صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: ارور The connection has timed out

سپاس ها
    99
    سپاس شده 135 در 80 پست

پیش فرض ارور The connection has timed out

این ارور را چند وقتی است که در سایت ما داده می شه!!
    واقعا نمی دونم ایراد از چیست! در هیچ جای سایت نمی توان رفت! دیروز هم این اتفاق افتاد اما شب درست شد. بازهم همین اتفاقا در سایت افتاده است! مشکل از کجاست؟

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

متاسفانه این ارور از روزی شروع شد که من رمز ادمین سی پی را به جناب بهرام دادم تا تغیراتی در فروم ایجاد بکند.
    نمی دونم جناب بهرام تنظیم خاصی را در سایت من ایجاد کردند که این مشکل ایجاد شده یا اصلا مساله چیز دیگه ایست.
    اگر جناب بهرام لا اقل بگویند چه تنظیماتی را تغییر دادند شاید بتونم خودم با برگرداندن تنظیمات به حالت قبل مشکل را حل بکنم.

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض پاسخ : ارور The connection has timed out

روزانه کلی سایت رو ما مورد برسی قرار میدیم منتها این مورد تایم اوت مربوط به زمان کندی سرور و یا سرعت پایین اینترنت هست و مربوط به [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] نمیشه در کل
    بهتره با مدیر سرور خودتون صحبت بکنید
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    459
    سپاس شده 272 در 148 پست

با اجازه اقا بهرام
    این ارور وقتی هست که فشار روی سرور زیاد میشه و سرور توانایی برقرار با یک سری از کاربرا رو قطع میکنه تا شدت فشار پایین بیاد

از سرور شما هست که احتمال این هست که یک سایت پر بازدید روش هست که سایت شما رو هم مورد تاثیر قرار میده این مسئله!!

4. کاربر روبرو از پست مفید Persian Boy سپاس کرده است .

mr.bahram (04-16-2010)

سپاس ها
    99
    سپاس شده 135 در 80 پست

آقا بهرام حرف شما کاملا صحیح است. اشتباه از من بود.
    متاسفانه من قبلا این بلا سرم آمد! یعنی دوست خودم ( که امنیت ویبولتین را باید تامین می کرد ) هر روز خودش یه بلایی سر سایت می اورد تا پولی از ما بگیره!! ( البته بعدا متوجه اینکارش شدم که دیگه خیلی دیر شده بود )
    من نمی خواستم شما را با ایشان مقایسه بکنم . اما قبول کنید برای کسی که مارگزیده است ریسمان سیاه و سفید هم ترسناک است!
    اصلا به همین خاطر هم هست که با وجود بلد نبودن ( و سر در نیاوردن از سایت ) تمام کارهای هاست و .... را خودم انجام می دم تا احیانا همچین مشکلی برایم دوباره پیش نیاد.( علت اینکه سوالات متفاوت و گاها ساده ای می پرسم هم همین امر است ) اون رو هم که گفتید پسورد را بدهید با ترس و لرز دادم.
    خوب ارور ددیتابیس و بعدا هم این ارور و .... ( که دقیقا بعد از دادن پسورد به شما اتفاق افتاد ) و همچنین اظهار نظرهای افراد بی اطلاع ( تقریبا همگی گفتند هکت کردند!!!) شکهارو به سوی شما برد. در صورتی که واقعا حق با شما بود.
    در ضمن کسی که ویبولتین را برای من بالا اورده خودش سرور را خریده و متاسفانه ایشاون الان دسترسی به نت ندارند و من هم اصلا مدیر سرور را نمی شناسم!!!!
    جناب اقای پرسین بوی :
    مگ پهنای باندی که به هر سایتی می دهند مشخص شده نیست؟ یعنی اون سایتهای پربازدید می تونند از پهنای باند من استفاده بکنند؟ یا سرو حق داره پهنای باند مرا قطع بکنه و به سایت دیگه ای بده؟
    و سوال دیگه : اصلا آیا مرجعی ( اینترنتی ) برای رسیدگی به این سری تخلافات اینترنتی هست؟ *
    ------------------------
    *: این سرور را نمی گم . اما مثلا سروری به نام ضامن هاست که متاسفانه نام شرکت هم به خودش داده از من پولی گرفته ولی نه تنها به تعهداتش عمل نکرد بلکه بعد از اعتراض من سایت مرا هم بسته! و خیلی دوست دارم بدونم آیا جایی هست که بشه از این دست سرورهای کلاه بردار شکایت کرد یا خیر!؟

سپاس ها
    3,268

اول از همه باید رسید بانکی داشته باشید برای واریز وجه
    دوم باید نسبت به تعهداتی که می ده یک مدرک داشته باشید
    سوم بایدایمیل های ارسال رو داشته باشید
    در اخر هم دادگاه انقلاب رسیدگی به جراریم اینترنتی مراجعه بکنید تا راهنمایتون بکن
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

7. 3 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

faryad (04-17-2010), mr.behrooz (04-16-2010), Persian Boy (04-16-2010)

سپاس ها
    459
    سپاس شده 272 در 148 پست

برای شکایت شما باید به حرف اقا بهرام گوش کنی

ولی برای سرور وقتی یه سایت بزرگ روی یه سرور باشه حتما فضای بیشتری میخواد و وقتی فضای زیادی میخواد سرور پول بیشتری میگیره و مسلما شرکت ها به مشتریانی خدمات میدهند که پول بیشتری بدهند و گاهی اوقات این مسائل پیش میاد که برای از دست ندادن یه مشتری مشتری دیگه فدا میشه!!!

حالا شما هرجا بری اینو بگی میگن بیخودی داری تهمت میزنی ولی در عمل اینکار انجام میشه و کسی نمیتونه بگه چرا!!!

سپاس ها
    99
    سپاس شده 135 در 80 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.bahram نمایش پست ها
    اول از همه باید رسید بانکی داشته باشید برای واریز وجه
    دوم باید نسبت به تعهداتی که می ده یک مدرک داشته باشید
    سوم بایدایمیل های ارسال رو داشته باشید
    در اخر هم دادگاه انقلاب رسیدگی به جراریم اینترنتی مراجعه بکنید تا راهنمایتون بکن
    مرسی. اما چند تا مشکل هست
    1- این شرکت مرکزش در اصفهان هست!
    2- من خودم در شهرستان هستم. ( تهران نیستم )
    3- هیچ کسی برای چنین کاری این راه طولانی را نمی ره!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط persian boy نمایش پست ها
    برای شکایت شما باید به حرف اقا بهرام گوش کنی

ولی برای سرور وقتی یه سایت بزرگ روی یه سرور باشه حتما فضای بیشتری میخواد و وقتی فضای زیادی میخواد سرور پول بیشتری میگیره و مسلما شرکت ها به مشتریانی خدمات میدهند که پول بیشتری بدهند و گاهی اوقات این مسائل پیش میاد که برای از دست ندادن یه مشتری مشتری دیگه فدا میشه!!!

حالا شما هرجا بری اینو بگی میگن بیخودی داری تهمت میزنی ولی در عمل اینکار انجام میشه و کسی نمیتونه بگه چرا!!!
    جناب پرشین بوی شما مطمئنید که مشکل همینجاست؟
    چون من به محضی که وارد سی پنل سایتم می شم این ارورها شروع می شه!!( البته بیشتر زمانی که می خوامن وارد فایل منیجر سایتم بشم. ) قبل از اینکه وارد سی پنل بشم سایت بالا میاد. اصلا مشکلی هم نداره!!! بعد از اینکه از سی پنل خارج می شم ( بعد از چند دقیقه ) سایت به حالت اول برمیگرده!!

سپاس ها
    3,268

تعداد کانکشن هایی که روی سایت ها اعمال میشه محدودیت داره و اگر با یک ای پی زیاد وصل بشن اتوماتیک بسته میشن تا حالت اتک یا فلود داده نشه
    ممکن هم هست از اینترنت شما هم باشه ، بهتره به دوستان دیگر هم بدید تا تست بکن
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    459
    سپاس شده 272 در 148 پست

ببینید دوست عزیز من این چیزی رو که گفتم برای دونستن بود
    نبگفتم که حتما مشکل از اونجاست
    اگه پستای قبلی رو بخونید میبینید که من گفتم ممکن هست(معادل کلمه شاید!!)
    نگفتم که حتما همینه!!

12. کاربر روبرو از پست مفید Persian Boy سپاس کرده است .

faryad (04-17-2010)

سپاس ها
    99
    سپاس شده 135 در 80 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.bahram نمایش پست ها
    تعداد کانکشن هایی که روی سایت ها اعمال میشه محدودیت داره و اگر با یک ای پی زیاد وصل بشن اتوماتیک بسته میشن تا حالت اتک یا فلود داده نشه
    ممکن هم هست از اینترنت شما هم باشه ، بهتره به دوستان دیگر هم بدید تا تست بکن
    اخه من در کافی نت هم امتحان کردم!
    البته یه چیزی بگم : مدیر سرور می گفت مشکل از اینه که روی سرور جدید رفتند و یه سری مشکلات جدید بوجود اومده!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)