نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: صرف بیش از حد منابع

سپاس ها
    20
    سپاس شده 13 در 13 پست

پیش فرض صرف بیش از حد منابع

سلام وقتتون به خیر

تا به حال روی انجمنم بهینه سازی بسیار زیادی انجام داده م. بهینه سازی هم از لحاظ سئو و هم مصرف منابع سایت و سرعت سایت. از [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] نیز استفاده کردیم ولی متاسفانه سایت با مشکل برخورد و از سمت سرور به دلیل مصرف بیش از حد منابع بسته شد به همین دلیل وی بی سئو را حذف کردم و dbseo را نصب کردم و در کنارش DragonByte vboptimize و مدت زیادی هم با آن مشکلی نداشتم تا اینکه مجددا با افزایش بازدید در سایت هاست ما از منابع بیش از حد مجاز استفاده کرد و باعث بسته شدن سایت شد. آیا با شرایط موجود به نظر شما راه حلی وجود دارد که بتوان از لحاظ مصرف منابع سایت را بهینه کرد؟

با تشکر

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض پاسخ : صرف بیش از حد منابع

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim777 نمایش پست ها
    سلام وقتتون به خیر

تا به حال روی انجمنم بهینه سازی بسیار زیادی انجام داده م. بهینه سازی هم از لحاظ سئو و هم مصرف منابع سایت و سرعت سایت. از وی بی سئو نیز استفاده کردیم ولی متاسفانه سایت با مشکل برخورد و از سمت سرور به دلیل مصرف بیش از حد منابع بسته شد به همین دلیل وی بی سئو را حذف کردم و dbseo را نصب کردم و در کنارش DragonByte vboptimize و مدت زیادی هم با آن مشکلی نداشتم تا اینکه مجددا با افزایش بازدید در سایت هاست ما از منابع بیش از حد مجاز استفاده کرد و باعث بسته شدن سایت شد. آیا با شرایط موجود به نظر شما راه حلی وجود دارد که بتوان از لحاظ مصرف منابع سایت را بهینه کرد؟

با تشکر
    ممکن هست منابعی که سایت شما استفاده می کنه طبیعی هست و سروری که هاست شما درونش هست ضعیف و یا سایت های دیگری میزبانی می کند که انها منابع زیاد مصرف می کنن
    در کل شما به مسئول سرور بگید لوگ وب سرور را برسی کند و تا مشخص شود دقیق از کدام اسکریپت منابع زیاد استفاده می شود
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    20
    سپاس شده 13 در 13 پست

سلام

ممنون از راهنماییتون

طبق لاگ ارسالی از سمت سرور mysql و فایل dbseo.php منابع بیش از حد مصرف میکند.

بهینه سازی جداول دیتابیس رو انجام دادم البته این کار را چند وقت یکبار انجام میدهم.

به نظر شما کار دیگه ای وجود داره که من انجام بدم و شرایط بهبود پیدا کنه؟

سپاس ها
    3,268

سلام

ممنون از راهنماییتون

طبق لاگ ارسالی از سمت سرور mysql و فایل dbseo.php منابع بیش از حد مصرف میکند.

بهینه سازی جداول دیتابیس رو انجام دادم البته این کار را چند وقت یکبار انجام میدهم.

به نظر شما کار دیگه ای وجود داره که من انجام بدم و شرایط بهبود پیدا کنه؟

مقدار حجم دیتابیس و رکورد های دیتابیس و بزرگ ترین تیبل های دیتابیس دارای چه مقدار رکورد هستند ؟
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    20
    سپاس شده 13 در 13 پست

حجم کل دیتابیس 246 مگابایت است. کل رکوردهای دیتابیس 1153964 است. بزرگترین جدول دیتابیسم مال dbseo که حجمش 40 مگ و 43816 تا رکورد داره و نوعش هم myISAM است. چندتا جدول دیگه هم که حجمش خیلی بالاست 33 مگ - 29 مگ- 21 مگ و رکورد هاشون حدود 50 هزار تاست. از پشتیبانی لاگی که فرستادند این بود که mysql و dbseo خیلی منابع مصرف میکنند.

ممنون از اینکه وقت میذارید.

سپاس ها
    3,268

حجم کل دیتابیس 246 مگابایت است. کل رکوردهای دیتابیس 1153964 است. بزرگترین جدول دیتابیسم مال dbseo که حجمش 40 مگ و 43816 تا رکورد داره و نوعش هم myISAM است. چندتا جدول دیگه هم که حجمش خیلی بالاست 33 مگ - 29 مگ- 21 مگ و رکورد هاشون حدود 50 هزار تاست. از پشتیبانی لاگی که فرستادند این بود که mysql و dbseo خیلی منابع مصرف میکنند.

ممنون از اینکه وقت میذارید.
    من فکر می کنم منابعی که سایت شما میخواد استفاده کنه باتوجه به نوع رکوردها و پردازش اسکریپت طبیعی هست و باید برای رفع راه حل یا هاست اشتراکی با منابع سرور قوی تهیه کنید و یا به سرور مجازی کوچ کنید
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سپاس ها
    20
    سپاس شده 13 در 13 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.bahram نمایش پست ها
    من فکر می کنم منابعی که سایت شما میخواد استفاده کنه باتوجه به نوع رکوردها و پردازش اسکریپت طبیعی هست و باید برای رفع راه حل یا هاست اشتراکی با منابع سرور قوی تهیه کنید و یا به سرور مجازی کوچ کنید

خیلی خیلی ممنونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع