صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: مشکل در شمارش پست ها , کوکی !

سپاس ها
    4
    سپاس شده 3 در 2 پست

Thumbsdown مشکل در شمارش پست ها , کوکی !

1- شمارش پست ها اشتباه می باشد !! ممکن هست کسی فایل ضمیمه دانلود کنه ولی براش شمارش پست بشه و به پست هاش اضافه بشه حتی . خودمم هم موندم چرا ولی وی بی عوض کردم و بارها شمارش پست ها را اپدیت کردم ولی مجددا" اینجوری میشه .

2- کوکی روی زمانی که تنظیم شده کار نمی کنه بعضی وقت ها . یعنی مثلا" ماهی یکبار کوکی شروع میکنه به ذخیره بازدید و بعد از چند روز که بازدید را جمع کرد درست میشه ! اینجور مواقع در قسمت امار ثبت نام هر روز در ادمین سی پی هم وقتی میرم دیگه مثل روزهای قبل که از ساعت 00:01 ثبت نام شده های روز قبل را امارش را می داد دیگه نمیده و ممکن هست تا درست شدن کوکی اصلا" امار نده یا اینکه چند روز یکبار و یا حداقل با چندین ساعت تاخیر .

اگر از سرور هست دقیق بگین که از کجاش هست و دقیقا" به اون قسما اشاره کنید .

جدول هایی که خیلی می توانند دیتابیس سنگین کنند را هم اگر میشه توضیح بدید . (به غیر از فایل ضمیمه)

سپاس
    ویرایش توسط ip-man : 08-06-2009 در ساعت 23:56

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در شمارش پست ها , کوکی !

همه اینها رو اوکی کردی باز هم نشده ؟
    یه وی بی جدید روی همین هاستت نصبب کن و ببین روی همون باز همین مشکل رو داری یا نه
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    4
    سپاس شده 3 در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.bahram نمایش پست ها
    همه اینها رو اوکی کردی باز هم نشده ؟
    یه وی بی جدید روی همین هاستت نصبب کن و ببین روی همون باز همین مشکل رو داری یا نه
    بله / بعد از همه این ها هم نشد .

جدیدا" یکبار سر یک مسئله ای کل فایل های سایت پاک شد . و من مجبور شدم از اول وی بی نصب کنم با همین دیتابیس ولی بعد از اون هم این مشکل پا برجا بود .

اگر مطمئن هستید از سرور هست لطفا" دقیق بگویید از کدام قسمت سرور می باشد . طوری که وقتی به سرور میگم نگوید بیشتر توضیح بدهید . ! .

ممنون

سپاس ها
    3,268

این چیزی نیست که بدونیم کجای سرور هست
    وقتی تمام موارد رو چک می کنیم و مورد از اون نیست ، مشکل بر می گرده به خود سرور که باید اونها موارد رو چک بکنن
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    4
    سپاس شده 3 در 2 پست

این مشکل را همه جدیدا" فهمیدم وجود دارد !!

کد:
    Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting ']' in /public_html/includes/class_dm_user.php(2941) : eval()'d code on line 8
    این eror را بعد از تکمیل ثبت نام کننده در سایت می دهد . وقتی روی کلید ثبت نام کلیک میشه بجای پیام خوش امدگویی این میاد ولی طرف تو لیست کاربرها اضافه می شود .

کد:
    Unable to add cookies, header already sent.
    File: /public_html/includes/class_dm_user.php(2941) :  eval()'d code
    Line: 8

سپاس ها
    861
    سپاس شده 1,030 در 419 پست

توی پیام خوش آمد گویی یه کد اضافی هست که
    باعث این کار می شه
    منم قبلا همین مشکل رو داشتم
    متن پیام خوش آمد رو پاک کردم و از اول نوشتم
    تا درست شد
    یه بار امتحان بکنید
    (متن پیام رو پاک کنید و از اول بدون کد اضافی بنویسید)

سپاس ها
    4
    سپاس شده 3 در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ADSL نمایش پست ها
    توی پیام خوش آمد گویی یه کد اضافی هست که
    باعث این کار می شه
    منم قبلا همین مشکل رو داشتم
    متن پیام خوش آمد رو پاک کردم و از اول نوشتم
    تا درست شد
    یه بار امتحان بکنید
    (متن پیام رو پاک کنید و از اول بدون کد اضافی بنویسید)
    من فقط با ایمیل خوش امدگویی می کنم که ان هم تازگی ندارد ولی این مشکل ها که گفتم جدیدا" اتفاق افتاده و به نظر میرسد به صورت زنجیره ای با مشکل های دیگر سایت در ارتباط هست .

می خواستم نظر اقا بهرام را که از سرور هم اطلاعاتی دارند بپرسم در این رابطه که مدت زمان بررسی روی سروری که من هستم 30 ثانیه هست .

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /public_html/includes/functions.php on line 1822

این که نمیتونه باعث اینهمه مشکل من باشه ؟ به طور معمول باید روی همین 30 تنظیم کنه سرور ؟

سپاس ها
    834
    سپاس شده 5,119 در 2,336 پست

کلا" مشکل از سرور هست

شمــاره تمــاس : 09198389479
    021-22602917
    طـراحی انواع وب سایت شرکتی و شخصی
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    فروش ویژه سرور مجازی و اختصاصی

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

سپاس ها
    3,268

اون زمان تایم اوت هست که ربطی به مشکلات فون ایکون نداره
    در خصوص مشکلات که پیش میاد اگر تغییراتی اعمال نشده باشه مطمئن باشید از سرور هست
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    4
    سپاس شده 3 در 2 پست

یک سوال دیگه !

Type همه Table ها باید MyISAM باشد ؟

این چهار Table روی MEMORY تنظیم هستند و همشون هم موقع repair یا optimize این eror را می دهند (The storage engine for the table doesn't support)

Table :

bia2it_db2.aaggregate_temp_1246952400
    bia2it_db2.cpsession
    bia2it_db2.session
    bia2it_db2.taggregate_temp_1246091160

بعد از تغییر Type انها به MyISAM دیگر این eror را نمی دهند .

اینها باید روی MyISAM باشند یا همان MEMORY که بودند ؟!

از یکی شنیدم تعداد پست سایتش قاطی کرده بود و یکی که از زبان sql سر در میاورد رفت براش query هاشو چک کرد و درست کرد !

مدیر فنی سرور میگه اگر از query باشه هما موقع که repair میزنیم درست میشه ! اره ؟

یکی دیگه از دوستان هم که این مشکل را روی سیستم pHpNuk تجربه کرده بود تا حدی میگفت هکر اگر باگ بزنه روی دیتابیس این مشکل میتونه بوجود بیاد که حالا نمی دونم قضییه چیه .

درباره سرور هم باید بگم که این سرور 8 گیگ رم داره و اپلینکش 1000 هست ! و اینهمه سایت پر بازدید رووش هست ولی 2 گیگ از رم سرور بصورت متداول مصرف میشه / در نتیجه اینکه از سرور باشه یکم نسبت به این فرضیه ها که گفتم احتمال کمتری دارد .

چون این دیتابیس روی سرورهای خارجی دیگری بوده و چندبار تو چندجا ریستور شده ممکنه از دیتابیس باشه ؟ مثلا" اون را دانلود کنه مدیر فنی از روی لینوکس بعد روی دیتابیس جدید ریستور کنه ؟

یک چیزه عجیب هم که دیردم روی دیتابیس این بود که من رفتم بیش از 500 پست که به درد نخور بود و دیگه کاربردی نداشت و تاریخش هم گذشته بود را پاک کردم زیرا اون پست ها روی سرورهای قبلی زده شده بود و گفتم با این کار دیتابیس سبک میشه ولی بعدش رفتم تو کنترل پنل دیدم حجمش دو مگ بیشتر هم شد و روز بعدش اومدم دیدم ده مگ حجم کم شده !!! اینگار که یک کرم باشه روی دیتابیس هر کاری دلش بخواد بکنه !

دیتابیس من 252 تا Table دارد و 343 مگ هست ! عکس های دیتابیس را هم اینجا میزارم ببینید

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

ببخشید این همه طوالانی شد ! خواستم بیشتر فرضیه های موجود را بهتون گفته باشم که شما هم اگر نظری دارید بدید . به نظر اگر این مشکل من حل بشه یک بار اموزشی خوبی این تاپیک در اینده برای کاربرهای دیگر خواهد داشت ! چون این را به بقییه مدیرهای سایت های دیگر که از [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] استفاده می کنند هم گفتم و همه هنگ کردند و فقط گفتند ارزو می کنیم کسی این همه مشکل یکجا براش پیش نیاد اون هم روی نقطه حساسی مثل امار و ارقام سایت !

ویرایش توسط ip-man : 08-28-2009 در ساعت 12:42

سپاس ها
    8
    سپاس شده 6 در 3 پست

منم یه مشکل داره که امار نمایش پست ها رو ثبت نمیکنه تنها زمانی ثبت می کنه که پست جدیدی بدی
    نمیدونم مشکلش چیه ، میشه راهنمایییم کنید ؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)