

3.8.7 فقط خبرش اومده که قراره اضافه بشه.

من الان سیستمم 3.8.4 هست و می خوام فقط به 3.8.6 ارتقا بدم.

چیکار باید بکنم ؟

نمیشه با 30 - 40 دلار سر و تهش رو هم آورد ؟

حتما باید 200 تومنی پیاده بشیم باز ؟

---------- Post added at 10:53 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

الان معنی این چی شد آقا بهرام ؟

3.x - 3 months maintenance pack $50.00$30.00
    یعنی می تونم با 30$ وی بی ورژن 3 رو آپگرید کنم به مدت سه ماه ؟

چون الان این تو پنل من درج شده ..!

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mk10601 نمایش پست ها
    نه اون تاپیک در مورد خرید لایسنس 4 بود

این تاپیک در مورد خرید لایسنس 3.8.4

نه آخرین پک 3.8.6 pach level 1 هست

3.8.7 فقط خبرش اومده که قراره اضافه بشه.

من الان سیستمم 3.8.4 هست و می خوام فقط به 3.8.6 ارتقا بدم.

چیکار باید بکنم ؟

نمیشه با 30 - 40 دلار سر و تهش رو هم آورد ؟

حتما باید 200 تومنی پیاده بشیم باز ؟

---------- post added at 10:53 am ---------- previous post was at 10:50 am ----------

الان معنی این چی شد آقا بهرام ؟

یعنی می تونم با 30$ وی بی ورژن 3 رو آپگرید کنم به مدت سه ماه ؟

چون الان این تو پنل من درج شده ..!
    شما که از ما خرید نمی کنید که بخوایم یه راه بهتون نشون بدیم
    چیزی که گفته شده این هست که نه برای 3 ما پک امنیتی اگر امد می تونید استفاده بکنید یعنی با 30 دلار یا 50 دلار اگر طی 3 ماه نسحه ای امد م یتونید استفاده بکنید
    در کل شما اگر یم خواید خیالت راحت بشه بهتره نسخه کامل رو که قیمت زده برای 4 خرید بزنی
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    67
    سپاس شده 50 در 30 پست

شما که از ما خرید نمی کنید که بخوایم یه راه بهتون نشون بدیم
    چیزی که گفته شده این هست که نه برای 3 ما پک امنیتی اگر امد می تونید استفاده بکنید یعنی با 30 دلار یا 50 دلار اگر طی 3 ماه نسحه ای امد م یتونید استفاده بکنید
    در کل شما اگر یم خواید خیالت راحت بشه بهتره نسخه کامل رو که قیمت زده برای 4 خرید بزنی
    من فکر می کنم کل شرکت تولید کننده ی ویبالیتن خودشون هم تکلیفشون با خودشون مشخص نیست.

دو سال پیش به ما گفتن بیا این دائمی رو بخر یه عمر راحت باش.

پول زیاد دادیم دو سال نشده گفتن بیا دوباره لایسنس بخر.!

الانم بریم لایسنس بخریم معلوم نیست تا سال بعد بگن ورژن 5 اومد بیاین لایسنس بخرین .!

به هر حال همون 30$ رو هزینه ی سه ماه کنیم فکر می کنم با صرفه تر باشه تا زمانی که بخوایم دست به جیب بشیم.

برای خرید لایسنس مجدد برای سیستمی که دارم می تونیم از همین سایت اقدام کنیم ؟

ممنون از شما و موفق باشید

سپاس ها
    3,268

نقل قول نوشته اصلی توسط mk10601 نمایش پست ها
    من فکر می کنم کل شرکت تولید کننده ی ویبالیتن خودشون هم تکلیفشون با خودشون مشخص نیست.

دو سال پیش به ما گفتن بیا این دائمی رو بخر یه عمر راحت باش.

پول زیاد دادیم دو سال نشده گفتن بیا دوباره لایسنس بخر.!

الانم بریم لایسنس بخریم معلوم نیست تا سال بعد بگن ورژن 5 اومد بیاین لایسنس بخرین .!

به هر حال همون 30$ رو هزینه ی سه ماه کنیم فکر می کنم با صرفه تر باشه تا زمانی که بخوایم دست به جیب بشیم.

برای خرید لایسنس مجدد برای سیستمی که دارم می تونیم از همین سایت اقدام کنیم ؟

ممنون از شما و موفق باشید
    با مدیر بخش فروش لایسنس شما هماهنگ بکنید
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

6. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

mk10601 (08-07-2010)

سپاس ها
    17
    سپاس شده 4 در 3 پست

با سلام. ببخشيد موضوع رو اينجا مطرح ميكنم. گفتم ديگه تايپك جدا زده نشه همين جا كه كمي مربوط ميشه بپرسم.

شايد سئوال كمي ساده و احمقانه به نظر برسه ولي خوب اگر جواب بديد ممنون ميشم. اين لايسنس چي هست. كارش رو ميدونم ولي ميخوام بدونم چي هست ؟؟؟ يه كد هست جايي وارد ميشه اصلا چيزي نگم بهتره خودتون توضيح بديد روشن بشيم ما

و اما سئوال ديگه اين هست كه ميگن لايسنس مادام العمر هست اين واقعا درست هست. اخه ديدم بعضي نوشتن ما لايسنس 3 رو گرفتيم حالا چهار اومده گفتن باز بايد يه مبلغي بديم 4 بگيريم. ديگه ميگن 4 دائمي هست. خوب اومديم يك سال گذشت 5 در شد گفتن 5 اومده بيا باز پول بده. خوب اين كه ميشه سالانه شارژ كردن كجاش دائمي ميشه؟؟؟ من زور بزنم پول يه بار خريدن رو بتونم بدم ولي اگر قرار باشه هر ورژني كه در مياد پول ادم بده و بگن لايسنس هاي قبل بايد شارژ بشه يا اصلا باطل شده بايد جديد بگيري . اينطور كه همش بايد پول بسرفيم.

اگر امكان داره راجع به اين لايسنس مادم العمر يه توضيح بديد واقعا به چه شكل هست اخه ادم نوشته بعضي دوستان رو مي خونه كمي گيج ميشه

8. کاربر روبرو از پست مفید zizu سپاس کرده است .

E110 (11-12-2010)

سپاس ها
    834
    سپاس شده 5,119 در 2,336 پست

شما وقتی لاینسس میگیرید یعنی میتونید از سایت رسمی [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] استفاده کنید و ورژن ها پچ هاو..... دریافت کنید لاینسس مادام العمر هم داریم یعنی یک بار پول میدید و تمام حالا شما لاینسس ویبی 3 دارید ویبی 4 اومد میتونید بگیرید یا نگیرید که اگه نگیرید نمیتونید ویبی 4 از سایت رسمیش دانلود کنید موفعی هم که لاینسس دارید در هنگام نصب ویبی اول یه کاستومر نامبر میخواد که بهتون موقع لاینسس میدن وارد میکنید و بعد بقیه مراحل همین

شمــاره تمــاس : 09198389479
    021-22602917
    طـراحی انواع وب سایت شرکتی و شخصی
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    فروش ویژه سرور مجازی و اختصاصی

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

10. 4 کاربر از پست مفید mr.behrooz سپاس کرده اند .

E110 (11-12-2010), hamid2day (01-06-2011), mr.bahram (11-12-2010), zizu (11-12-2010)

سپاس ها
    3,268

همان طور که بهروز گفت لایسنس یه اجازه نامه هست و مجوزی برای دانلود از سایت ویبولتین که شامل کاستومر و پسورد هست
    در خصوص لایسنس مادام هم لایسنس 50 ساله هست و بهش میگن مادام
    قدیم هم اینطوری بود که شما وقتی مادام تهیه می کردید اجازه استفاده از حق استفاده بصورت مادام داشتید منتها بعد از 1 سال اگر ورزن جدیدی می امد شما اگر تمایل داشتید باید یه مبلعی میدادید تا نسخه جدید رو دانلود بکنید ولی حق امتیاز استفاده از برنامه باطل نمیشد
    حالا هم داستان اینه که حق امیتاز باطل نمیشه
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

12. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

E110 (11-12-2010)

سپاس ها
    249
    سپاس شده 106 در 57 پست

سلام خدمت تمامی دوستان

من همه پست های این انجمن راجع به لایسنس رو خوندم.

از جاهای دیگه هم اطلاعات گرفتم ولی هنوز برام یجاش مبهمه

ما پارسال یه لایسنس مادام العمر گرفتیم... الآن چند ماهه که منقضی شده... تا الآن هم مشکلی نداشتیم... یعنی الآن هم میتونم از vb.org دانلود داشته باشم. اگه این چیزی که آقا بهرام میگه واقعیت داشته باشه یعنی خرید لایسنس مادام العمر باعث میشه که همیشه مشتری وی بی باشی ولی برای ورژن های جدید بعد از گذشت یک سال از خرید باید پول بدی اصلا هیچ مشکلی نباید باشه... ولی در تماسی که با آقا بهرام داشتم گفتند که باید ارتقا داد...

من متوجه نشدم! برای کسی که قصد ارتقا به 4 رو نداشته باشه اجبار هست که به 4 ارتقا بده؟ یا میتونه با همین 3 ادامه بده؟

من در سایت خود وی بی هم سوال کردم. جوابشون این بوده:

I have a vb3 license that bought it last year... it's lifetime...

in cpanel it's expired!what is the meaning of this phrase?
    I can download plugins and hacks in this forum...

do I have to upgrade this license to vb4? or I can continue with this license?

plz guide me
    If it's a vB3 Owned license that has expired, that just means that any new versions released after the expiration date aren't available for you to download. You may continue to run the vbulletin application on your website forever though.
    you have to buy vb4
    نقل قول دوم برای مدیر وی بی هست. که من این طوری گرفتم که نباید مشکلی باشه. ولی یکی از کاربران اومده گفته باید نسخه 4 رو بخری (البته اگه درست منظور مدیر رو متوجه شده باشم)

سپاس ها
    3,268

نقل قول نوشته اصلی توسط E110 نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی دوستان

من همه پست های این انجمن راجع به لایسنس رو خوندم.

از جاهای دیگه هم اطلاعات گرفتم ولی هنوز برام یجاش مبهمه

ما پارسال یه لایسنس مادام العمر گرفتیم... الآن چند ماهه که منقضی شده... تا الآن هم مشکلی نداشتیم... یعنی الآن هم میتونم از vb.org دانلود داشته باشم. اگه این چیزی که آقا بهرام میگه واقعیت داشته باشه یعنی خرید لایسنس مادام العمر باعث میشه که همیشه مشتری وی بی باشی ولی برای ورژن های جدید بعد از گذشت یک سال از خرید باید پول بدی اصلا هیچ مشکلی نباید باشه... ولی در تماسی که با آقا بهرام داشتم گفتند که باید ارتقا داد...

من متوجه نشدم! برای کسی که قصد ارتقا به 4 رو نداشته باشه اجبار هست که به 4 ارتقا بده؟ یا میتونه با همین 3 ادامه بده؟

من در سایت خود وی بی هم سوال کردم. جوابشون این بوده:

نقل قول دوم برای مدیر وی بی هست. که من این طوری گرفتم که نباید مشکلی باشه. ولی یکی از کاربران اومده گفته باید نسخه 4 رو بخری (البته اگه درست منظور مدیر رو متوجه شده باشم)
    شما در تماسی که با من داشتید سوالی که در اینجا مطرح کردید رو نپرسیدین لطفا سوال ها و صحبت ها رو کامل نقل قول بکنید تا دیگران نگن به نفع منافع شخصی راهنمایی کردیم
    گفتید ما لایسنس داریم و تمام شده ، حالا بخوایم از ورژن بالاتر استفاده بکنیم باید خرید بکنیم ، اگر خرید نکنیم ممکن هست گیر بدن یا نه ؟
    گفتم بله برسی می کنن و می بندن و برای همین باید نسبت به ورژن وی بی فعلی لایسنس تهیه بکنید

توی این پاسخ وی بی هم همین رو جواب داده که اگر نسبت به ورژن جدید می خوای کار بکنید باید خرید بزنی
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

15. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

E110 (11-13-2010)

سپاس ها
    99
    سپاس شده 135 در 80 پست

چند تا سوال : ( من دیگه نخواستم تاپیک مجزا بزنم . )
    1- آیا الان لایسنس 3.8.6 هم فروخته می شود یا فقط باید لایسنس 4 را خرید؟ اگر بله قیمت دائمی اش چقدر است؟ ( و آیا کسی هست که بخواد لایسنس 3.8 اش را بفروشه؟ )
    2- الان من ویبولتن نال شده دارم استفاده می کنم. اگر لایسنس بخرم باید انجمن را از اول بسازم یا می توانم روی همین ویبولتن لایسنس را استفاده بکنم؟
    3- اگر لایسنس بخرم آیا باید کپی رایت را در سایت قرار بدم ؟ و بهم گیر می دهند؟( چون من کل کپی رایت را حذف کردم و فقط اسم سایتم را در footer قرار دادم )

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)