صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 32 , از مجموع 32

موضوع: php چیست؟

سپاس ها
    85
    سپاس شده 50 در 30 پست

پیش فرض php چیست؟

php چی هست ؟
    مثل [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]ه؟ یعنی باید بابت پول هم بدیم یا رایگانه؟
    چطوری باید نصبش کنم؟
    از کجا دانلودش کنم؟
    با جوملا چه فرقی می کنه ؟
    من کلا در این ضمینه هیچی نمی دونم کلا صفر
    این سرویس های که وبلاگ میدن وبلاگاشون از همین ها هست؟
    اگه یک توضیحی بدید ممنون میشم

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

پیش فرض پاسخ : php چیست؟

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من یک تازه کار در زمینه طراحی سایت با جوملا هستم. چند سوال داشتم که میخواستم اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.
    1- قیمت یک سایت طراحی شده با جوملا برای یک شرکت ساختمانی با امکانات عضویت و ورود، نظرسنجی، اخبار، جستجو، گالری عکس، درباره ما، تماس با ما و لینک به سایتهای دیگر چقدره؟ در صورتی که به این سایت فروش اینترنتی هم اضافه بشه قیمت چقدر میشه؟
    2- برای اینکه بتونم دو گالری عکس مجزا از هم و با عکسهای متفاوت از همدیگه رو که از نوع joomgallary طراحی شده اند در یک سایت داشته باشم باید چه کار کنم؟
    3- من برای اخبار از یک ماژول به نام Newsflash Pro استفاده کردم ولی در بخش اخبار دو error به صورت زیر می بینم:
    Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\modules\mod_newsflashscroller_pro\mod_ newsflashscroller_pro.php on line 704

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\modules\mod_newsflashscroller_pro\mod_ newsflashscroller_pro.php on line 705

به نظر شما دلیلش چیه؟ اگر یک ماژول اخبار بدون اشکال سراغ دارید به من معرفی کنید. ممنون می شم.
    4- چطوری می تونم با جوملا یک سایت دو زبانه به این صورت که قبل از وارد شدن به صفحه اصلی، زبان انتخاب بشه طراحی کنم؟

خیلی ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید.

سپاس ها
    186
    سپاس شده 485 در 200 پست

پیش فرض پاسخ : php چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein beigi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من یک تازه کار در زمینه طراحی سایت با جوملا هستم. چند سوال داشتم که میخواستم اگر ممکنه منو راهنمایی کنید.
    1- قیمت یک سایت طراحی شده با جوملا برای یک شرکت ساختمانی با امکانات عضویت و ورود، نظرسنجی، اخبار، جستجو، گالری عکس، درباره ما، تماس با ما و لینک به سایتهای دیگر چقدره؟ در صورتی که به این سایت فروش اینترنتی هم اضافه بشه قیمت چقدر میشه؟
    2- برای اینکه بتونم دو گالری عکس مجزا از هم و با عکسهای متفاوت از همدیگه رو که از نوع joomgallary طراحی شده اند در یک سایت داشته باشم باید چه کار کنم؟
    3- من برای اخبار از یک ماژول به نام Newsflash Pro استفاده کردم ولی در بخش اخبار دو error به صورت زیر می بینم:
    Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\modules\mod_newsflashscroller_pro\mod_ newsflashscroller_pro.php on line 704

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\modules\mod_newsflashscroller_pro\mod_ newsflashscroller_pro.php on line 705

به نظر شما دلیلش چیه؟ اگر یک ماژول اخبار بدون اشکال سراغ دارید به من معرفی کنید. ممنون می شم.
    4- چطوری می تونم با جوملا یک سایت دو زبانه به این صورت که قبل از وارد شدن به صفحه اصلی، زبان انتخاب بشه طراحی کنم؟

خیلی ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید.
    دوست عزیز اینجا انجمن تخصصی Vb است نه جوملا .

اگر برای رفع اشکال بخواهید کمک بگیرید میتونید به سایت پشتیبانی فارسی جوملا رجوع کنید .

اما اگر بخواهید کسی برایتان این سایتو درست کنه که بحثش جداست .

برای طراحی و ... در خدمتتون هستم .

موفق باشید .

اگر خواستی دنیا تغیییر کنه اول نگاهتو تغییر بده

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)