نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: چگونگی استفاده از وی بولتن در یک شرکت با 50 کامپیوتر به صورت محدود فقط در همون شبکه داخلی

1. Gadid چگونگی استفاده از وی بولتن در یک شرکت با 50 کامپیوتر به صورت محدود فقط در همون شبکه داخلی

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    من میخوام تو یه شرکت که 50 سیستم به هم بوسیله آی پی متصل هستن این انجمن وی بولتن که الان ورژن 3.8.7 اونو روی لوکال هست خودم نصب کردم رو طوری تنظیم کنم که همه کارکنان شرکت بتونن به این سیستم وارد بشوند و توی اون ثبت نام کنن و بتونن مثل فروم های توی اینترنت پست و انجمن و فایل و.... بگذارند.میخواستم بدونم چطوری می تونم اینکارو بکنم و اگه این کار نشد چطوری باید توی فضای اینترنت اونو آپ کنم .

مواد لازم برای استفاده (رایگان) اینترنتی اون چی هست؟

پیش فرض پاسخ : چگونگی استفاده از وی بولتن در یک شرکت با 50 کامپیوتر به صورت محدود فقط در همون شبکه داخلی

میتونید نرم افزار easyphp روی سیستم اصلی نصب کنید و اموزش نصب ویبی روی لوکال هم هستش وقتی اوردید بالا روی سیستم اصلی سیستم هارو شبکه کنید به هم با تمام دسترسی ها بعد همه باید به ادرس 127.0.0.1 برن تا سایت براشون باز بشه

شمــاره تمــاس : 09198389479
    021-22602917
    طـراحی انواع وب سایت شرکتی و شخصی
    WWW.Holooweb.com
    فروش ویژه سرور مجازی و اختصاصی

ایزو

پیش فرض پاسخ : چگونگی استفاده از وی بولتن در یک شرکت با 50 کامپیوتر به صورت محدود فقط در همون شبکه داخلی

آقا بهروز ip ها اینجوری یکی نمیشن؟
    وی بی بر اساس آی پی یه یوزرو نمیشناسه درسته؟
    و با کوکی ها کار میکنه. درسته؟

بهروز جان توضیحاتتتون مال نسخه قدیمی ایزی پی اچ پیه جدیدا بخاطر یه سری نکات امنیتی

ایپی به اضافه پورت باید با هم بزنی البته فکر کنم واسه کامپیوتر اصلی

به این شکل http://127.0.0.1:8888

بعدشم اگر در کنار ساعت روی ایکون ایزی پی اچ پی کلیک راست کنید گزینه ای با نام لوکال وب هست اونو بزنید تا شما رو به صفحه اصلی سایت منتقل کنه

از نام کامپیوتر هم میتونید به جای 127.0.0.1 استفاده کنید ما توی شهرمون از ویبی استفاده میکنم تقریبا 300 کامپیوتر توی این شبکه وجود دارن
    از طریق شبکه وایرلس

از ادرس آیپی استفاده میکنیم فقط به خاطر داشته باشید ویبی 4 روی نسخه های جدید ایزی پی اچ پی نصب میشه نسخه های 5 به بالا

روی نسخه های پاین نصب میشه اما به مرور زمان به مشکل برمیخورید

با تشکر

5. پیش فرض پاسخ : چگونگی استفاده از وی بولتن در یک شرکت با 50 کامپیوتر به صورت محدود فقط در همون شبکه داخلی

دوستان عزیز سلام
    اول از همه میخواستم از همه تشکر کنم بابت راهنماییهاتون
    ببینید دوستان اینجا شبکه موجود هست و حتی ما از سیستم اتوماسیون هم برای کارهامون استفاده می کنیم.از نظر وصل بودن و آی پی و.... مشکلی نداریم مهم اینه که الان باید چه کارهایی رو انجام بدم
    یعنی اینکه از چه ورژن easy php و چه ورژن وی بی استفاده کنم(اگه لینک دانلود هم بدین با سریال ممنون میشم)
    دوم اینکه
    اگه من بخوام یکی از همین 50 سیستم (مثلا سیستم خودم)بعنوان هاست استفاده کنم چیکار باید بکنم
    الان من میتونم با لوکال هاست انجمن رو روی سیستم نصب کنم و باهاش کار کنم .مشکل اینه که مثلا از سیستم کناریم چطوری می تونم به همین انجمن ورود پیداکنم؟
    من رو سیستم خودم vb/127.0.0.1 رو که میزنم انجمن میادولی رو سیستمای دیگه این جواب نمیده
    مشکل اینجاست که چه تنظیماتی باید انجام بدم تا بتونم از طریق اونا وارد انجمن بشم؟

ممنون مهرداد
    ویرایش توسط royaye_talkh55 : 03-31-2011 در ساعت 18:34 دلیل: اضافه

نقل قول نوشته اصلی توسط royaye_talkh55 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    اول از همه میخواستم از همه تشکر کنم بابت راهنماییهاتون
    ببینید دوستان اینجا شبکه موجود هست و حتی ما از سیستم اتوماسیون هم برای کارهامون استفاده می کنیم.از نظر وصل بودن و آی پی و.... مشکلی نداریم مهم اینه که الان باید چه کارهایی رو انجام بدم
    یعنی اینکه از چه ورژن easy php و چه ورژن وی بی استفاده کنم(اگه لینک دانلود هم بدین با سریال ممنون میشم)
    دوم اینکه
    اگه من بخوام یکی از همین 50 سیستم (مثلا سیستم خودم)بعنوان هاست استفاده کنم چیکار باید بکنم
    الان من میتونم با لوکال هاست انجمن رو روی سیستم نصب کنم و باهاش کار کنم .مشکل اینه که مثلا از سیستم کناریم چطوری می تونم به همین انجمن ورود پیداکنم؟
    من رو سیستم خودم vb/127.0.0.1 رو که میزنم انجمن میادولی رو سیستمای دیگه این جواب نمیده
    مشکل اینجاست که چه تنظیماتی باید انجام بدم تا بتونم از طریق اونا وارد انجمن بشم؟

ممنون مهرداد
    مهرداد جان من فکر م یکنم شما باید با یه متخصص شبکه یا فردی که بتونه سیستم ها رو شبکه بکنه صحبتی داشته باشید ، چون شما مشکلت ویبولتین و نصبش نیست موردت از سرور کردن یک سیستم هست
    در پیاده سازی ویبی در هاست بصورت رایگان این توسیعه من به همه هست
    هیچ وقت از هاست های مجانی یا فیری برای این کار استفاده نکنید
    چون اول از همه وی بی یه برنامه پولی هست و برای اجرا نشدنش بصورت کامل یه سری فانکشن ها رو روی سرور می بندن
    دوم اطلاعات ممکنه دلیت بشه و هیچ کاری نتونید بکنید
    یا هزینه کنید یا بیخیال ویبی بشید
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

سلام

میتونید از این سری آموزشهای راه اندازی سرور استفاده کنید که تو آشیانه گذاشتن
    سپس هم میتونید بدون پنل ویبی نصب کنید هم با پنل کرک شده یا ....
    فقط یه کامپیوتر میخواد که روش سیستم عامل سرور بریزید بدون هزینه و ....

لینک :
    .:: ???????? ????? ??? ?????? ???? ?? ???? 2.6.18 CentOS ::.. - ????? ???? ?????? - ????? ????? ? ??? ??? ?????? ?? ??

8. پیش فرض پاسخ : چگونگی استفاده از وی بولتن در یک شرکت با 50 کامپیوتر به صورت محدود فقط در همون شبکه داخلی

مهرداد جان من فکر م یکنم شما باید با یه متخصص شبکه یا فردی که بتونه سیستم ها رو شبکه بکنه صحبتی داشته باشید ، چون شما مشکلت ویبولتین و نصبش نیست موردت از سرور کردن یک سیستم هست
    در پیاده سازی ویبی در هاست بصورت رایگان این توسیعه من به همه هست
    هیچ وقت از هاست های مجانی یا فیری برای این کار استفاده نکنید
    چون اول از همه وی بی یه برنامه پولی هست و برای اجرا نشدنش بصورت کامل یه سری فانکشن ها رو روی سرور می بندن
    دوم اطلاعات ممکنه دلیت بشه و هیچ کاری نتونید بکنید
    یا هزینه کنید یا بیخیال ویبی بشید
    سلام دوست عزیز
    ممنون بابت لطفتون
    میتونید از این سری آموزشهای راه اندازی سرور استفاده کنید که تو آشیانه گذاشتن
    سپس هم میتونید بدون پنل ویبی نصب کنید هم با پنل کرک شده یا ....
    فقط یه کامپیوتر میخواد که روش سیستم عامل سرور بریزید بدون هزینه و ....
    سلام و تشکر از شما بابت نظرتون

به قول دوستان باید باید متخصص شبکه صحبت کنم ببینم چجوری میشه اینا رو به هم وصل کرد
    بازم ممنون
    من میخوام تو این شرکتمون یه کاری بکنم که انتقال اطلاعات به قول بچه ها گفتنی هدفمند بشه!نه بحث بودجه هست و نه شرکت نیازی به این کار داره .من خودم برا خودم میخوام اینکارو انجام بدم.
    در مورد اینتر نت زیاد پیگیرش نیستم چون میخوام این انجمن تو سطح خود شرکت باشه و اطلاعاتش بیرون قابل رویت نباشه

9. پیش فرض پاسخ : چگونگی استفاده از وی بولتن در یک شرکت با 50 کامپیوتر به صورت محدود فقط در همون شبکه داخلی

.دوستان سلام ببخشید من یه سوال دیگه داشتم
    من برای یادگیری کار با هاست و دامین و.... یک هاست دامین مجانی(موقتی)گرفتم
    اومدم توی هاست دیتابیس ساختم و توی پوشه include/config.php هم اومدم توقسمت نام دیتابیس نام رو هم دادم ولی وقتی میخوام نصب کنم میگه که شما به دیتابیس وصل نیستین و این ارور رو میده .
    میخواستم دوستان به من کمک کنن که مشکلش چیه که این ارور رو میده(البته منظورم اینه که اگه راهنماییی کاملی بهم بکنید ممنون میشم
    آدرس هاستم هم mygig.ir هست

هاست هایی فیری ، سرشار از ایراد هستن
    هیچ توضیحی که بگیم ایراد از چی هست رو نداریم
    دوستان و همکاران عزیز
    در پیغام خصوصی به سوالات و موارد شما پاسخ داده نخواهد شد
    مگر انهایی که کار طراحی دارند
    لطفا مزاحم نشوید و در سایت مطرح بکنید

در روزگاری که لبخند آدمها بخاطر شکست توست ، برخیز تا بگریند آدمها ( کوروش کبیر )

ساعات تماس : 10 & 14 - 18 & 23
    09386942162
    vbsaz.ir@gmail.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع