نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: چطور لینک لوگو را تغییر بدم؟

سپاس ها
    99
    سپاس شده 135 در 80 پست

پیش فرض چطور لینک لوگو را تغییر بدم؟

قبل از هر چیز بگم من اولین بار هست که وی بی نصب می کنم. اگر سوالم خیلی برای شما ساده است لطفا نخندید. ضمن اینکه من انجمن شما را چند بار گشتم ولی خیلی گیج شدم. اگر ممکنه توضیح ساده تر و غیر تخصصی تر بدید.مرسی.

من [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] را بر روی دامنه اصلی نصب کردم. اما لینک لوگو ( و لینک ادرس اصلی انجمن ) بصورت بپیش فرض به قسمت فرومی می رود. یعنی اگر آدرس سایت من
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    است. روی لوگو که کلیک می کنید به این آدرس می رود
    (
    یعنی دقیقا اسم خود فروم در آخر دوباره اضافه می شود.)
    اگر من بخوام به ادرس اصلی لینک شود چکار باید بکنم.
    2-از سویی دیگر لوگوی ویبولتین بالای انجمن من نقش بسته و من می خوام لوگوی سایت خودم را جایگزینش بکنم. دقیقا کجا باید اینکار را انجام بدم؟
    3- آیا اگر لوگو را با لوگوی بزرگتر جایگزین کنم همه لوگو نمایش داده می شود؟

سپاس ها
    81
    سپاس شده 638 در 206 پست

پیش فرض پاسخ : چطور لینک لوگو را تغییر بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faryad نمایش پست ها
    قبل از هر چیز بگم من اولین بار هست که وی بی نصب می کنم. اگر سوالم خیلی برای شما ساده است لطفا نخندید. ضمن اینکه من انجمن شما را چند بار گشتم ولی خیلی گیج شدم. اگر ممکنه توضیح ساده تر و غیر تخصصی تر بدید.مرسی.

من ویبولتین را بر روی دامنه اصلی نصب کردم. اما لینک لوگو ( و لینک ادرس اصلی انجمن ) بصورت بپیش فرض به قسمت فرومی می رود. یعنی اگر آدرس سایت من
    است. روی لوگو که کلیک می کنید به این آدرس می رود
    (
    یعنی دقیقا اسم خود فروم در آخر دوباره اضافه می شود.)
    اگر من بخوام به ادرس اصلی لینک شود چکار باید بکنم.
    2-از سویی دیگر لوگوی ویبولتین بالای انجمن من نقش بسته و من می خوام لوگوی سایت خودم را جایگزینش بکنم. دقیقا کجا باید اینکار را انجام بدم؟
    3- آیا اگر لوگو را با لوگوی بزرگتر جایگزین کنم همه لوگو نمایش داده می شود؟
    سلام دوست عزیز
    در مورد آدرسی که میفرمایید باید بگم که من ویبولتین 4 تا حالا نصب نکردم(البته باید هر چه زودتر این کارو بکنم چون داره آبرو ریزی میشه) ولی فکر میکنم [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] با [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] یکی باشه ، مثل آدرس [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] که با آدرس [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] یکی هست و نیاز نیست که شما آدرس رو تغغیر بدید . اما یه آموزش در انجمن هست به نام برداشتن index.php از آدرس انجمن ، به اونجا برید تا مشکلتون رفع بشه.
    در مورد لوگوی ویبولتین باید بگم که شما میتوانید روی عکس لوگوی ویبولتین کلیک راست کرده و به properties بروید و در اونجا آدرسی که لوگو روی اون قرار داره رو ببینید . برای گزاشتن لوگو هم میتونید لوگوی بزرگتر بگزارید مشکلی پیش نمیاد . وقتی هم لوگو رو ساختید به همان اسم در جایی که لوگوی قبلی بود قرارش بدید یا اینکه در قسمت تنظیمات [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] دنبالش آدرس عکس بگردید ، پاکش کنید و آدرس لوگوی جدید رو به جاش قرار بدید .
    موفق باشید

3. کاربر روبرو از پست مفید persiandark سپاس کرده است .

milad1m2010 (07-25-2010)

سپاس ها
    99
    سپاس شده 135 در 80 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persiandark نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در مورد آدرسی که میفرمایید باید بگم که من ویبولتین 4 تا حالا نصب نکردم(البته باید هر چه زودتر این کارو بکنم چون داره آبرو ریزی میشه) ولی فکر میکنم [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] با [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] یکی باشه ، مثل آدرس [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] که با آدرس [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] یکی هست و نیاز نیست که شما آدرس رو تغغیر بدید . اما یه آموزش در انجمن هست به نام برداشتن index.php از آدرس انجمن ، به اونجا برید تا مشکلتون رفع بشه.
    در مورد لوگوی ویبولتین باید بگم که شما میتوانید روی عکس لوگوی ویبولتین کلیک راست کرده و به properties بروید و در اونجا آدرسی که لوگو روی اون قرار داره رو ببینید . برای گزاشتن لوگو هم میتونید لوگوی بزرگتر بگزارید مشکلی پیش نمیاد . وقتی هم لوگو رو ساختید به همان اسم در جایی که لوگوی قبلی بود قرارش بدید یا اینکه در قسمت تنظیمات استایل دنبالش آدرس عکس بگردید ، پاکش کنید و آدرس لوگوی جدید رو به جاش قرار بدید .
    موفق باشید
    درود.
    مشکل همینجاست که ادرس اون سایت دقیقا ادرس سایت نیست.یعنی وقتی اون ادرس نمایش داده می شه یک صفحه ای بالا میاد که خطا میده که این ادرس در سایت وجود ندارد. ( خطای 404 )

ببخشید این سوال را می پرسم. ( من خیلی ناشی ام هنوز!!)
    چطور باید لوگوی خودم را در جایی که لوگوی قبلی است قرار بدم؟

راستی از من به شما نصیحت. وی بی 4 را کلا بیخیال بشید! من هم دیگه پشیمون شدم که این رو نصب کردم. نه [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] داره! نه پلاگین داره! اکسپلوررش بهم ریخته! نه فارسی ساز درست حسابی روش نصب می شه! ( فقط 5 روزه دارم عبارتهای انگلیسی سایتو ترجمه می کنم!! )
    من به خیال خودم گفتم روش وبلاگ هم نصب می کنم. حالا به هر کی می گم : میگه برو خدا روزیتو جایی دیگه بده! ما ویبی 4 رو نمی تونیم درست بکنیم چه برسه به وبلاگش رو!!

سپاس ها
    81
    سپاس شده 638 در 206 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط faryad نمایش پست ها
    درود.
    مشکل همینجاست که ادرس اون سایت دقیقا ادرس سایت نیست.یعنی وقتی اون ادرس نمایش داده می شه یک صفحه ای بالا میاد که خطا میده که این ادرس در سایت وجود ندارد. ( خطای 404 )

ببخشید این سوال را می پرسم. ( من خیلی ناشی ام هنوز!!)
    چطور باید لوگوی خودم را در جایی که لوگوی قبلی است قرار بدم؟

راستی از من به شما نصیحت. وی بی 4 را کلا بیخیال بشید! من هم دیگه پشیمون شدم که این رو نصب کردم. نه قالب داره! نه پلاگین داره! اکسپلوررش بهم ریخته! نه فارسی ساز درست حسابی روش نصب می شه! ( فقط 5 روزه دارم عبارتهای انگلیسی سایتو ترجمه می کنم!! )
    من به خیال خودم گفتم روش وبلاگ هم نصب می کنم. حالا به هر کی می گم : میگه برو خدا روزیتو جایی دیگه بده! ما ویبی 4 رو نمی تونیم درست بکنیم چه برسه به وبلاگش رو!!

بله هنوز کامل نیست این نسخه . شما باید به cpane سایت برید و اونجا لوگو قبلب رو دلیت کنید و لوگوی جدید رو بگزارید .
    آدرس سی پنل= [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

سپاس ها
    99
    سپاس شده 135 در 80 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persiandark نمایش پست ها
    بله هنوز کامل نیست این نسخه . شما باید به cpane سایت برید و اونجا لوگو قبلب رو دلیت کنید و لوگوی جدید رو بگزارید .
    آدرس سی پنل= [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

مرسی . بابا اینقدر هم دیگه ناشی نیستیم!! ادرس سی پنل رو بلدیم!! نا سلامتی خودم وی بی رو آپلود کردم!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)