صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: آموزش کار کردن با گزارش پست خلاف

سپاس ها
    24
    سپاس شده 150 در 34 پست

پیش فرض آموزش کار کردن با گزارش پست خلاف

سلام خوب تو تمام [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]های [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] یه قسمت در پست بیت ایجاد میشه برای گزارش پست خلاف که کارش اینه که کاربران دیگه میتونن پست هایی رو که خلاف قوانین سایتتون هست به شما گزارش کنن برای مثال تو هیمن وبی اسکین با کلیک روی شما میتونید گزارش پست خلاف رو آقا بهرام بدید چیز خوبیه ولی یه سری تنظیمات میخواد و گرنه کار نمیکنه نحوه فعال کردن

خوب اول باید یه انجمن برای این کار بسازید مثلا تو قوانین سایت یه زیر شاخه بسازید با عنوان گزارشات پست خلاف یا هر چی دلتون می خواد بعد به این مسیر برید "تنظیمات سیستم /تنظیمات تخلف کاربری و گزارش پست "
    تو قسمت
    انجمن مذاکره در مورد تخلف کاربری اونا نجمن زیر شاخه رو که ما فرض کردیم نامش رو گزارشات پست خلاف انتخاب کنید
    "انجمن مذاکره برای گزارش پست" هم همون انجمن رو انتخاب کنید
    "نام کاربری گزارش دهنده پست" اینم خالی باشه بهتره چون متوجه میشید که کی این رو "گزارش کرده ارسال ایمیل هنگام گزارش پست " تو این قسمت هم اگه دوست نداشتید انجمن خاصی داشته باشید این رو فعال کنید که بهتره روی ایمیل به مدیر کل و مدیران تنظیم شده باشه

از این به بعد هر کی روی گزارش پست خلاف کلیک کنه یه تاپیک به اون بخش گزارشات پست خلاف اضاف میشه راستی بهتره دسترسی رو محدود به مدیران و مدیر کل کنید

موفق و شاد باشید سوالی بود در خدمتم

2. 8 کاربر از پست مفید kavehch سپاس کرده اند .

abdollahpor (01-04-2013), Ahmadreza_b (03-30-2010), firoz (01-08-2012), Hassan20 (03-12-2010), Mehdi3047 (06-04-2010), mr.bahram (02-14-2009), mr.yashar (08-16-2009), VBSEO (02-14-2009)

سپاس ها
    38
    سپاس شده 31 در 20 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش کار کردن با گزارش پست خلاف

یک سوال برای من پیش اومده من می خوام وقتی وقتی می خواهیم تذکر رو گزارش کنیم درصد گزارش بره توی پست بیت و همینطور توی پروفش نشون بده که چند در صد تخلف گرفته آیا هکی یا تنظماتی داره مرسی

سپاس ها
    3,278
    سپاس شده 22,485 در 9,396 پست

من با سیستم امتیاز های وی بی کار نکردم ( این شامل سیستم امتیاز ها میشه )
    باید شما توی تنظیمات سیستم قسمت تنظیمات نمایش یک موضوع بخش تلخفات و فعال کنید ( فکر کنم البته )
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

5. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

HoseinBallack13 (12-20-2011)

سپاس ها
    38
    سپاس شده 31 در 20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.bahram نمایش پست ها
    من با سیستم امتیاز های وی بی کار نکردم ( این شامل سیستم امتیاز ها میشه )
    باید شما توی تنظیمات سیستم قسمت تنظیمات نمایش یک موضوع بخش تلخفات و فعال کنید ( فکر کنم البته )
    آقا بهرام این بخش رو الان اکتیو کردم باید الان توی پست بیت تخلف ها باید به نمایش در بیاد که نمیاد
    یک مشکلی که داریم اینکه وقتی از کنترل پنل مدیر آقا بهرام تخلفات کاربری اونجا می خواهیم تخلفی رو ثبت بکنیم فقط امتیاز رو میاره امتیاز منفی هم نمی تونیم بدیم نمی دونم چی کار کنم چون اینجوری تذکر اصلا فایده نداره

سپاس ها
    3,278

توی گروه کاربری بخش امتیاز و تخلف کاربران و فعال کنید
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    9
    سپاس شده 0 در 0 پست

ببخشید ..من تو گروه های کار تنظیم کردم ....قسمت مجوزهای ثبت تخلفات کاربری همرو رو بله قرار دادم ..قسمت تنظیمات تخلف کاربری & گزارش پست رو هم تنظیم کردم ....ولی تو پایین پست هام ...ون آیکن گزارش پست خلاف نیومده ..و نیست . البته این فقط تو پست های معمولی سایتم نشون داده نمیشه . و من که از articles استفاده میکنم تو اون که پست میدن این گزینه نشون داده میشه .. چیکار کنم ..ممنون :

اینم از سایتم :
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]

سپاس ها
    3,278

نقل قول نوشته اصلی توسط abdollahpor نمایش پست ها
    ببخشید ..من تو گروه های کار تنظیم کردم ....قسمت مجوزهای ثبت تخلفات کاربری همرو رو بله قرار دادم ..قسمت تنظیمات تخلف کاربری & گزارش پست رو هم تنظیم کردم ....ولی تو پایین پست هام ...ون آیکن گزارش پست خلاف نیومده ..و نیست . البته این فقط تو پست های معمولی سایتم نشون داده نمیشه . و من که از articles استفاده میکنم تو اون که پست میدن این گزینه نشون داده میشه .. چیکار کنم ..ممنون :

اینم از سایتم :
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    در توضیحاتی که در پست اول امده هیچ اشاره ای به کارهایی که کرده اید نیامده !!!
    شما مراحلی که طی کردید را در نظر نگیرید و طبق اموزش در پست اول پیش برید
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    9
    سپاس شده 0 در 0 پست

خوب اول باید یه انجمن برای این کار بسازید مثلا تو قوانین سایت یه زیر شاخه بسازید با عنوان گزارشات پست خلاف یا هر چی دلتون می خواد بعد به این مسیر برید "تنظیمات سیستم /تنظیمات تخلف کاربری و گزارش پست "تو قسمت انجمن مذاکره در مورد تخلف کاربری اونا نجمن زیر شاخه رو که ما فرض کردیم نامش رو گزارشات پست خلاف انتخاب کنید
    "نام کاربری گزارش دهنده پست" اینم خالی باشه بهتره چون متوجه میشید که کی این رو "گزارش کرده ارسال ایمیل هنگام گزارش پست " تو این قسمت هم اگه دوست نداشتید انجمن خاصی داشته باشید این رو فعال کنید که بهتره روی ایمیل به مدیر کل و مدیران تنظیم شده باشه
    اینارو تنظیم کردم ..من ...اینا درستن ..فقط همون آیکن نمیاد .الان زیر پست های من ...باید ..گزارش پست و اضافه کردن اخطار برای.. وافزودن به شهرت این کاربر باشه که اینا هر سه تاشون نیستن ... ولی تو قسمت articles اینا همه زیر پست ها هستن .....اینم تصاویرم :

- - - Updated - - -

خوب اول باید یه انجمن برای این کار بسازید مثلا تو قوانین سایت یه زیر شاخه بسازید با عنوان گزارشات پست خلاف یا هر چی دلتون می خواد بعد به این مسیر برید "تنظیمات سیستم /تنظیمات تخلف کاربری و گزارش پست "تو قسمت انجمن مذاکره در مورد تخلف کاربری اونا نجمن زیر شاخه رو که ما فرض کردیم نامش رو گزارشات پست خلاف انتخاب کنید
    اینارو تنظیم کردم ..من ...اینا درستن ..فقط همون آیکن نمیاد .الان زیر پست های من ...باید ..گزارش پست و اضافه کردن اخطار برای.. وافزودن به شهرت این کاربر باشه که اینا هر سه تاشون نیستن ... ولی تو قسمت articles اینا همه زیر پست ها هستن .....اینم تصاویرم :

سپاس ها
    3,278

نقل قول نوشته اصلی توسط abdollahpor نمایش پست ها

- - - Updated - - -

آدرس سایت خودتون را در اینجا قرار بدید
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

12. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

abdollahpor (01-04-2013)

سپاس ها
    9
    سپاس شده 0 در 0 پست

آدرس سایتو گذاشتم .[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع