نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل عجیب دیتابیس

سپاس ها
    6
    سپاس شده 3 در 3 پست

پیش فرض مشکل عجیب دیتابیس

سلام

دو سه روز پیش هاست جدیدی خریداری کردم و یک بک آپ از دیتابیسم گرفتم و به مدیر سرور دادم تا عملیات انتقال رو انجام دهند...
    منتهی گفتند که موقع ریستور با این ارور مواجه شدند:

ERROR 1064 (42000) at line 69: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ''vbulleti' at line 1

با کلی امتحان کردن های مکرر و بک آپ های چند باره، بالاخره ریستور انجام شد...
    اما بعدش 90٪ هک ها به مشکل برخورد و مدام این ارور در هنگام استفاده از هک ها (مثلاً هک تشکر) ظاهر می شد:

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/qalamr/domains/qalamro.ir/public_html/includes/init.php on line 55 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/qalamr/domains/qalamro.ir/public_html/includes/init.php on line 107 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/qalamr/domains/qalamro.ir/public_html/includes/init.php on line 111 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/qalamr/domains/qalamro.ir/public_html/includes/init.php on line 119 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/qalamr/domains/qalamro.ir/public_html/includes/init.php on line 130 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/qalamr/domains/qalamro.ir/public_html/includes/init.php on line 134 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/qalamr/domains/qalamro.ir/public_html/includes/init.php on line 142 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/qalamr/domains/qalamro.ir/public_html/includes/init.php on line 211 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/qalamr/domains/qalamro.ir/public_html/includes/init.php on line 389 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/qalamr/domains/qalamro.ir/public_html/includes/class_core.php on line 2552

تمام هک ها رو غیرفعال کردم و دوباره فعال کردم اما مشکل برطرف نشد...
    بعضی از دوستان گفتند دوباره فایل های اصلی [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] 3.8.7 رو بگیرم و روی فایل های خودم Replace کنم تا مشکل رفع بشه...

اینکار رو هم انجام دادم ولی بازم بی نتیجه بود و مشکل همچنان پابرجاست...

=-=-=-=-=-=-=

در حال حاضر واقعاً مستأصل شدم و نمی دونم چه کاری باید انجام بدم تا این دیتابیس دست از سرم برداره...!
    از دوستان عزیز (به ویژه بهرام خان) به شدت تقاضای کمک دارم...

- - - Updated - - -

نکته دیگه ای که وجود داره این هست که برای سبک کردن دیتابیس، اقدام به انتقال فایل های پیوست و آواتار و غیره از دیتابیس به هاست کردم...
    حجم این فایل ها در حدود 600 مگابایت بود...

اما بعد از چک کردن دوباره دیتابیس دیدم که تغییری در حجم دیتابیس به وجود نیومده و همون حجم سابقش (900 مگابایت) دست نخورده باقی مونده...!

کلاً نمی دونم این چه مصیبتی هست که گریبانگیر دیتابیسم شده و معلوم هم نیست چه راهی برای رفعش وجود داره...

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل عجیب دیتابیس

هاست شما بصورت اشتراکی هست یا سرورمجازی
    اگر خواستید می تونم بر روی سرور خودم انتقال بدم و تست بزنم ببینم انتقال پیدا می کنه یا خیر
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

3. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

Mirgholami (08-30-2013)

سپاس ها
    6
    سپاس شده 3 در 3 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل عجیب دیتابیس

من از هاست ابری پارس پک استفاده می کنم...
    یک پیغام خصوصی برای شما فرستادم تا اطلاعات هاستم رو بگیرید...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)