صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: مهم-قبل از ارسال هر پست اين بخش رو بخونيد

سپاس ها
    113
    سپاس شده 457 در 98 پست

پیش فرض مهم-قبل از ارسال هر پست اين بخش رو بخونيد

دوستان توجه كنيد وقتي كه آدرس سايت مپ رو در مرورگر اپرا وارد ميكنيد ممكنه با ارور not found مواجه بشيد.كه اين ممكنه شما رو به اشتباه بندازه
    دوستان گله داشتند كه چرا آموزش رو كامل ارائه نميديد.براي اونهايي كه باور ميكنن توضيح ميدم اونايي هم كه حرف حرف خودشونه و احيانا پست ميزنن كه آقا اينطور و اونطور صحبتي ندارم اما به هزاز و يك دليل نصب سئو و سايت مپش اونطوري كه فكر ميكنيد ساده نيست آموزشش هم همينطور.نصبش به مسائل زيادي بستگي داره.وقتي كه شما تصميم داريد از سئو استفاده كنيد معنيش اينه كه براي انجمن برنامه داريد و معنيش اينه كه قصد داريد انجمنتون بروز باشه.اين مسئله يعني اينكه تبديل php به html .اينكار يك روند سي پي يو بر هست.مصرف سي پي يو و لودش رو بالا ميبره بنابراين براي انجمنهايي با پست 8-15 ارسال در دقيقه يعني اينكه انجمن بايد از هاستي استفاده كنه كه سي پي يو جوابگو باشه اگر جوابگو نباشه لود سرور بالا ميره در نتيجه هاستينگ مجبوره سايت رو ساسپند كنه.تنظيمات فايل اكسز ميتونه تا حدي كمك كنه تنظيمات هاست هم همينطور.دوستي كه ادعا ميكنه فايل رو اپ كن بعد اكسز رو اينطوري كه من ميگم تنظيم كن بعد برو حالش رو ببر توي مين انجمن بهش اين فرصت داده بشه كه دوستاني كه سئو دارند رو راهنمايي كنه.چطوره؟
    اگر نصب سئو به اپلود چند فايل و اديت اكسز ختم ميشد مطمئن باشيد كسي نه نياز داشت نصب كنه نه نياز به پشتيباني داشت!!
    بخصوص در مورد دوستاني كه از سئو نال شده استفاده ميكنن بنظر مياد سدو نال شده تنها تفاوتش در اكتيو سازيش باشه ولي اينطور نيست.بزرگترين مشكل سئو قبلا هم توضيح دادم مصرف سي پي يو زياد هست كه اين مسئله بايد در هاست كنترل شه.
    بعضي مشكلات عبارتند از
    عوض نشدن استايل هنگام تعويض كه در اين حالت صفحه سفيد رنگ و خالي نمايش داده ميشه و اصلا انجمن لود نميشه به موارد زيادي بستگي داره يكيش همين فايل اكسيزي هست كه دوستان با تجربه فرمودند كه تنظيماتش هيچ ربطي به هاست نداره.يكي ديگه ميتونه هك اتوماتيك ايكن باشه.كه بايد روي 55 درصد قرار بگيره و...
    ارور 404 كه بازهم مربوطبه اكسز هست.(در بيشتر موارد) و البته قرار دادن هكهايي كه تاپيكها رو مورد ويرايش قرار ميده مثل بزرگ كردن عنوان تاپيكها و ...
    موارد زياده كه گفتنش جز پيچيده كردن حاصلي نداره.
    نكته مهم اينه كه وقتي از سئو نال شده استفاده ميكنيد تنظيمات به شدت موثر هست .نسخه نال شده يعني نسخه دستكاري شده.حالا كي نال كرده چه روشي بكار برده رو مورد بحث قرار نميدم چون از حوصله من و شما خارجه.
    خوب دوستان بزرگواري كه بعد از دادن سيصد و خورده پيغام خصوصي حرف دلشون رو ميان توي انجمن ميزنن چرا زحمت نميكشند يك تاپيك باز كنند در بخش سئو و كساني كه كار سئو شون رو من يا خودشون انجام دادن بيان و صحبت كنن ببينن مشكلشون چي بوده؟؟ببيند با وجود تمام راهنمايي هايي كه انجام شده باز هم دچار دردسر شدن يا نه؟
    اميدوارم دوستان بيان و نقد كنن.من هم فرصتي بشه در خدمت هستم.اما در كل صحبتي كه هست اينه كه ادم زماني در مورد يك مسئله صحبت ميكنه كه حداقل اطلاعات رو داشته باشه؟درسته؟نه اينكه محض رضاي خدا گنجيشك مفت سنگ هم مفت يك پست بزنيم و....
    از دوستاني كه سئوشون رو نصب كردم بعد رفتند به دلخواه خودشون يك اسكريپت نصب كردن بعد فرومشون دان شده و در همين انجمن هم هستند بپرسيد كه ايا فقط با تنظيم فايل اكسز مشكل حل شده؟
    در مورد سايت مپ هم بهمين صورت هست.
    خواهشي كه دارم اينه كه رعايت كنيد .اين بخش مسئوليتش رو با تمام گرفتاريهايي كه دارم بخاطر دوستي كه با مدير محترم سايت بهرام عزيز دارم برعهده گرفتم و سعي ميكنم در حد توان سر بزنم ولي خواهشا با پستها و تاپيكهاي بيمورد و سوالات بني اسرائلي اوقات رو تلخ نكنيد.
    با تشكر
    امير ارسلان

2. 10 کاربر از پست مفید VBSEO سپاس کرده اند .

gharibion (09-16-2014), MesterSat (09-06-2009), MR-ALIREZA (11-21-2009), mr.bahram (09-04-2009), mr.yashar (09-05-2009), patronhost (10-27-2009), princo (12-29-2010), qwerty (07-31-2010), rasadkhaneh (12-04-2009), sweetbane (12-02-2009)

سپاس ها
    113
    سپاس شده 457 در 98 پست

پیش فرض پاسخ : مهم-قبل از ارسال هر پست اين بخش رو بخونيد

آدرس قبلي رو به ادرس جديد ريدايركت كنيد.جز امكانات سي پنل هست.

4. 2 کاربر از پست مفید VBSEO سپاس کرده اند .

mohamad_a226 (02-02-2010), qwerty (07-31-2010)

سپاس ها
    5
    سپاس شده 2 در 2 پست

سلام من میخوام ساب دامین اضافه کنم اما ارور 500 میده!زمانی که فایل htaccess که توش تنضیمات سئو هست رو حذف میکنم ساب دامین بدون مشکل باز میشه. اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید که چطوری تنظیم کنم.ممنون

سپاس ها
    3,278
    سپاس شده 22,485 در 9,396 پست

وب سرور هاست شما از پیکر بندی مناسبی برخوردار نیست ، بهتره با مسئول هاست خودتون صحبت کنید
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

7. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

love.iran (12-29-2011)

سپاس ها
    5
    سپاس شده 2 در 2 پست

ممنون بهرام جان اما ساب دامین با یه اسم دیگه که میزنم درست کار میکنه.اما این ساب دامین مورد نظرم قبل از تنظیمات سئو بود و از طرفی هم مسئول هاست گفت مشکل از تنظیمات سئو هست گفتم شاید بشه حلش کرد اینجا چون زمانی که محتویات htaaccess رو حذف میکنم همه چی درست کار میکنه

سپاس ها
    3,278
    سپاس شده 22,485 در 9,396 پست

محتویات htaccess رو شما تغییر میدین یا همون دیفالت میگذارید ؟
    در کل نباید اینجوری باشه که بالا نیاد ، چون اگر بالا نیاد چیزی کار نمی کنه که بخواید تنظیم کنید
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع