صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: تک سوالی های ویبولتن

سپاس ها
    153
    سپاس شده 18 در 9 پست

پیش فرض تک سوالی های ویبولتن

با سلام خدمت دوستان گرامی

من مدتی هست که بخاطر شرایطی که پیش اومد به سمت ایجاد یک فوروم رفتم و خوشبختانه با این سایت پربار و دوستان خوبش آشنا شدم . قبل از هرچیز همه شما بخاطر کمک ها و وقتی که اینجا تمام و کمال میذارید تشکر میکنم . این تاپیک رو ایجاد کردم تا اگر افرادی مثل خودم تک سوالی هایی دارن که به راهنمایی احتیاج دارن به حجم تاپیک های یک سوالی افزوده نشه و اینجا مطرح بشه .

سوال اول خودم در ارتباط با ایمیل هست . میخوام برای اعضای سایت ایمیل ایجاد کنم . مثل همونی که برای خودم در سی پنل ایجاد کردم . اما مسئله اینجاست که من وقتی ایمیل رو درست کردم ، چطوری بهش لاگین میکنن ؟ و بعد اینکه از نظر امنیتی آیا ایجاد ایمیل برای سایت خطر ساز نخواهد بود ؟ قبلا از توجه و راهنمایی شما دوستان و اساتید گرامی تشکر و قدردانی میکنم .

با تشکر ، نیروانا
    بدرود

---------- Post added at 11:30 AM ---------- Previous post was at 11:12 AM ----------

با سلام مجدد

من از یک شرکت هاست خریدم . اما متاسفانه از برخی شهر های ایران نمیشه براحتی به سایت دسترسی داشت و برای لاگین کردن باید از ف یلت ر شکن استفاده کرد . از بعضی از دوستان راهنمایی گرفتم اما فکر میکنم بهتر این باشه که این هاست رو کلا عوض کنم و ازش به عنوان یک میل سرور استفاده کنم . حالا سوالی که دارم اینه که یک هاست خوب که واقعا تستش رو پس داده باشه و مشکلی مثل این نداشته باشه کجا سراغ دارید ؟

سپاس ها
    34
    سپاس شده 20 در 17 پست

پیش فرض پاسخ : تک سوالی های ویبولتن

نقل قول نوشته اصلی توسط M.zamani نمایش پست ها

شما فقط مشکل گفتین . نگفتین چه کا کردن به این مشکل بر خوردین . این جویری نمیشه راهنمایی کرد
    آقای زمانی نمی دونم اگه می دونستم که برش میگردوندم به حالت قبل
    هی می خوام مزاحم آقا بهرام و دیگر دوستان نشم خودم باهاش ور میرم میام موشو درست کنم میزنم چششو کور می کنم
    واقعاً همگی خسته نباشید و بخصوص استاد بهرام اینجا تخصصی ترین انجمن برای [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]ه خیلی چیزا یاد گرفتم دست همه درد نکنه (بازم بخصوص استاد بهرام)

سپاس ها
    459
    سپاس شده 272 در 148 پست

پیش فرض پاسخ : تک سوالی های ویبولتن

نقل قول نوشته اصلی توسط m_gold نمایش پست ها
    سلام خدمت استاد من به دوتا مشکل خوردم ساعت اومده بالا لیست دوستان آمار کوتاه و غیره اومده کنار پیغام های بازدید کننده
    دومیش هم تو صفحه پیغام های به پیغام اومده به اسم در انتظار تائید
    چکار باید بکنم این مشکلات حل بشه
    با سپاس از استاد
    این هم عکساش:
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    عزیزم شما کجای [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]تو دست کاری کردی؟
    این توی مواقعی پیش میاد که شما قالبهای پروفایل کاربری رو دست کار کرده باشی
    برو ببین کجای قالب های پروفایل کاربری رو دستکاری کردی و جواب رو اینجا بگو

در ضمن ورژنت چنده؟

4. کاربر روبرو از پست مفید Persian Boy سپاس کرده است .

Nirvana (02-14-2010)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع