صفحه 21 از 46 نخستنخست ... 1117181920212223242531 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 453

موضوع: تاپیک مخصوص سوال و پرسش های ابتدایی وی بی

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض تاپیک مخصوص سوال و پرسش های ابتدایی وی بی

سلام
    این تاپیک رو برای دوستانی استارت می زنم که تازه سایت راه اندازی کردن یا می خوان بکن ، سوال های خودشون رو در اینجا مطرح بکنن و خودم بشخصه بهشون پاسخ می دم تا مشکلی براشون پیش نیاد

دوستان عزیز با توجه به حجم سوالات و موارد لطفا در گرفتن پاسخ شکیبا باشید تا به ما هم از نظر زمانی فشار نیاد

مرسی از توجه همه دوستان
    بهرام
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

2. 30 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

bahram (02-17-2010), davood01 (10-30-2012), Faridman (08-20-2010), fetri (10-31-2014), For All Time (04-17-2011), HOSEIN_N (06-06-2011), irantaze (06-25-2011), ja_ghaedi (05-13-2010), mahdi.7416 (08-22-2010), Majid-Zamani (02-17-2010), milad1m2010 (07-23-2010), mohsen90002 (05-07-2011), mojtaba14222 (02-06-2011), mr.iman (06-04-2010), naruto3 (02-16-2012), nioton (02-18-2012), omid1744 (07-21-2010), pardisshab (05-07-2011), Persian Boy (02-17-2010), pouyan63 (12-30-2010), princo (12-23-2010), s0r0ush (02-17-2010), salarkhiabani (06-03-2010), seyyed_ahmad (06-21-2010), shahinpb (05-05-2011), sss32 (03-23-2010), STRONG (09-03-2010), The People's Champ (04-30-2011), Zeitoon (07-24-2012), ZOLEIKHA (02-05-2011)

سپاس ها
    3,268

پیش فرض پاسخ : تاپیک مخصوص سوال و پرسش های ابتدایی وی بی

نقل قول نوشته اصلی توسط cao-cao نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه چند تا دونه سوال دارم
    1-تو قسمت ارسال سریع چهجوری باید قسمت حذف لینک رو فعال کنم تو قسمت ارسال پیشترفته هستش ولی تو ارسال سریع نیست
    2- تو بعضی از فروما دیدم که یکی از بازدید کنندها گوگل و یا msn و.... هستش اون چیه قضیش ایا کدی داره؟
    3-یه هک یا کد برای ثبت نام سریع میخوام که بالای انجمنها هست
    4-کد یا هک اعلامیه برای اول فروم رو میخوام
    5- تو یه سری از فرومها دیدم که زیر هیدر فروم یه نوشته از چپ به راست یا برعکس حرکت میکنه کد یا لینکش رو میخوام
    ببخشید که با سوالات و درخواستام مزاحمت ایجاد کردم
    1 : شدنی نیست ، یعنی من هکی رو ندیدم که بتونه این امکان رو بده
    2 : نمایش اسپایدرها هست ، در سایت توضیح هات زیاد داده شده
    3 : درون سایت هست
    4 : باز هم درون سایت هست
    5 : باز هم در سایت هست اطلاعیه چرخشی
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

4. 2 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

cao-cao (05-18-2010), ja_ghaedi (05-25-2010)

سپاس ها
    823
    سپاس شده 67 در 9 پست

سلام خدمت مدیران گل سایت ....
    من 3 تا سوال دارم و بهتره بگم 2 تا مشکل دارم..
    اول اینه که من هر کاری میکنم نمیتونم زیرمجموعه هارو در صفحه اول که همون صفحه اصلی هست بزرگتر یا کوچکتر کنم ممنون میشم یه توضیح کوچیک بدید یا بگید از کدام قسمت سایت میتونم آموزششو پیدا کنم....
    دوم هم اینکه من تو سایتم هر عکسی قرار داده میشه به اندازه اصلی عکس نشون داده میشه ..نمیشه تمام عکسها رو به یک اندازه نشون بده و با کلیک روی عکس بزرگ بشن ... باز هم ممنون میشم یه توضیح کوچیک بدید یا بگید از کدام قسمت سایت میتونم آموزششو پیدا کنم....
    سومی هم اینکه من هک آخرین ارسالات رونده بالای سایت رو میخام که مثل[replacer_a] باشه و دارای تنظیمات باشه که توسط خود کاربر بشه تغییرش داد....بازهم ممنون میشم یه توضیح کوچیک بدید یا بگید از کدام قسمت سایت میتونم آموزششو پیدا کنم....

سایت من هم اینه :

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

سپاس ها
    3,268

برای زیر مجموعه ها باید فونت [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] تغییر بکنه
    بهتره یه صحبتی با سازنده استایل خودتون یا فارسی کندش داشته باشید
    برای اخرین ارسال ها و موارد دیگری هم که گفته بودید در سایت در بخش هک ها شما جستجو بکنید همه هستن و قرار داده ایم
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

7. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

ja_ghaedi (05-26-2010)

سپاس ها
    12
    سپاس شده 10 در 10 پست

با سلام
    انجمن من یه مشکل در لینک دهی به جملات داره
    برای مثال میخوام به عبارت دانلود بازی این لینک رو بدم : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    ولی وقتی بهش لینک میدم بجای اینکه به این صورت بشه : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    اینجوری میشه : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    یعنی وقتی به جمله ای لینک میدم بجای اینکه اون جمله لینک دار بشه کلا جمله میره و آدرس لینک جاش میاد
    ممنون میشم راهنمایی کنید تا این مشکل رو رفع کنم
    با تشکر فراوان

سپاس ها
    3,268

ادرس سایت همراه با یه یوزر تست
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    4
    سپاس شده 73 در 48 پست

سلام خسته نباشید همگی

راستش ورژن های هک های امتیاز دهی زیاده من گیج شدم باید کدوم رو نصب کنم چن قبلا دو بار نصب کردم هک خبی نبود

برای همین ازتون ممنون میشم بهترین هک امتیاز دهی به کاربر پست هاش موضوعاتش رو بهم معرفی کنید که فارسی سازی شده باشه و من ازش استفاده کنم

ممنون میشم لینک تاپیک رو بزارید

این یک راهنمایی به من بود ممنون میشم بهترین رو معرفی کنید که فراسی سازی هم شده باشه

سپاس ها
    12
    سپاس شده 10 در 10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.bahram نمایش پست ها
    ادرس سایت همراه با یه یوزر تست
    دوست عزیز چون انجمن هنوز افتتاح نشده آدرس مشخصی ندارم

ممکنه همینطوری راهنمایی کنید ؟
    تو پیغام قبلی کامل توضیح دادم بازم میگم
    وقتی میخوام مثلا به کلمه نرم افزار لینک [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] بدم باید اینطوری بشه : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    ولی به محض اینکه به کلمه لینک میدم اون کلمه میپره و این جاش میاد : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    خیلی خلاصه بخوام بگم یعنی وقتی به کلمه ای میخوام لینک بدم بجای اینکه اینطوری بشه [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] ، اینطوری میشه : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    به نوع دیگه وقتی به کلمه ای لینک میدم بجای اینکه اون کلمه لینک دار بشه ، ادرس لینک جاش میاد

عکسهاش رو هم به ترتیب مراحل ضمیمه کردم

دیگه ترکوندم اینقدر توضیح دادم

ممنون میشم اساتید محترم راهنمایی کنند
    با تشکر
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست 1.jpg   2.jpg   3.jpg  
    ویرایش توسط saman456 : 06-02-2010 در ساعت 16:22

سپاس ها
    1
    سپاس شده 5 در 5 پست

سلام دوستان
    من [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]ی رو روی سایتم گذاشتم که بخش آخرین ارسال ها نداره . در امزوش قرار دادن آخرین ارسال ها به روش اول که با خود [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] هست انجام دادم و شد ولی اصلا ظاهر خوبی نداره و مثل آخرین ارسال ها انجمن های معمولی نیست . دیدید که آخرین ارسال مطتب هست و زیر هر ارسال نوشته چه تاپیکی اخرین ارسال کننده و ...

من اگه بخواهم این رو بذارم باید چه کار کنم ؟

با تشکر

13. کاربر روبرو از پست مفید hno2005 سپاس کرده است .

ja_ghaedi (06-05-2010)

سپاس ها
    3,268

نقل قول نوشته اصلی توسط saman456 نمایش پست ها
    دوست عزیز چون انجمن هنوز افتتاح نشده آدرس مشخصی ندارم

ممکنه همینطوری راهنمایی کنید ؟
    تو پیغام قبلی کامل توضیح دادم بازم میگم
    وقتی میخوام مثلا به کلمه نرم افزار لینک [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] بدم باید اینطوری بشه : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    ولی به محض اینکه به کلمه لینک میدم اون کلمه میپره و این جاش میاد : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    خیلی خلاصه بخوام بگم یعنی وقتی به کلمه ای میخوام لینک بدم بجای اینکه اینطوری بشه [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] ، اینطوری میشه : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    به نوع دیگه وقتی به کلمه ای لینک میدم بجای اینکه اون کلمه لینک دار بشه ، ادرس لینک جاش میاد

عکسهاش رو هم به ترتیب مراحل ضمیمه کردم

دیگه ترکوندم اینقدر توضیح دادم

ممنون میشم اساتید محترم راهنمایی کنند
    با تشکر
    نمیشه همینطوری نظری داشت
    اگر اسم انجمن رو میدادید میشد تست کرد
    منتها میشه از مرورگر باشه ، اجاکس باشه و یا فارسی ساز و استایل
    این ها رو به ترتیب تست بکنید

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط 0098music نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید همگی

راستش ورژن های هک های امتیاز دهی زیاده من گیج شدم باید کدوم رو نصب کنم چن قبلا دو بار نصب کردم هک خبی نبود

برای همین ازتون ممنون میشم بهترین هک امتیاز دهی به کاربر پست هاش موضوعاتش رو بهم معرفی کنید که فارسی سازی شده باشه و من ازش استفاده کنم

ممنون میشم لینک تاپیک رو بزارید

این یک راهنمایی به من بود ممنون میشم بهترین رو معرفی کنید که فراسی سازی هم شده باشه
    این هست که به نظرم بهترینه و دراینجا فارسی سازش هم به فروش میرسه

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط hno2005 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قالبی رو روی سایتم گذاشتم که بخش آخرین ارسال ها نداره . در امزوش قرار دادن آخرین ارسال ها به روش اول که با خود ویبولتین هست انجام دادم و شد ولی اصلا ظاهر خوبی نداره و مثل آخرین ارسال ها انجمن های معمولی نیست . دیدید که آخرین ارسال مطتب هست و زیر هر ارسال نوشته چه تاپیکی اخرین ارسال کننده و ...

من اگه بخواهم این رو بذارم باید چه کار کنم ؟

با تشکر
    اخرین ارسال ها در سایت معرفی شده همه نوع هایی که در دنیایی اینترنت ایرانی ها هست
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

15. 2 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

fetri (10-31-2014), ja_ghaedi (06-05-2010)

سپاس ها
    1
    سپاس شده 5 در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.bahram نمایش پست ها
    نمیشه همینطوری نظری داشت
    اگر اسم انجمن رو میدادید میشد تست کرد
    منتها میشه از مرورگر باشه ، اجاکس باشه و یا فارسی ساز و استایل
    این ها رو به ترتیب تست بکنید

---------- post added at 06:06 pm ---------- previous post was at 06:05 pm ----------

این هست که به نظرم بهترینه و دراینجا فارسی سازش هم به فروش میرسه

---------- post added at 06:07 pm ---------- previous post was at 06:06 pm ----------

اخرین ارسال ها در سایت معرفی شده همه نوع هایی که در دنیایی اینترنت ایرانی ها هست
    خوب اون موردی که من میخواهم کدوم هست ؟ اخه در سایت چندین روش هست . میترسم از یکیش استفاده کنم که مشکلی در قالب به وجود بیاره . شما نمیدونید کدوم رو باید استفاده کنم ؟

با تشکر

17. کاربر روبرو از پست مفید hno2005 سپاس کرده است .

ja_ghaedi (06-05-2010)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)