صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: مشكل با ورود به انجمن

سپاس ها
    25
    سپاس شده 16 در 10 پست

Icon3 مشكل با ورود به انجمن

سلام ببخشيد من مشكل كوكي دارم با انجمن بعضي اوقات كه وارد ميشم مينويسه خوش آمديد ولي وارد نميشه !! . . .

در ضمن من يه بار از يه كامپيوتر ديگه توي فرومم عضو شدم تا ببينم وقتي عضو ميشم و عضويت تموم ميشه ، آيا عضو توي يوزش هست و ناچار نشه خودش دوباره يوزرش و پسوورد رو وارد بكنه ولي ديدم كه وقتي ميزنم صفحه اصلي توي يوزرش نبود و بايد يوزر رو از دوباره وارد بكنه .. .

اگه ميشه بگيد چيكار كنم كوكي ها براي همه درست بشه

مرسي

سپاس ها
    25
    سپاس شده 16 در 10 پست

پیش فرض پاسخ : مشكل با ورود به انجمن

دسترسي چه فايل هايي رو تغيير بدم ؟؟؟

آره فايل اچ تي اكسس دارم ولي فايل اچ تي اكسس براي ويبي سئو هست . . .

يعني پاكش كنم ؟؟؟
    ویرایش توسط Marshall : 08-29-2009 در ساعت 11:58

سپاس ها
    834
    سپاس شده 5,119 در 2,336 پست

یه بار دانلودش کنید و بعد پاکش کنید اگه درست شد و مشکلی برای seo پیش نیومد که هیچی اگه مشکل پیش اومد با اقا بهرام در میان بزارید

شمــاره تمــاس : 09198389479
    021-22602917
    طـراحی انواع وب سایت شرکتی و شخصی
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    فروش ویژه سرور مجازی و اختصاصی

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

من تست کردم این از کوکی نیست
    فکر کنم از خطایی هست که موقع ثبت نام می ده و همین باعث میشه یوزر وارد نشه وگرنه من الان بعدش که وارد شدم بازم بدونه وارد کردن یوزر و پسورد وارد سایت شدم بدونه هیچ مشکلی
    باید برسی بکنید این مشکل از چی بوده یعنی از نصب هست یا فایل ها و یا تنظیم خود [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    25
    سپاس شده 16 در 10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.bahram نمایش پست ها
    من تست کردم این از کوکی نیست
    فکر کنم از خطایی هست که موقع ثبت نام می ده و همین باعث میشه یوزر وارد نشه وگرنه من الان بعدش که وارد شدم بازم بدونه وارد کردن یوزر و پسورد وارد سایت شدم بدونه هیچ مشکلی
    باید برسی بکنید این مشکل از چی بوده یعنی از نصب هست یا فایل ها و یا تنظیم خود ویبولتین

سلام من از اون موقع هر كاري كردم نتونستم ثبت نام رو درست بكنم !

هي ارور ميده و كسي نميتونه ثبت نام بكنه . .

بايد چيكار كنم ؟

فايل اچ تي اكسس رو پاك بكنم درست ميشه ؟؟

سپاس ها
    56
    سپاس شده 17 در 11 پست

منم اين مشكل رو دارم....
    تنظیمات Cookies و HTTP Header زمان خروج Cookie
    این زمان مقدار ثانیه ای که یک کاربر باید غیر فعال شود تا از آن زمان پست های خوانده نشده محاسبه شود و نام کاربری آن کاربر از لیست افراد آنلاین حذف شود

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] خطا:1

مسیر ذخیره Cookies
    این مسیری است که کوکی ها در آن ذخیره می شوند. اگر شما بروی دومین خود بیش از یک انجمن دارید لازم است تا مسیر کوکی ها را از هم جدا کنید . وگرنه با خروج از یک انجمن از همه انجمن ها خارج می شوید و مواردی مشابه این

لطفا" توجه داشته باشید که باید همیشه در اول و آخر پوشه از / استفاده کنید. برای مثال: '/forums/', '/[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]/'

وارد کردن اطلاعات اشتباه باعث اشکال در ورود به سایت می شود
    تنظیمات پیشنهادی / /forum/

تنظیمات اضافی تنظیمات اضافی (اطلاعات زیر)

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] خطا:1

دومین Cookie
    این مسیری است که دومین ها را به کوکی متصل می کند . اگر برای ورود به انجمن از چند دومین استفاده می کنید برای اینکه یک کاربر در هر دو دومین در سایت لوگین باشد و با دیدن انجمن از دومین دیگری سایت از سایت خارج نشود آدرس دومین ها را در این قسمت وارد کنید . ( در ابتدای دومین حتما از '.' استفاده کنید . برای مثال : '.example.com')

وارد کردن اطلاعات اشتباه باعث اشکال در ورود به سایت می شود
    تنظیمات پیشنهادی (فاصله) .vastdl.com

تنظیمات اضافی تنظیمات اضافی (اطلاعات زیر)

فشرده سازی خروجی صفحات HTML به صورت GZIP
    اگر می خواهید سیستمVbulletin خروجی صفحات HTML را به صورت GZIP فشرده سازی کند این گزینه را فعال کنید . این کار باعث می شود از پهنای باند کمتری استفاده شود . این عملیات فقط بروی بعضی سیستم ها پشتیبانی می شود و HTTP 1.1 را قبول می کند.
    این عملیات نیازمند ZLIB library است

اگر شما قبلا از mod_gzip بروی سرور استفاده کرده اید این گزینه را غیر فعال کنید
    بله خیر

سطح فشرده سازی GZIP
    سطح فشرده سازی GZIP را انتخاب کنید . عدد 0 به معنای غیرفعال بودن این گزینه است و بیشترین سطح فشرده سازی 9 است
    ما به شما شدیدا توصیه می کنیم سطح فشرده سازی را برای نتیجه بهتر 1 قرار دهید

اضافه کردن HTTP Headers استاندارد
    این گزینه در بعضی ترکیبات سرورها کار نمی کند . بنابر این به صورت پیش فرض این گزینه غیرفعال است. اما بعضی تنظیماتIIS ها شاید به فعال بودن این گزینه نیاز داشته باشند .
    اگر این گزینه فعال باشد 200 OK HTTP header ارسال می کند
    بله خیر

Send Internet Explorer 7 Compatibility Header
    Sends an HTTP header that instructs Internet Explorer 8 to render pages as Internet Explorer 7 would do so, rather than enabling full standards-compliance mode, which may result in rendering problems for templates that have not been updated for IE8.
    بله خیر

اضافه کردن HTTP Headers بدون Cache
    فعال شدن این گزینه باعث می شود سیستم به صفحات HTTP Header بدون Cache اضافه کند . این کار خیلی در لود سرور خیلی موثر است
    بله خیر

حذف صفحات دارای پیام 'جابجا شده'
    فعال بودن این گزینه باعث حذف صفحاتی می شود که بعد از ایجاد پست و یا شروع جستجو برای کاربر نمایش داده می شود . این صفحه به کاربران اطمینان می دهید که اطلاعاتشان در حال پردازش است . غیر فعال بودن این گزینه باعث مصرف پهنای باند و کمتر شدن سرعت لود انجمن در سرور می شود .

نکته : بعضی از این صفحات باعث درگیر شدن با کوکی ها و عامل برخی مشکلات خواهند بود
    بله

سپاس ها
    834

اطلاعات سایت بفرستید بررسی کنم

021-22602917

سپاس ها
    25
    سپاس شده 16 در 10 پست

دوستان كسي نميدونه بايد چيكار انجام بدم ؟؟؟

من توي صفحه اصلي فروم كه هستم توي يوزر هست ولي وقتي ميرم توي يوزر هاي كاربري از يوزر خارج شده و به صورت مهمان يوزرو ميبينه هر چي يوزر و پسوورد ميزنم ميگه خوش آمديد ولي باز به صورت مهمانه

لطفا كمك كنيد

9. کاربر روبرو از پست مفید Marshall سپاس کرده است .

Dr@gon (06-13-2010)

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

به مسیر تنظیمات سیستم ، تنظیمات کوکی و هدر سایت برید ، مسیر ذخیره شدن کوکی ها رو تغییر بدید
    اگر روی روت هست بر روی فروم یا هر چیز دیگری قرار بدید که هستش
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

11. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

Marshall (11-28-2009)

سپاس ها
    36
    سپاس شده 39 در 23 پست

Gadid پاسخ : مشكل با ورود به انجمن

با سلام

من از بعضی کاربران شنیدم که میگن وقتی که ورود میزنیم و خوش آمد گویی رو میگه باز وارد انجمن نشدیم. برای من هیچ موقع این مشکل پیش نیومده

آیا ممکن هست که برای بعضی از کاربرا که آپی آن ها به صورت الکی هست این مشکل پیش بیاد یا مشکل میتونه ماله انجمن باشه....

موفق باشید

سپاس ها
    834

مشکل میتونه از سایت هم باشه وقتی مسیر کوکی هارو عوض کردید درست نشد مقدار کوکی هارو تغییر بدید کمی زیاد یا کم کنید اگر seo هم استفاده میکنید بگید

021-22602917

14. کاربر روبرو از پست مفید mr.behrooz سپاس کرده است .

salar74_a (01-12-2010)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع