نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: قابل توجه تمامی دوستانی که از ویبولتین استفاده میکنند

سپاس ها
    81
    سپاس شده 638 در 206 پست

Thumb قابل توجه تمامی دوستانی که از ویبولتین استفاده میکنند

سلام دوستان

طی چند خبر و پیغام خصوصی که برام ارسال شد متوجه شدم که تعدادی دوستان متوجه وجود یک فایل در میان فایلهای [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] شدند که بر اساس این فایل هر شخصی میتونه تمامی فایلها و مسیرها و دایرکتوری های ویبولتین و کلا public.html رو در سایت شما ببینه . (به دلایل امنیتی آدرس فایل مورد نظر رو نمیدم).

باید خدمت تمامی دوستان عزیز عرض کنم که این فایل نه تنها امنیت ویبولتین شما را به مخاطره نمیاندازد ، بلکه این فایل یک فایل سیستمی بوده و برای امنیت ویبولتین از این فایل استفاده میشود . دوستان باید به این نکته مهم توجه داشته باشند که گروه معروفی همچون DGT هیچ گاه همچین سوتی نمیده و نمیاد یه فایل اونم در دایرکتوری ریشه بزاره که توسط اون بشه ویبولتین رو هک کرد .
    در تاپیکی دیدم که دوست عزیزی گفتند که :
    فقط میتونم بگم DGT رو بیخیال بشین !

لطفا کسی دانلود و نصب نکنه رو سایتش چون باگ داره !

حرفمو قبول ندارید !!؟؟ پپ

خوب دانلود کنید نصب کنید فقط لینک سایتتون رو بدین من ! همین بعد بینید چی میشه..

من به این دوست عزیز باید بگم که بنده خودم آدرس سایتم رو در اختیار شما قرار میدم ، اگه تونستید هک کنید که خیلی خوبه ما هم یاد میگیریم چطور میشه این کار رو کرد .[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

در هر حال وجود این فایل هیچ مشکلی برای شما پیش نمیاره ، ولی این مسئله که یک نفوذگر محل ذخیره و آدرس تمامی فایلهای موجود روی سایت شما رو بدونه ، زیاد خوشایند نیست . به همین دلیل هم بنده در تاپیک بعدی در همین بخش راهنماییتون میکنم که چطور اون فایل رو بهینه کنید .

2. 5 کاربر از پست مفید persiandark سپاس کرده اند .

aBoD (01-23-2010), ahora-kabir (01-22-2010), mr.bahram (01-22-2010), mr.iman (01-22-2010), Persian Boy (01-22-2010)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع