نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: راهنمایی در انتخاب ویبلتین

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

پیش فرض راهنمایی در انتخاب ویبلتین

سلام من در محیط کارم تصمیم گرفتم یک فروم جهت آموزش کاربران راه اندازی کنم مسئله ای که هست چون اطلاعات که رو این فروم بار گزاری میشود تقریبا مطالب مهمی هستن خیلی مهم هست که بک آپ مناسبی از انها داشته باشم از طرفی اصلا تصمیم ندارم رو هاست بزارم برنامرو یعنی میخام با تنظیم iis در یک شبکه داخلی مورد استفاده همه کاربران قرار دهم حالا سوال این است 1- برنامه ای که به شکل رایگان دانلود میشه این امنیتو داره که این اطلاعاتو حفظ کنه؟ 2- بک آپ گیری ونگهداری آن مطمئن هست .یک نسخه ای که دوستان تست کردن و مشکلی هم نداره معرفی میکنید من چند تا نسخه از همین سایت دانل.د کردم مثلا 4.2 ولی همه این نسخه هایی که گرفتم در ابتدای نصب ارور دارن یا در مرحله سوم مثلا همون .ورزن 4.2 در ابندای نصب مانند تصویر ضمیمه ارور دارد با تشکر
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست untitled.png  

سپاس ها
    3,268
    سپاس شده 22,446 در 9,367 پست

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در انتخاب ویبلتین

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.admin نمایش پست ها
    سلام من در محیط کارم تصمیم گرفتم یک فروم جهت آموزش کاربران راه اندازی کنم مسئله ای که هست چون اطلاعات که رو این فروم بار گزاری میشود تقریبا مطالب مهمی هستن خیلی مهم هست که بک آپ مناسبی از انها داشته باشم از طرفی اصلا تصمیم ندارم رو هاست بزارم برنامرو یعنی میخام با تنظیم iis در یک شبکه داخلی مورد استفاده همه کاربران قرار دهم حالا سوال این است 1- برنامه ای که به شکل رایگان دانلود میشه این امنیتو داره که این اطلاعاتو حفظ کنه؟ 2- بک آپ گیری ونگهداری آن مطمئن هست .یک نسخه ای که دوستان تست کردن و مشکلی هم نداره معرفی میکنید من چند تا نسخه از همین سایت دانل.د کردم مثلا 4.2 ولی همه این نسخه هایی که گرفتم در ابتدای نصب ارور دارن یا در مرحله سوم مثلا همون .ورزن 4.2 در ابندای نصب مانند تصویر ضمیمه ارور دارد با تشکر
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] برنامه ای نیست که رایگان باشد ، ان چیزی که بصورت رایگان دانلود می کنید کرک شده هست و تمام امکانات برنامه اصلی را دارد و از نظر موارد مانند نسخه اصلی میباشد ، مورد دوم که اشاره کردید خطا میده ، به نظر من از نسخه مجازی ساز شما هست ، ان را تغییر دهید و تست کنید و برای تست فایروال سیستم را نیز غیر فعال کنید
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

3. 2 کاربر از پست مفید mr.bahram سپاس کرده اند .

davood01 (07-12-2013), dostanforumes (07-13-2013)

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

با تشکر از شما انتظارشو نداشتم انقد زود جواب بدین .واقعا ممنون . جناب بهرام خان حالا کدوم نسخه رو شما پیشنهاد میکنید و در مورد بک آپ هم اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم

سپاس ها
    3,268

نسخه 4.2.0 و 4.2.1 خوب هست
    در مورد بک آپ گیری چون شما میخواید در یک سرور لوکال این کار را انجام بدید روش های گوناگونی هست
    هم میتونید از فایل ها کپی بگیرید یعنی فلدر www و mysql را جدا گانه یک جا نگه دارید
    فلدر data مربوط به دیتابیس شما می باشد که با نام دیتابیس شما مثلا forum مشخص شده هست
    دوستان و همکاران عزیز

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

6. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

dostanforumes (07-13-2013)

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

با راهنمایی شما مراحل اولیه انجام شد یعنی ویبلتین ورزن 4.2 رو نصب کردم دیتابیس هم کانفیگ شد وارد پنل میدیرتی هم شدم حالا در اینجا وقتی روی [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] کلیک میکنم ارور زیر رو میبینم

Fatal error: Call to undefined function print_stop_message() in C:\Program Files\EasyPHP 2.0b1\www\kian\includes\functions.php on line 8670 آیا نیاز به تنظیم خاصی در پنل مدیرتی دارم یا از ورژن easyphp هست؟ چون هیچ اروری تا اینجا نداشتم از ورژن EasyPHP-2.0b1 استفاده کردم

سپاس ها
    3,268

این نسخه را دانلود و استفاده کنید
    توجه داشته باشید نسخه قبلی را حذف و فایل های آن را کامل دلیت کنید
    [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

9. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

با تشکر از شما بهرام خان تو فروم این فروم [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] اون قسمتی که کادر زرد رنگ داره و لینک های مختلف داره(پایین تبلیغات) تنظیماتش کجاست و اینکه من از فارسی ساز شما استفاده کرده ایا امکان تغییر فونت یا سایزش هست یکم سایزش کوچیک هست یا تاپیک ها فونتشو tahoma نیست

سپاس ها
    3,268

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.admin نمایش پست ها
    با تشکر از شما بهرام خان تو فروم این فروم [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] اون قسمتی که کادر زرد رنگ داره و لینک های مختلف داره(پایین تبلیغات) تنظیماتش کجاست و اینکه من از فارسی ساز شما استفاده کرده ایا امکان تغییر فونت یا سایزش هست یکم سایزش کوچیک هست یا تاپیک ها فونتشو tahoma نیست
    فونت مربوط به [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید] هست و باید استایل و ویرایش کنید ، اموزش درون سایت هست
    این لینک هم که دادید ، بخش اطلاعیه هست که درون تنظیمات ادمین میشه فعال کرد
    دوستان و همکاران عزیز

09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

12. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)