صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: چرا انجمن من بازدید کمی دارد ؟!!! (کمک)

سپاس ها
    17
    سپاس شده 40 در 27 پست

Icon2 چرا انجمن من بازدید کمی دارد ؟!!! (کمک)

سلام

همه جور آموزشی از هک تا راه اندازی انجمن و ... توی این انجمن پیدا می شود به جز

اینکه انجمن برای راه اندازی چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا محبوب بشود ؟؟؟

من یک انجمن مدرسه ای دارم و افراد با نام خود ثبت نام شده اند و عضویت جدید بسته است. از انجمن تقریبا 600 دانش آموز مدرسه با خبر هستند و تقریبا همه نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کرده اند

ولی خیلی تک و توک به انجمن مراجعه می کنند و همان ها هم میلی به فعالیت در انجمن ندارند با آنکه من یک انجمن حرفه ای راه اندازی کردم.

این آدرس انجمن خواهشا یکی بگه مشکل کار کجاست ؟

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

2. 2 کاربر از پست مفید far2009 سپاس کرده اند .

mr.bahram (02-04-2010), mr.yashar (02-05-2010)

سپاس ها
    218
    سپاس شده 96 در 51 پست

پیش فرض پاسخ : چرا انجمن من بازدید کمی دارد ؟!!! (کمک)

میتونی دانش آموزان رو مدیرت بشون بدیدن اونایی که فعالیت دارن کاربرای جدید هم مثلا مدیر تالار
    اون تفکیک بندی رو خدت باید بکنی که چطوری باشه

سپاس ها
    17
    سپاس شده 40 در 27 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 2reham نمایش پست ها
    میتونی دانش آموزان رو مدیرت بشون بدیدن اونایی که فعالیت دارن کاربرای جدید هم مثلا مدیر تالار
    اون تفکیک بندی رو خدت باید بکنی که چطوری باشه
    100 نفر آمدن توی انجمن هیچ کدام یک فعالیت کوچک هم نمی کنند !!!!!

مشکل از جایی دیگر هست !

سپاس ها
    81
    سپاس شده 638 در 206 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط far2009 نمایش پست ها
    100 نفر آمدن توی انجمن هیچ کدام یک فعالیت کوچک هم نمی کنند !!!!!

مشکل از جایی دیگر هست !
    شما انتظاراتتون از انجمن به این زودی رفع نمیشه دوست من . یه کم صبر نیاز داره که شما ندارید . در ضمن من اگه جای شما بودم انجمن رو میدادم به یه نفر تا روش کار کنه . چون یک سری مشکلات داره . زیر مجموعه هاتون رو درست ایجاد نکردید . هکها و پلاگینهای تشویقی رو درست نکردید . آخرین ارسالات انجمن ندارید و ...

سپاس ها
    17
    سپاس شده 40 در 27 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persiandark نمایش پست ها
    شما انتظاراتتون از انجمن به این زودی رفع نمیشه دوست من . یه کم صبر نیاز داره که شما ندارید . در ضمن من اگه جای شما بودم انجمن رو میدادم به یه نفر تا روش کار کنه . چون یک سری مشکلات داره . زیر مجموعه هاتون رو درست ایجاد نکردید . هکها و پلاگینهای تشویقی رو درست نکردید . آخرین ارسالات انجمن ندارید و ...
    شاید حق با شما باشد ولی من انتظار یک پست را از کسی که وارد انجمن می شود دارم.

زیرمجموعه ها چه مشکلی دارد ؟

چه هک هایی را باید نصب کنم ؟

آمار کامل پایین انجمن هست .

کی می خواهد روش کار کنه ؟!

سپاس ها
    218
    سپاس شده 96 در 51 پست

دوست من صبر باید داشته باشی من خودم 3 ماه بود میمودن ثبت نام میکردن ولی یدونه پست هم نمیدادن با کار و تلاش میتونی
    بروسنی به درجات بالاتر . پله ها را تکت باید بری اگه حوصله نداشته باشی تعطیل کنی بهتره

8. 2 کاربر از پست مفید s0r0ush سپاس کرده اند .

aBoD (03-20-2010), ahora-kabir (02-07-2010)

سپاس ها
    17
    سپاس شده 40 در 27 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 2reham نمایش پست ها
    دوست من صبر باید داشته باشی من خودم 3 ماه بود میمودن ثبت نام میکردن ولی یدونه پست هم نمیدادن با کار و تلاش میتونی
    بروسنی به درجات بالاتر . پله ها را تکت باید بری اگه حوصله نداشته باشی تعطیل کنی بهتره
    خیلی خوب . ولی من الان باید چه کار کنم که این پله ها طی بشود و متوقف نشود ؟

اما یک نکته دیگه : همانطور که دوستان هم گفتند رشد یکی از سایت های بزرگ برای دانش آموزان است ولی من فکر می کنم جای یک انجمن دیگه با موضوع ... خالی هست . و من ترجیح می دهم بیشتر وقتم را روی انجمن با موضوع دلخواه خودم بگذارم.
    البته این به این معنا نیست که این انجمن را رها کنم ولی انجمنی که موضوعش را خودم انتخاب کردم را فکر می کنم جذاب تر و کمیاب تر باشد.

چه کار کنم ؟

سپاس ها
    81
    سپاس شده 638 در 206 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط far2009 نمایش پست ها
    خیلی خوب . ولی من الان باید چه کار کنم که این پله ها طی بشود و متوقف نشود ؟

اما یک نکته دیگه : همانطور که دوستان هم گفتند رشد یکی از سایت های بزرگ برای دانش آموزان است ولی من فکر می کنم جای یک انجمن دیگه با موضوع ... خالی هست . و من ترجیح می دهم بیشتر وقتم را روی انجمن با موضوع دلخواه خودم بگذارم.
    البته این به این معنا نیست که این انجمن را رها کنم ولی انجمنی که موضوعش را خودم انتخاب کردم را فکر می کنم جذاب تر و کمیاب تر باشد.

چه کار کنم ؟
    اول این موضوع رو بگم. شما آمار بازدید سایت رو هر روز چک میکنید و میبینید که 100 نفر اومدن اما یه پست هم ندادن . خوب به چند دلیل این اتفاق میفته :
    1:بازدید کننده موتورهای جستجوگر هستند (که فقط دیدن میکنند پست نمیدن)
    2:بازدید کننده اسپمرها هستند (اسپمرها بازدید میکنند تا در صورت امکان تبلیغ ارسال کنن یا پستهای غیر اخلاقی بزارن که معمولا ربات هستند).
    3:بازدید کننده علاقهای به سایت شما نشان نمیدهد .

این مواد رو باید در نظر داشته باشی. سعی کن انجمنهای سرگرمی اضافه کنی . انجمنهای عکس اضافه کنی . انجمنهای مقالات ایجاد کنی . انجمن موزیک ایجاد کنی و...
    بالای همین صفحه رو ببین نوشته از دوستانی که توانایی مدیریت در بخش های سایت را دارند ، دعوت به همکاری میشود ، برای اطلاعات بیشتر پیغام خصوصی ارسال کنید اینطوری کاربران رو دعوت کن که فعالیت کنن.
    و نکته مهم اینه که سعی کن پست مفید بزاری تو سایتت و از کپی کردن از سایتهای دیگه خودداری کنی .

تا آمار پستهات به بالای 10/000 تا نرسیده توقع بازدید زیاد نداشته باش.

11. کاربر روبرو از پست مفید persiandark سپاس کرده است .

aBoD (02-07-2010)

سپاس ها
    17
    سپاس شده 40 در 27 پست

1- این انجمن توی موتور های جستجو معرفی نشده است .

2- فعلا با آخرین تغییرات می خواهم اعلامیه جدیدی توی مدرسه بدهم. ببینم چه می شود !

سپاس ها
    6
    سپاس شده 19 در 12 پست

بزرگترین کار برای شما دوست عزیز قرار دادن مطالب علمی و خیره کننده است منم مثل شما انجمنم بازدید داشت ولی ثبت نام و فعالیت نداشته و هنزم نداره ولی روز به روز آمار بازدید کننده هام داره زیاد میشه چرا به خاطر اینکه تالار های متعددی با عنوان های مختلف ایجاد کردم از دانلود موسیقی گرفته تا انجمن های اس ام اس و مطالب عاشقانه و همینطور ترفند و آموزش
    اینجوریه که مطالب سایت جامع و سر گرم کننده می شود و بزرگترین تاٍیر را سایت گوگل داره
    انجمن من با اینکه مطالب کلیش 300 تا پست شده که همه شونو خودم گذاشتم ولی وقتی توی گوگل بر اساس برچسب هایی که زدم سرچ می کنم مثلا انجمن تفریحی تا حالا نشده که جز 3 صفحه اول نباشه و این خودش بازدید سایت را بالا میبره در ضمن تبلیغات داخلی انجمن ها را بالا بردم به این معنا که کاربران و مهمانان را تحریک به ثبت نام می کنم و اعلام کردم که به ازای مثلا 20 پست در انجمن یه کارت شارژ هدیه میدم
    اینا خودش تاثیر مثبت داره

با اجازه اساتید محترم

14. 2 کاربر از پست مفید topolkhan سپاس کرده اند .

mr.bahram (04-15-2012), seyyed_ahmad (04-16-2012)

سپاس ها
    88
    سپاس شده 364 در 157 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط topolkhan نمایش پست ها
    بزرگترین کار برای شما دوست عزیز قرار دادن مطالب علمی و خیره کننده است منم مثل شما انجمنم بازدید داشت ولی ثبت نام و فعالیت نداشته و هنزم نداره ولی روز به روز آمار بازدید کننده هام داره زیاد میشه چرا به خاطر اینکه تالار های متعددی با عنوان های مختلف ایجاد کردم از دانلود موسیقی گرفته تا انجمن های اس ام اس و مطالب عاشقانه و همینطور ترفند و آموزش
    اینجوریه که مطالب سایت جامع و سر گرم کننده می شود و بزرگترین تاٍیر را سایت گوگل داره
    انجمن من با اینکه مطالب کلیش 300 تا پست شده که همه شونو خودم گذاشتم ولی وقتی توی گوگل بر اساس برچسب هایی که زدم سرچ می کنم مثلا انجمن تفریحی تا حالا نشده که جز 3 صفحه اول نباشه و این خودش بازدید سایت را بالا میبره در ضمن تبلیغات داخلی انجمن ها را بالا بردم به این معنا که کاربران و مهمانان را تحریک به ثبت نام می کنم و اعلام کردم که به ازای مثلا 20 پست در انجمن یه کارت شارژ هدیه میدم
    اینا خودش تاثیر مثبت داره

با اجازه اساتید محترم
    درود دوست عزیز

اول به تاریخ پست قبلی یک نگاه میکردید بعد اقدام به ارسال پست جدید میکردید .

02-06-2010 22:44

16. کاربر روبرو از پست مفید Key Man سپاس کرده است .

seyyed_ahmad (04-16-2012)

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع