صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: سوال در مورد مجوزهای انجمن

سپاس ها
    8
    سپاس شده 4 در 3 پست

پیش فرض سوال در مورد مجوزهای انجمن

سلام نمیدونم این سوال پیش پا افتاده هست یا خیر

ببینید من میخام در کنار انجمنم که عمومی هست یک بخش از انجمنم را اختصاصی کنم طوری که فقط سه یا چهار نفر بتونن به اون دسترسی داشته باشند

مثلا فرض کنید یک بخش از انجمن برای پرسنل بایگانی اداره می باشد نمی خواهم دیگر افراد اداره مثلا پرسنل مالی بتوانند به آن ورود کنند و از طرفی رییس اداره بتواند به همه جا دسترسی داشته باشد$

ذکر این نکته شاید ضروری باشد که من خودم می توانم برای آنها نام کاربری ایجاد کنم و به آنها تحویل دهم ولی اگر اینطور نباشد بهتر است ضمنا انجمن لوکال هست

2. کاربر روبرو از پست مفید seagate_2163 سپاس کرده است .

Bir-Music (03-29-2013)

سپاس ها
    10
    سپاس شده 4 در 3 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد مجوزهای انجمن

درود
    ادمین سی پی> انجمنها و مدیریت> در زیر منو انجمن مربوطه انتخاب -ویرایش مجوزها--- ویرایش سریع مجوزها(لینکهای بالایی)--->
    گوههای که میخواید دسترسی داشته باشند همه بله گروههایی که میخواید دسترسی نداشته باشند همه خیر.

4. کاربر روبرو از پست مفید masoud_bh سپاس کرده است .

Bir-Music (03-29-2013)

سپاس ها
    8
    سپاس شده 4 در 3 پست

$با تشکر اخه مشکلی که دارم اینه من نمی تونم گروه درست کنم هر وقت می خوام یه گروه اضافه کنم خطای دیتابیش می ده که در ضمیمه مشخص کردم
    البته وقتی می خوام گروه کاربری درست کنم یه مقدار از گزینه های لیست نیست که تو عکس مشخصه
    ایراد از کجاست

ورژن ویبو 4.2 پچ 3 هست
    راستی آیا می شود این مجوز را به جای داده به گروه ها به فرد فرد خاصی داد یا از فرد خاصی در همان گروه گرفت؟
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست 1.jpg   2.jpg  
    ویرایش توسط seagate_2163 : 03-29-2013 در ساعت 19:20

سپاس ها
    10
    سپاس شده 4 در 3 پست

$با تشکر اخه مشکلی که دارم اینه من نمی تونم گروه درست کنم هر وقت می خوام یه گروه اضافه کنم خطای دیتابیش می ده که در ضمیمه مشخص کردم
    فک کنم شما با نصب وی بی مشکل داشتین - این رو از کسایی که وارد هستند بپرسین

راستی آیا می شود این مجوز را به جای داده به گروه ها به فرد فرد خاصی داد یا از فرد خاصی در همان گروه گرفت؟
    یعنی این که فقط اون 1 نفر بتونه وارد انجمن اختصاصی بشه؟؟

سپاس ها
    3,278
    سپاس شده 22,478 در 9,390 پست

شما میتوانید هم از طریق گروه کاربری این کار را انجام بدید و هم میتوانید از این را
    در مجوزهای انجمن تمام گروه هارا ببندید تا مشاهده نداشته باشند برای ان انجمن سپس به پروفایل کاربر درون ادمین سایت برید و در بخش اپشن ان مجوزاختیارات یوزر را ویرایش کنید و نسبت به ان انجمن ازاد کنید تا بتواند مشاهده و یا کاری که میخواد را انجام دهد
    در خصوص ساخت گروه کاربری نیز شما ارور دیتابیس را کامل قرار دهید تا برسی و راهنمایی کنیم
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

8. کاربر روبرو از پست مفید mr.bahram سپاس کرده است .

Bir-Music (03-29-2013)

سپاس ها
    8
    سپاس شده 4 در 3 پست

اره هدفم اینه من میخام بخش انتقادات به ریاست راه بندازم طوری که دیگران فقط بتونن در اون بخش پست بفرستند و نتوانند پیتهای دیگر را مشاهده کنند و ریاست و یا چند نفر خاص بتوانند پست ها را ببینند
    در نوع پیشرفته ترش من میخام طوری باشه ریاست نفهمه که این پست رو فرستاده فقط مطلب ارسالیش رو بتونه بخونه

در مورد اشکالی که ظاهر شده

من همه جای ویبوم داره درست کار می کنه نمی دونم چرا اینجاش اینطوری شده تازه امروز متوجه شدم این قسمت اوضاش خرابه ضد حال خوردم اساسی هک ها را هم غیر فعال کردم زبانها رو هم پاک کردم اما انگار نه انگار این مشکل وجود داره
    دیگه حال نصب یه ویبودیگه رو ندارم این ویبو رو هم آقابهرام معرفی کرده بود و من نصب کردم

سپاس ها
    444
    سپاس شده 146 در 84 پست

من همه جای ویبوم داره درست کار می کنه نمی دونم چرا اینجاش اینطوری شده تازه امروز متوجه شدم این قسمت اوضاش خرابه ضد حال خوردم اساسی هک ها را هم غیر فعال کردم زبانها رو هم پاک کردم اما انگار نه انگار این مشکل وجود داره
    دیگه حال نصب یه ویبودیگه رو ندارم این ویبو رو هم آقابهرام معرفی کرده بود و من نصب کردم
    دوست عزیز همونطور که خود آقا بهرام هم گفتن ، لطف کنید ، ارور database رو جداگانه و کامل قرار بدهید ، از طریق عکس نمیشه چیزی متوجه نشد.

سپاس ها
    8
    سپاس شده 4 در 3 پست

تشکر میکنم از همکاری دوستان واقعا شرمنده دوستانم
    ایا می توانم کاری کنم که اطلاعات کسی که پست انتقادات رو میفرستد نشان داده نشه یعنی رییس نفهمه که انتقاد از کی بوده؟

مشکل ارور هم بصورت زیر است
    Database error in vBulletin 4.2.0:

Invalid SQL:

### INSERT QUERY GENERATED BY fetch_query_sql() ###
    INSERT INTO usergroup
    $$$$(`title`, `description`, `usertitle`, `opentag`, `closetag`, `passwordexpires`, `passwordhistory`, `ispublicgroup`, `canoverride`, `mgc_cb_evo_permissions`, `mgc_cb_evo_refreshrate`, `mgc_cb_evo_nbmsg_show`, `mgc_cb_evo_nbmsg_perday_show`, `mgc_cb_evo_nbthreads_perday_show`, `mgc_cb_evo_max_chats_perday`, `forumpermissions`, `genericpermissions`, `attachlimit`, `pmquota`, `pmpermissions`, `pmsendmax`, `pmthrottlequantity`, `calendarpermissions`, `wolpermissions`, `adminpermissions`, `genericpermissions2`, `genericoptions`, `profilepicmaxwidth`, `profilepicmaxheight`, `profilepicmaxsize`, `avatarmaxwidth`, `avatarmaxheight`, `avatarmaxsize`, `signaturepermissions`, `sigpicmaxwidth`, `sigpicmaxheight`, `sigpicmaxsize`, `sigmaxrawchars`, `sigmaxchars`, `sigmaxlines`, `sigmaxsizebbcode`, `sigmaximages`, `sigmaxvideos`, `albumpermissions`, `albumpicmaxwidth`, `albumpicmaxheight`, `albummaxpics`, `albummaxsize`, `usercsspermissions`, `visitormessagepermissions`, `socialgrouppermissions`, `maximumsocialgroups`, `groupiconmaxsize`, `vbblog_general_permissions`, `vbblog_customblocks`, `vbblog_custompages`, `vbblog_entry_permissions`, `vbblog_comment_permissions`)
    VALUES
    $$$$('بایگانی', '', '', '', '', '', '', '0', '0', '0', '', '', '', '', '', '651271', '2626563', '1000000', '0', '0', '5', '', '0', '1', '0', '0', '41', '100', '100', '25000', '50', '50', '20000', '0', '', '', '', '', '', '', '7', '', '', '0', '', '', '', '', '0', '0', '0', '', '', '0', '', '', '0', '0');

MySQL Error : Unknown column 'mgc_cb_evo_permissions' in 'field list'
    Error Number : 1054
    Request Date : Thursday, March 28th 2013 @ 03:50:07 PM
    Error Date : Thursday, March 28th 2013 @ 03:50:07 PM
    Script : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    Referrer : [برای مشاهده لینک ها عضو سایت شوید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک کنید]
    IP Address : 10.243.11.70
    Username : seagate_2163
    Classname : vB_Database
    MySQL Version : 5.5.27

سپاس ها
    444
    سپاس شده 146 در 84 پست

Seagate عزیز

در مورد ارور Database باید بگم که مشکل از هک mgc chatbox هست .
    کلاً پاکش کنید ( از هاست هم همینطور )

ایا می توانم کاری کنم که اطلاعات کسی که پست انتقادات رو میفرستد نشان داده نشه یعنی رییس نفهمه که انتقاد از کی بوده؟
    خیر دوست عزیز ، همچین چیزی امکان پذیر نیس

13. 2 کاربر از پست مفید Bir-Music سپاس کرده اند .

mr.bahram (03-30-2013), seagate_2163 (03-30-2013)

سپاس ها
    8
    سپاس شده 4 در 3 پست

با تشکر مشکل حل شد البته من خودم اومدم کل پوشه ویبو رو که قبلا نسخه اصلی نصب شده اش رو قبل از دستکاری کپی گرفته بودم رو دوباره وارد کردم به جای پوشه اصلی یه سری چیزها پرید ولی درست شد اما حرف شما کاملا صحیح است این هک mgc خیلی واسم دردسر ساز شد (جهت اطلاع میگم وقتی mgc $رو نصب کردم زبان ریخت به هم و چند تا دردسر دیگه ) اخر هم کاری واسم نکرد و مجبور شدم یه چت دیگه نصب کنم

در مورد سوال دوم نشون ندادن اسامی افراد انتقاد کننده کاش یه همچین امکانی بود اساتید به فکر بیافتند که مثلا در یه انجمن بشه پست بیت رو از کار انداخت و نشونش نداد

باز هم صمیمانه از دوستان تشکر می کنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع