نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: چطوری مسیر نصب وی بی نصب شده رو عوض کنم ؟

سپاس ها
    43
    سپاس شده 7 در 6 پست

Icon4 چطوری مسیر نصب وی بی نصب شده رو عوض کنم ؟

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی مدیران مخصوصا اقایان بهرام و بهروز گل

ببخشید من میخواستم بدونم مثلا تو هاسته من که یکی از دوستان اومد تمامی فایلها رو هنگام اپگرید کردش تو یه پوشه به نام forum1 بعدش ادرسه من از مثلا این [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] تغییر کردش به این [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

من الان بخوام برگردونم به حالت اولش یا مثلا اینطوری پوشه بندیش کنم مثله فروم شما [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

که مثلا پوشه فایلهای اصلی بیفته بعد از اسمه اصلیه سایت اینا رو چطوری انجامشون بدم که فرومم بهم نریزه و خراب نشه . خیلی ممنون میشم اگه لطف بفرمایید کامل و گویا توضیح بدید چون من مبتدی هستم و هیچی بلد نیستم و دارم تازه از سایته بسیار عالی شما یه چیزایی یاد میگیرم .

ارادتمند شما : مهدی

سپاس ها
    81
    سپاس شده 638 در 206 پست

پیش فرض پاسخ : چطوری مسیر نصب وی بی نصب شده رو عوض کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdib نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی مدیران مخصوصا اقایان بهرام و بهروز گل

ببخشید من میخواستم بدونم مثلا تو هاسته من که یکی از دوستان اومد تمامی فایلها رو هنگام اپگرید کردش تو یه پوشه به نام forum1 بعدش ادرسه من از مثلا این [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] تغییر کردش به این [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

من الان بخوام برگردونم به حالت اولش یا مثلا اینطوری پوشه بندیش کنم مثله فروم شما [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

که مثلا پوشه فایلهای اصلی بیفته بعد از اسمه اصلیه سایت اینا رو چطوری انجامشون بدم که فرومم بهم نریزه و خراب نشه . خیلی ممنون میشم اگه لطف بفرمایید کامل و گویا توضیح بدید چون من مبتدی هستم و هیچی بلد نیستم و دارم تازه از سایته بسیار عالی شما یه چیزایی یاد میگیرم .

ارادتمند شما : مهدی
    سلام
    به حدی راجع به این مبحث در انجمن بحث شده که ...

جستجو کنید بعد پست جدید ارسال کنید .
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

3. 3 کاربر از پست مفید persiandark سپاس کرده اند .

mehdib (05-01-2010), mr.bahram (05-01-2010), Persian Boy (05-02-2010)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع