صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 86

موضوع: سوالات و مشکلات عمومی

سپاس ها
    12
    سپاس شده 3 در 3 پست

Icon17 سوالات و مشکلات عمومی Vbulletin 3.7.x

سلام.
    با اجازه ی مدیریت محترم سایت، من این تاپیک رو زدم تا کسانی مثل من که سوالات عمومی دارن بیان و تو این تاپیک سوالات خودشون رو مطرح کنند تا بلکه به نتیجه مطلوب برسن.
    آخه یه جورایی درست هم نیست که همه کاربرانی که سوالی رو دارن بیان و برای هر مطلبی که مورد نظرشون هست، یه تاپیک درست بکنن.
    امیدوارم همه دوستان کمک کنن تا این تاپیک به یه تاپیک مرجع تبدیل بشه.
    چون من تجربه ی فعالیت در چنین تاپیک هایی که با موفقیت های بینظیری هم روبرو شدن، در خیلی از انجمن ها، داشتم
    ممنون.
    ویرایش توسط ma)-(di : 02-19-2009 در ساعت 15:15

2. کاربر روبرو از پست مفید ma)-(di سپاس کرده است .

amir460 (01-24-2010)

سپاس ها
    834
    سپاس شده 5,119 در 2,336 پست

پیش فرض پاسخ : سوالات و مشکلات عمومی

تنظیمات گروه کاربری چک کنید گزینشو میبینید.

شمــاره تمــاس : 09198389479
    021-22602917
    طـراحی انواع وب سایت شرکتی و شخصی
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    فروش ویژه سرور مجازی و اختصاصی

4. کاربر روبرو از پست مفید mr.behrooz سپاس کرده است .

vesper (08-30-2009)

سپاس ها
    112
    سپاس شده 32 در 19 پست

با دروود
    چند پرسش:
    در انجمن ما،در بالای رویه نخست،بخشی با نام "اطلاعیه انجمن"هست که می خواهم نوشته های آن را دگرگون کنم،اما نمی دانم که آیا این با بهره گیری از یک هک یا پلاگین است یا آنکه در [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] انجمن دستکاری شده است؟از شما درخواست یاری دارم،همچنین یک پرسش دیگر،کدهای شمارشگر بازدید کننگان را در کجای قابل انجمن بایستی گزارد؟(که در پاییین صفخه قرار بگیرد)
    و دیگری آنکه شما فرمودید برای آنکه بتوانیم گروه کاربری تعیین کنیم که اگر ارسالهای یک کاربری به حد مشخصی رسید خود به خود برچسب جلوی نام او دگرگون شود،(مثلا گروه کاربری فعال)می توانیم از بخش امتیاز های کاربری بهره جوییم،اما در انین بخش که تنها می توانیم ستاره های مربوط به کاربران را سامانش(تنظیم)کنیم!!!
    و یک پرسش دیگر در مورد هک ها،بعضی هک ها،با وجود آنکه من آنها را بر روی سرور بارگرازی می کنم،اما باز هم زمانیکه می خواهم آن هار را اجرا کنم،ارور 404 می دهد که بر روی سرور موجود نیست!!!
    من یک گروه کاربری جدید ساخته ام با فرنام"دستیار آزمایشی انجمن"،اما شوربختانه هر کسی که بهتازگی هموند(عضو)می شود این فرنام برایش نمایان می شود،البته به ابزارهایی که در اختیار اینگروه کاربری است دسترسی ندارند!!!

با سپاس

سپاس ها
    834

New پاسخ : سوالات و مشکلات عمومی

با دروود
    سلام
    چند پرسش:
    در انجمن ما،در بالای رویه نخست،بخشی با نام "اطلاعیه انجمن"هست که می خواهم نوشته های آن را دگرگون کنم،اما نمی دانم که آیا این با بهره گیری از یک هک یا پلاگین است یا آنکه در قالب انجمن دستکاری شده است؟

احتمالا" هک هستش البته 99% هک هستش که با اسم forumhome anucment فکر کنم هست اگر تو املاش مشکل نداشته باشه.به تنظیمات اصلی انجمن برید و هکو انتخاب کنید تغییراتو اعمال کنید.

از شما درخواست یاری دارم،همچنین یک پرسش دیگر،کدهای شمارشگر بازدید کننگان را در کجای قابل انجمن بایستی گزارد؟(که در پاییین صفخه قرار بگیرد)

به قسمت جستجو در قالبها برید بعد قسمت footer قالبتونو جستجو کنید و بعد ویرایش کدو بزارید و ذخیره کنید.

و دیگری آنکه شما فرمودید برای آنکه بتوانیم گروه کاربری تعیین کنیم که اگر ارسالهای یک کاربری به حد مشخصی رسید خود به خود برچسب جلوی نام او دگرگون شود،(مثلا گروه کاربری فعال)می توانیم از بخش امتیاز های کاربری بهره جوییم،اما در انین بخش که تنها می توانیم ستاره های مربوط به کاربران را سامانش(تنظیم)کنیم!!!

در همون قسمت میتونید تعداد پست هم تعیین کنید توجه کنید که قبلش باید گروه کاربری مورد نظر ساخته و اونجا انتخاب بشه

و یک پرسش دیگر در مورد هک ها،بعضی هک ها،با وجود آنکه من آنها را بر روی سرور بارگرازی می کنم،اما باز هم زمانیکه می خواهم آن هار را اجرا کنم،ارور 404 می دهد که بر روی سرور موجود نیست!!!

تو مسیر درست اپلود نکردید یا مسیرو اشتباه میرید

من یک گروه کاربری جدید ساخته ام با فرنام"دستیار آزمایشی انجمن"،اما شوربختانه هر کسی که بهتازگی هموند(عضو)می شود این فرنام برایش نمایان می شود،البته به ابزارهایی که در اختیار اینگروه کاربری است دسترسی ندارند!!!

در همون قسمتی که نام کاربریو جستجو میکنید و بعد درجه میدید سمت راست یک قسمت هست با نام سمت کاربری که هر چیزی ه دوست داشتید مینویسید قبلشم که گروه کاربریو از سمت چپ بالا تعیین کردید در بالای همون گزینه سمت کاربر گزینه بله مدیریت کل سایت html را فعال کرده است بزارید یا روی دومی بعد بع قسمت انجمنها و مدیریتها برید کل بخشهای سایت میاد از منوی مقابل انتخاب مدیر یا اضافه کردن مدیر انتهاب کنید بعد ابزارهارو بدید و دخیره کنید

با سپاس

موفق باشید

021-22602917

7. 2 کاربر از پست مفید mr.behrooz سپاس کرده اند .

mr.bahram (08-29-2009), saeed25 (08-29-2009)

سپاس ها
    112
    سپاس شده 32 در 19 پست

در همون قسمتی که نام کاربریو جستجو میکنید و بعد درجه میدید سمت راست یک قسمت هست با نام سمت کاربری که هر چیزی ه دوست داشتید مینویسید قبلشم که گروه کاربریو از سمت چپ بالا تعیین کردید در بالای همون گزینه سمت کاربر گزینه بله مدیریت کل سایت html را فعال کرده است بزارید یا روی دومی بعد بع قسمت انجمنها و مدیریتها برید کل بخشهای سایت میاد از منوی مقابل انتخاب مدیر یا اضافه کردن مدیر انتهاب کنید بعد ابزارهارو بدید و دخیره کنید
    دروود و سپاس از یاری شما
    اما ببخشید،شوربختانه متوجه نشدم کجا را می فرمایید!!!
    و نیز هکی که فرمودید یافتم،اما شوربختانه هر لینکی که می خواهم بنویسیم،آغازش با آدرسش انجمنمان همسان می شود،مثلا:
    برای لینک گوگل اینگونه نوشته می شود:
    sarzaminparssian.net/google.com
    ویرایش توسط saeed25 : 08-29-2009 در ساعت 17:51

سپاس ها
    12
    سپاس شده 2 در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vesper نمایش پست ها
    یه مشکل داریم تو سایت نخواستم تاپیک جدا بزنم واسه همین اینجا میپرسم امیدوارم راهنماییم کنید
    بعضی از کاربران وقتی میرن تو اطلاعات شخصی شون و میخوان برن موضوعات مشترک شده این پیغام میاد که امکان پذیر نمیباشد

مشکل چیه ؟؟ از کجا میشه درستش کرد ؟؟؟
    ممنون میشم کامل راهنمایی بفرمایید
    پیشاپیش تنکس .
    نقل قول نوشته اصلی توسط lovely_boy نمایش پست ها
    تنظیمات گروه کاربری چک کنید گزینشو میبینید.
    دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون اما من رفتم تو تنظیمات گروه کاربری اما گزینه ای که مربوط به موضوعات مشترک شده باشه ندیدم
    ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید
    پیشاپیش تشکر .

سپاس ها
    834

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed25 نمایش پست ها
    دروود و سپاس از یاری شما
    اما ببخشید،شوربختانه متوجه نشدم کجا را می فرمایید!!!
    و نیز هکی که فرمودید یافتم،اما شوربختانه هر لینکی که می خواهم بنویسیم،آغازش با آدرسش انجمنمان همسان می شود،مثلا:
    برای لینک گوگل اینگونه نوشته می شود:
    sarzaminparssian.net/google.com
    نوع لینک توی کد روی _ablank بزارید

021-22602917

11. کاربر روبرو از پست مفید mr.behrooz سپاس کرده است .

saeed25 (08-30-2009)

سپاس ها
    834

نقل قول نوشته اصلی توسط vesper نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون اما من رفتم تو تنظیمات گروه کاربری اما گزینه ای که مربوط به موضوعات مشترک شده باشه ندیدم
    ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید
    پیشاپیش تشکر .

تنظیمات موضوعات مشترک شده

021-22602917

13. کاربر روبرو از پست مفید mr.behrooz سپاس کرده است .

saeed25 (08-30-2009)

سپاس ها
    112
    سپاس شده 32 در 19 پست

با دروود
    هکی (نمیدانم از اینجا دانلود کردم یاخیر)نصب کرده ام که در رویه ای جداگانه،به گونه زنده،ارسال ها را به انجمن نمایان می کند،live.php،اما می خواهم با یک دکمه به این رویه برویم،دکمه ای در کنار نوار بالای تارنما(مانند خانه،ویژگی های فردی..)چگونه این کار امکان پذیر است؟
    و نیز چگونه می توانیم نوع فونت،و یا رنگ نوشته های زیرنام کاربری در هر ارسال رادگرگون کنیم؟
    سپاس

سپاس ها
    834

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed25 نمایش پست ها
    با دروود
    هکی (نمیدانم از اینجا دانلود کردم یاخیر)نصب کرده ام که در رویه ای جداگانه،به گونه زنده،ارسال ها را به انجمن نمایان می کند،live.php،اما می خواهم با یک دکمه به این رویه برویم،دکمه ای در کنار نوار بالای تارنما(مانند خانه،ویژگی های فردی..)چگونه این کار امکان پذیر است؟
    و نیز چگونه می توانیم نوع فونت،و یا رنگ نوشته های زیرنام کاربری در هر ارسال رادگرگون کنیم؟
    سپاس
    هک بزارید واسه دانلود تا ببنیم چی هست
    برای نوع فونت و رنگ نوشتها به ترتیب به تنظیمات قالب برید و برای دومی postbit_legacy و گروههای کاربریو چک کنید در postbit_legacy اگر کدی برای رنگ بزارید برای همه همون رنگ میشه ولی اگر در تنظیمات گروه کاربری بزارید رنگ هر گروه رنگ کاربر میشه

021-22602917

16. کاربر روبرو از پست مفید mr.behrooz سپاس کرده است .

saeed25 (08-30-2009)

سپاس ها
    112
    سپاس شده 32 در 19 پست

با دروود و سپاس بی پایان ازشما
    پیرامون برچسب "دستیار آزمایشی"که گفتم هر کسی هموند می شود این فرنام برایش می آید،من می خواهم تنها برای گروه کاربری ویژه ای این فرنام باشد و نه برای همه!!
    (فایل به پیوست ارسال شد)
    برای ارسای جستار با این پیام مواجه می شوم:
    the number of tags you tried to add to this thread exceeded the maximum number of tags by 13.
    مشکل از کجا است؟
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    • نوع فایل: zip h_live.zip (18.2 کیلو بایت, 0 نمایش)
    ویرایش توسط saeed25 : 08-30-2009 در ساعت 16:51

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع