داشتن طراحی سایت بی نظیر
[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
داشتن طراحی سایت بی نظیر : در دنیای تجارت الکترونیک در دست داشتن یک طراحی سایت که از لحاظ ظاهری مورد پسند اکثریت کاربران باشد مهم ترین علت موفقیت به حساب می آید . در ابتدا برای شما کاربران عزیز تعریفی از یک وب سایت مفید و کاربر پسند را خواهیم داشت . در واقع وب سایتی خوب و تاثیرگذار می باشد که کلیه ی اطلاعات درباره ی خدمات و محصولات را دارا بوده و این اطلاعات را به گونه ای در اختیار کاربران و بازدیدکنندگان قرار دهد که بازدید آن ها منجر به خرید شود . [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] این کسب و کار ها در راستای فروش محصولات و کالا ها انجام می شود و مطالبی که در اختیار کاربران قرار گرفته می شود کاملا مرتبط با این کالا ها می باشد و موجب توضیحاتی درباره ی امکانات و خدمات آن کسب وکار خواهد شد .
برای در دست داشتن یک [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]خوب دقت در نحوه ی انجام مراحل طراحی و تولید محتوای کاربردی بسیار با اهمیت می باشد . به بیان ساده تر یک وب سایت موفق بر پایه ی دو مورد ذکر شده استوار می باشد . در آغاز یک وب سایت طراحی می گردد و بعد نوبت به نحوه ی مدیریت آن وب سایت می رسد .


بخش طراحی وب سایت :

در این بخش لازم به ذکر است بدانید که می بایست هر کاراکتری که موجب آزار و سردرگمی کاربران می شود را حذف نمایید . در ادامه به تحلیل و بررسی 2 نکته خواهیم پرداخت که با رعایت آن ها می توانید به وب سایتی کاربردی و خوب دست یابید .


تاثیر استفاده از موسیقی در طراحی سایت :

اگر مدیریت یک وب سایت به پخش موسیقی در سایت علاقه داشته باشد می بایست در صفحات مختلف [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]از موسیقی های متفاوت استفاده نماید زیرا وجود تنها یک موسیقی در تمامی صفحات سایت می تواند کاربران را فراری دهد .


فونت استفاده شده در طراحی سایت :

در یک پروژه ی [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]نوع فونت به کار رفته از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . به بیان دیگر علت اصلی مراجعه کاربران به یک وب سایت مطالعه ی محتوا می باشد بر همین اساس می توان متوجه میزان اهمیت فونت مطالب شد .


تاثیر کاراکتر های طراحی سایت در رتبه بندی گوگل
[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]طراحی سایت

تاثیر کاراکتر های [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]در رتبه بندی گوگل : اگر در زمینه ی رتبه بندی وب سایت ها در موتور های جستجو تحقیق انجام نموده باشید قطعا راجع به مولفه های موثر در این رتبه بندی ها مطالبی را مشاهده نموده اید . در واقع رتبه بندی های موتور های جستجو گر بر اساس این کاراکتر ها صورت می گیرد بر همین اساس مقاله ی امروز را به بررسی برخی از این کاراکتر ها اختصاص داده ایم .

طراحی سایت و کلمات کلیدی دامنه سایت :
یکی از کاراکتر های موثر در رتبه بندی وب سایت کلمات کلیدی به کار رفته در دامنه ی وب سایت می باشد . دامنه ای که از کلمه کلیدی اصلی وب سایت در ابتدای آن استفاده شده است می توانند در جایگاه آن وب سایت تاثیر گذار باشد .

[برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] و عمر دامنه ی سایت :
بر اساس بیانیه های منتشر شده از سوی شرکت بزرگ گوگل ، عمر طراحی سایت هایی که دامنه های آن ها از روش های doorway استفاده می نمایند کمتر از 1 سال می باشند اما وب سایت هایی که دامنه های آن ها قدیمی تر باشد از این تکنیک ها استفاده نمی کنند .

طراحی سایت

طراحی وب سایت و چگالی عبارات کلیدی :
وجود این کاراکتر برای گوگل بسیار مفید خواهد بود اما می بایست بدانید که استفاده بیش از حد از کلمه کلیدی به طراحی وب سایت تان لطمه وارد می نماید .

سرعت لود طراحی سایت :
موتور های جستجو گر گوگل و بینگ اهمیت بالایی برای سرعت بارگذاری یک وب سایت قائل می باشند . ربات های این دو وب سایت قادر به سنجش سرعت سایت شما آن هم به آسانی می باشند .

به کار گیری canonical در طراحی سایت :
به کار گیری canonical موجب می شود موتور جستجو گر گوگل محتوای چندتایی سایت شما را شناسایی نماید .

بهینه سازی عکس ها در طراحی وب سایت :
انجام این امر موجب ارسال سیگنال های مناسب از طراحی وب سایت شما به گوگل خواهد شد .

استفاده از عبارات کلیدی طراحی سایت در h1,h2,h3 :
استفاده از عبارات کلیدی در تگ های H می تواند یک سیگنال ضعیف را برای وب سایت گوگل ارسال کند این قضیه را MOZ ثابت کرده است.